דיון על מדיניות מדבקות המארז של KSP - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על מדיניות מדבקות המארז של KSP

SpLiNtEr

Recommended Posts

אני מבין את ההתרגשות אבל KSP היא יצרן מחשבים, בדיוק כמו או , יכול להיות שהיא יצרן

על הפנים אבל היא עדיין יצרן המחשבים שקונים ממנה - זכותה להגביל אחריות כוללת באי פתיחת המחשב.

[br]פורסם בתאריך: 5.02.2007 בשעה 20:41:37

שוב, אני מעריך ומשתתף בהיתרגשות שלך אבל אף אחד לא מכריח אותך לקנות ב KSP,

אם קנית אתה מחויב לתנאי האחריות הכוללת של KSP.

אז זהו שKSP ממש לא יצרנית מחשבים, היא חנות שמוכרת את המחשבים, תראה לי מוצר שהיא ייצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם במצב של הכחשה, לא אוהבים את KSP אז מתווכחים עם עובדות. KSP יצרנית/מרכיבת מחשבים

בדיוק כמו או מבחינה עקרונית.

[br]פורסם בתאריך: 5.02.2007 בשעה 21:11:24

אז זהו שKSP ממש לא יצרנית מחשבים, היא חנות שמוכרת את המחשבים, תראה לי מוצר שהיא ייצרה.

כנס לאתר שלהם ותראה מספר מחשבים מורכבים שהיא מוכרת, להלן "ייצור" המחשבים של KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם זו עובדה תן הוכחה!!!.

תראה לי מוצר ש-KSP יצרה - אני לא מאמין עד שאני רואה (לפחות לחלק מהדברים) :lol:

כל מחשב ש KSP מוכרת הוא מוצר שהיא ייצרה, אם אתה טוען שזה לא נחשב ייצור אז גם

DELL ו אינם יצרניות מחשבים.

תבדילו בין יצרן מחשבים גדול/טוב ליצרן מחשבים קטן/פושת - שניהם עדיין יצרני מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב ש KSP מוכרת היא מוצר שהיא ייצרה, אם אתה טוען שזה לא נחשב ייצור אז גם

DELL ו אינם יצרניות מחשבים.

נכון, הן לא יצרנייות מחשבים שולחניים הן משווקות מערכות מחשב מורכבות בדיוק כמו KSP ולכן KSP לא מייצרת כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון השרת שלם חרא, לא רצו לעשות לי עדכון ביוס על לוח שקניתי אצלם, ורק בתוספת תשלום, ואני עוד הייתי צריך להביא את העדכון על פלופי.

אבל מצד שני הם החליפו לי HD של WD בלי לומר מילה, רק בגלל שהיו לו יותר מידי באד סקטור בשבוע ראשון.

דרך אגב עד לאיפוא יכול הזיכרון שפתחו איתו את התרד יכול להגיע?, 740? או פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב ש KSP מוכרת היא מוצר שהיא ייצרה, אם אתה טוען שזה לא נחשב ייצור אז גם

DELL ו HP אינם יצרניות מחשבים.

תבדילו בין יצרן מחשבים גדול/טוב ליצרן מחשבים קטן/פושת - שניהם עדיין יצרני מחשבים.

בהחלט אתה צודק, ו הן לא יצרניות מחשבים(נייחים),וגם KSP לא.

הן מייצרות מוצרים שונים אבל לא מחשבים נייחים.

בקיצור לKSP אין שום זכות להגביל ולבטל את האחריות שלך,כי בעצם לא הם מקבלים אחריות,אלא מי שקנה את המחשב.

תראה לי איפה כותבת שאם אתה פותח את המארז שלך אין לך אחריות על הכרטיס מסך שלהם,אתה לא יכול להראות לי כי אין דבר כזה,אם לא מגבילה בדבר כזה אז מי הם KSP שיגבילו?

אין להם שום זכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת איך זה יש להם סניפים בכל הארץ ואנשים מהצפון ואנשים מהדרום רק דברים רעים יש להם להגיד על השרות שלהם...

גם אני שהיייתי שם בראשון לציון ראיתי איזה שרות ויחס מזלזל יש להם...

יענו שהם עושים קבלה לעבודה הם לוקחים בכוונה את האנשים הכי מגעילים שיש לשרות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FARCRY תעשה טובה ואל תגונן על חנות ש80% מהביקורת עליה בכל הארץ היא שלילית! אתה אולי בסדר, אבל זו טיפה צחה בים מסריח.

אם כמה בודדים היו מתלוננים - ניחא! אבל לחלק עצום מהאנשים שעשו עסקים עם החנות הזאת בכל סניפיה בארץ יש טענות.

מחירים לחוד ושרות לחוד (מסתבר).

זה לא אומר שהכל שם רע, אך פשוט נשמעת יותר מדי ביקורת על המקום.

אני פשוט מדיר את רגלי מהמקום עקב כמה מקרים בעברי וכל אחד יעשה בסופו של דבר את מה שנראה לו לנכון.

אה... הם לא מיצרים שם כלום, רק משווקים. גם איכות ההרכבה שלהם וסידור המארז שואפת לאפס.

וזו דעתי האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, מי שמקבל את האחריות זה יצרן המחשב, KSP, לא הצרכן הסופי. יש להם את כל הזכות שבעולם,

לא מתאים לך, אל תקנה מחשב מורכב ב KSP.

האחריות במקרה זה היא חלק מהמוצר

KSP אינה יצרנית OEM (כמו HP, ושות') אלא מרכיבה מחשב Retail מחלקי Retail ומשווקת אותו כמחשב Retail

אף חברה לא מייצרת חלקים במיוחד בשביל KSP (להבדיל שוב מ-HP, DELL), אין לה דגמים של חלקים משלה (שוב לא כמו HP, DELL)

על חלקי OEM אני מניח ש-HP, מקבלים אחריות גלובלית מאותה יצרנית, ולא אחריות פרטנית לכל רכיב בודד, אם הם מקבלים אחריות בכלל

KSP מרכיבה חלקי Retail שמגיעים בקופסאות סגורות לארץ

חלק מהמוצר הזה היא האחריות, בהגבלה הזו הם פוגעים באחריות שהיא חלק מהמוצר שלך

KSP במובן זה לא שונה משום חנות Retail אחרת בעולם

למה 99% מהחנויות בעולם לא מגבילות את האחריות, אבל KSP כן?

אין שום סיבה בעולם לזה. KSP לא המציאה את הגלגל ולא בנתה את תחום ה-Retail מאפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הן לא יצרנייות מחשבים שולחניים הן משווקות מערכות מחשב מורכבות בדיוק כמו KSP ולכן KSP לא מייצרת כלום.

אז גם טויוטה היא לא יצרנית מכוניות, היא רק מרכיבה אותן וכן הלאה וכן הלאה.[br]פורסם בתאריך: 5.02.2007 בשעה 23:02:15

farcry

אני מבין שאתה עובד בחנות הזאת.

החנות אחלה והכל מוצרים סבבה והכל, רק האנשים רמאים ומתנהגים לא יפה פשוט מגעיל איך שהם מתנהגים ללקוחות.

מאיפה קיבלת את הרעיון המוזר הזה? אני מעריך שלא הייתי שורד שם יותר משתי דקות.[br]פורסם בתאריך: 5.02.2007 בשעה 23:03:43

FARCRY תעשה טובה ואל תגונן על חנות ש80% מהביקורת עליה בכל הארץ היא שלילית! אתה אולי בסדר, אבל זו טיפה צחה בים מסריח.

אם כמה בודדים היו מתלוננים - ניחא! אבל לחלק עצום מהאנשים שעשו עסקים עם החנות הזאת בכל סניפיה בארץ יש טענות.

מחירים לחוד ושרות לחוד (מסתבר).

זה לא אומר שהכל שם רע, אך פשוט נשמעת יותר מדי ביקורת על המקום.

אני פשוט מדיר את רגלי מהמקום עקב כמה מקרים בעברי וכל אחד יעשה בסופו של דבר את מה שנראה לו לנכון.

אה... הם לא מיצרים שם כלום, רק משווקים. גם איכות ההרכבה שלהם וסידור המארז שואפת לאפס.

וזו דעתי האישית.

לא גוננתי על החנות הנ"ל אפילו שניה אחת ומעולם לא שלחתי אף אחד לקנות שום למעט מוצרים מאוד מסוימים,

אין יצרן/רשת מחשבים ששווה יריקה בארץ.

האחריות במקרה זה היא חלק מהמוצר

KSP אינה יצרנית OEM (כמו HP, DELL ושות') אלא מרכיבה מחשב Retail מחלקי Retail ומשווקת אותו כמחשב Retail

אף חברה לא מייצרת חלקים במיוחד בשביל KSP (להבדיל שוב מ-HP, DELL), אין לה דגמים של חלקים משלה (שוב לא כמו HP, DELL)

על חלקי OEM אני מניח ש-HP, DELL מקבלים אחריות גלובלית מאותה יצרנית, ולא אחריות פרטנית לכל רכיב בודד, אם הם מקבלים אחריות בכלל

KSP מרכיבה חלקי Retail שמגיעים בקופסאות סגורות לארץ

חלק מהמוצר הזה היא האחריות, בהגבלה הזו הם פוגעים באחריות שהיא חלק מהמוצר שלך

KSP במובן זה לא שונה משום חנות Retail אחרת בעולם

למה 99% מהחנויות בעולם לא מגבילות את האחריות, אבל KSP כן?

אין שום סיבה בעולם לזה. KSP לא המציאה את הגלגל ולא בנתה את תחום ה-Retail מאפס

חלקי RETAIL ? ממש לא, מעבדים, זכרון, כוננים קשיחים, לוחות, כרטיסים, הרוב מגיע במגשים ואריזות גדולות,

עד כדי כך שהם אפילו לא מוכרים מעבדי (לפחות) באריזת קופסא (BOX).

ייצור חלקים מיווחד - זה הבדל איכותי שנובע מכמות, אם KSP תהיה מספיק גדולה אז היא תקבל גם עיצובים

מיוחדים. אני מניח ש בתחילת דרכה לא השתמשה במארזים מיוחדים שיוצרו רק עבורה - בעצם חוץ

מהמארז, מה מיוחד במחשבי DELL? כמעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...