התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 24 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף לדעתי להתקין את ה-ClearType בעזרת קובץ התקנה נפרד שמורידים בצד ימין של הדף הבא (ClearType Tuner PowerToy):

http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx

ולא בצורת הרחבה מותקנת ע"י ActiveX. לאחר ההתקנה מופיעה בלוח הבקרה באפשרויות תצוגה אייקון חדש של ClearType ויש אשף שמנחה אותך תוך בחירת הטקסט שלפי דעתך נראה לך הכי נעים לצפייה ויש לך כמובן את האפשרות לנטרל את ה-ClearType מבלי להסיר אותו. הבעיה היא שבהפעלתו כל ה-3 סאב פיקסלים של כל פיקסל מופעלים על מנת לעבות את האותיות וזה יכול ליצור לך הילה צבעונית מסביב לטקסט (לא בכל פנל רואים הילות כאלה - זה תלוי באיכות ובכיול של הפנל ע"י היצרן). אז החדות שהייתה קודם לכן מיטשטשת לטובת ההדמייה של פונטים של CRT, אבל יש משתמשים שיקבלו את זה בברכה על מנת שלא לסבול מפונטים "דוקרניים".

אבל אני על . הוא לא נותן לי להתקין את הקובץ הזה. אולי אני צריך לכייל את המסך. מדברים כאן על נקודה לבנה ואני לא מוצא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים, המסך הזה יחזיק עם 6600GT מבחינת משחקים (אני מניח שלשאר הדברים זה לא כזה משנה), או שכדאי לשמור את הישן גם (לבינתיים) ? :|

כרגע המסך פועל אצלי עם r9600 pro ,המשחקים פועלים על הגדרות נמוכות-בנוניות(וזה עוד לא משחקים כבדים - BF2\PES6 לדוגמא).

אני קניתי את המסך למחשב שאני הולך לקנות בחודש הקרוב שבו כנראה יהיה 8800 כלשהו, אם אתה לא מתכוון להחליף כרטיס מסך בקרוב אני חושב שזה לא יהיה חכם לקנות את המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני עם p4 2.8 ו-6600GT (מחשב בן 4+כרטיס חדש יותר). קניתי השבוע 2007WFP ודיי הייתי מוטרד מהקפיצת רזולוציה הזו (עד היום שיחקתי על 1024x768 אז המעבר ל-1680x1050 הוא דיי קריטי), בכל מקרה אני יכול להגיד שזה מאוד תלוי משחק.

HL2 רץ נהדר על ההגדרות הכי גבוהות [או סתם גבוהות?], farcry מקרטע קצת על הגדרות גבוהות והאמת שמשחקים אחרים לא עבדו לי [bF2,NFS Carbon ושלל משחקי EA פשוט לא מוכנים לעבוד, אולי זה כי הם אממ... לא ממש שלי חוקית].

קיצר, שזה לא ידאיג אותך. מקסימום המסך ימשיך איתך למחשב הבא.

[ותמיד יש אינטרפולציה לרזולוציות נמוכות יותר...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגדרתי עדיין כלום אפילו הדיסק שקיבלתי עם המסך עדיין לא הבנתי את ההגדרות אני לא רוצה להרוס

תמיד אפשרות לשחזר הגדרות יצרן? קיצור איזה הגדרות קריטיות ואיזה לא.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני עם p4 2.8 ו-6600GT (מחשב בן 4+כרטיס חדש יותר). קניתי השבוע 2007WFP ודיי הייתי מוטרד מהקפיצת רזולוציה הזו (עד היום שיחקתי על 1024x768 אז המעבר ל-1680x1050 הוא דיי קריטי), בכל מקרה אני יכול להגיד שזה מאוד תלוי משחק.

HL2 רץ נהדר על ההגדרות הכי גבוהות [או סתם גבוהות?], farcry מקרטע קצת על הגדרות גבוהות והאמת שמשחקים אחרים לא עבדו לי [bF2,NFS Carbon ושלל משחקי EA פשוט לא מוכנים לעבוד, אולי זה כי הם אממ... לא ממש שלי חוקית].

קיצר, שזה לא ידאיג אותך. מקסימום המסך ימשיך איתך למחשב הבא.

[ותמיד יש אינטרפולציה לרזולוציות נמוכות יותר...]

לא הבנתי, הם עבדו על המסך הקודם ועכשיו לא עובדים על המסך הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, הם עבדו על המסך הקודם ועכשיו לא עובדים על המסך הזה ?

הם עובדים, אבל כל הטריקים/תיקונים למסך רחב לא עובדים לי. ולשחק במסך מתוח/מעוות/רזולוציה לא טבעית זה לא בשבילי.

עזוב, משחקים של EA.

(תחפש ברשת תראה מה היחס של EA לרזולוציות "לא נפוצות" כהגדרתם... :s07:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מהקונים אצל יעקב קיבל תעודת אחריות ?

התקשרתי לפני שבוע בדיוק, הבטיחו לשלוח - ועד עכשיו יוק.

לא מריח טוב.

יש את כל התכתבות וההבטחות פה ברשת אבל אם יהיה צורך לממש את האחריות זה כאב ראש לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...