התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 27 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

כמה מפתיע.... שים לב כמה זמן מפתיחת הדיון עד למכירה בפועל של המסכים...

בכל מקרה, אם זה כזה מעיק עליכם תחזירו ותקנו ממקום אחר, היום נראה לי יש מלאי למסכים האלו בחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי את הנושא עד עמ' 12 ועדיין לא קיבלתם את המסכים,לא היה לי כוח לקרוא עוד 38 עמ',

אז תקצרו לי את התהליך או שתוציאו סרט,האם קיבלתם את המסכים וכמה חבר'ה קנו בסוף מאותו משלוח מפורסם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה את המסך לפני 4 ימים מפנדה בסניף נשר (היה במלאי מיידי, הוא פשוט הגיע לשם ולקח את המסך אחרי בדיקה קצרה). פאנל S-, גרסה A04.

2,790 ש"ח? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ המסך אחלה, אני לא משתמש בו רציף כי עדיין המחשב החדש לא הגיע אני עדיין עם CRT כרגע, אבל לעיתים אני מחבר את ה2007WFP..

אני לא יודע אם משהו לא בסדר איתו, אבל בדקתי אצל חבר יש לו מסך LCD וגם לא בלבן יש הרבה שחורים אבל לא ברמה שיש לי, בDELL הם הרבה יותר בולטים ואני פשוט לא מבין מה זה (לא הגיוני שזה פיקסלים שרופים כי יש מליונים כאלה), אני לא יודע מה לעשות תאמינו ליי............

אבל סה"כ המסך אחלה חוץ מהבעיה הזאת שיש לי וששמעתי שיש לעוד כמה.. אולי זה עניין של הרגל אבל במסך זול בהרבה לא ראיתי את זה ברמה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2,790 ש"ח? :lol:

לא, 2595 ש"ח.

גם אני הייתי מעדיף לשלם את הסכום הזה כדי לקבל מסך ממלאי מיידי באותו יום של ההזמנה, כולל פתיחת החבילה ובדיקה בחנות עצמה, עם תעודת אחריות והכל.

והזכרתי את זה בתור דוגמא לכך שהמסכים כבר הגיעו למלאי בחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב עשה עלי רושם של אדם מאוד אמין. זה לא שהוא סיפק את המסכים ונעלם, נכון? הוא תמיד היה אדיב וסימפטי כשדיברנו, גם כשהוא היה בלחץ מטורף להביא לנו את המסכים נגד כל הסיכויים והמוכסים.

גם אני רוצה שתהיה לי תעודת אחריות נחמדה, אבל ההיגיון שלי אומר שכמו שחיכינו בסבלנות וקיבלנו את המסך הכי מבוקש בשוק כשלא היה אותו לאף חנות (ועוד במחיר ממש מדהים), אז אין סיבה שנשנה גישה עכשיו.

קצת סבלנות חבר'ה, תנו ליעקב צ'אנס :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...