התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 21 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הי,

קיבלתי אתמול את המסך,

לא רחב revision3 תוצרת מכסיקו.

בינתיים הכל נראה בסדר,

לגבי מי ששאל היום שושן פורים בירושלים זה כמו חג,

והם סגורים לפי מה שזכור לי שיעקב אמר.

ולי לפחות הוא נשמע אמין ואני מקווה שהכל יהיה בסדר,

חג שמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לארגן לי את הטלפון של מעבדת הרצליה ששם יעקוב אומר שנקבל שירות?

ויש לי שאלה, נניח יש לי פיקסל מת עכשיו (אני אמור לקבל את המסך מUPS היום), ליעקוב הרי נגמרו המסכים, אני אצטרך לחכות עכשיו עוד חודשיים שהמסכים שוב יעברו במכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לי שאלה, נניח יש לי פיקסל מת עכשיו (אני אמור לקבל את המסך מUPS היום), ליעקוב הרי נגמרו המסכים, אני אצטרך לחכות עכשיו עוד חודשיים שהמסכים שוב יעברו במכס?

א. אתה בטוח שנגמרו המסכים? גם הרחבים?

ב. זו בדיוק השאלה שמונעת ממני לקנות אצלם מסך (זה והעובדה שהם עוד לא חזרו אלי בגלל פורים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

תשמעו לגבי המלאי זה נכון לכל חנות,

ברגע שנגמר אז נגמר ומחכים למשלוח הבא

זה לא מיוחד רק לחנות של יעקב, הרי לא היה מלאי כמעט באף חנות עד לעכשיו אז מה עשו

אנשים שבדיוק קנו והיה להם פיקסל שרוף?

הם חיכו..

לגבי המלאי אני יודע בודאות שמהרחבים יש במלאי אצלו לגבי הלא רחבים ממה שאני יודע אין לו יותר מלאי.

שוב לא שאני יודע שהכל יהיה ורוד בשרות שנזכה ממנו, אבל לפחות לי הוא עשה רושם אמין.

כל אחד יעשה את השיקול שלו והעיקר שכוווולנו נהיה מרוצים בסוף

:xyxthumbs:

The Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו טוחנים פה מים בלי סוף וללא מטרה :s07:

כן או לא יהיה מלאי? איזו אחריות יעקב מבטיח? האם הוא נשמע אמין וסקסי או רק אמין מאוד... ממש קרקס הספקולציות והניחושים. :nixweiss:

אני לא רואה שום סיבה שיעקב לא יפרסם בדיוק את תנאי האחריות שהוא נותן, באיזה מעבדות ובאיזה תנאים (על מי עלות המשלוח לתיקון, תוך כמה זמן אפשר להחזיר, אילו תקלות מכוסות ועוד ועוד). כל מה שפחות מזה הוא לא יותר מ"סמוך על יעקב אחי!" וטוב ככל שזה נשמע מפיו - זה לא מספק לדעתי.

במיוחד לאור הרושם האמין שהוא עורר פה בליבותיהם הסקפטיים של שוכני הפורום, אני כולי תקווה שהוא בדיוק ברגע זה כותב פוסט תגובה מפורט שמפנה לכתב האחריות ופרטי השירות שחנות ותיקה ומכובדת כמו NEXTOP נותנת ללקוחותיה. פוסט כזה "יסתום" לכל הספקנים פה את הפה - ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בשאיפה נגמר הסיפור. הזמנתי מנקסטופ (כן כן, נכנעתי ללחץ העצמי שלי).

רק רציתי לומר תודה לכל האנשים בפורום, החכמתי בזכותכם, מקווה שגם אני אהיה מרוצה מהקניה.

:yelclap: לכולכם. הלוואי שפורומים אחרים היו פעילים ומועילים כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הרגיל או רחב ? בכמה $$$ ? ומתי זה אמור להגיע ?

את הרחב, אמור להגיע מחר. שילמתי טיפה יותר כי רציתי לשלם בכמה תשלומים (2250, עדיין 250-400 ש"ח פחות ממקומות אחרים :xyxthumbs:).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...