התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 23 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה מחליט לשים מסך במיטה, חייב זרוע כזו. הייתי עם זרוע פשוטה יותר לפני כן וזה היה סיוט. עכשיו אפשר להעלים את המסך לגמרי מהמיטה באמצעות אצבע אחת. הזרוע הזו מאוד רכה בתזוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצים מהמסך ? :)

בנתיים מאוד.

לא הבנתי איך להיכנס להגדרות מסך כל שרואים את סוג הפאנל - ראיתי את ההסבר אבל לא מצליח להיכנס - לחיצה על MENU ו - PWER ??.

אגב - קיבלתם תעודת אחריות עם המסך ?

אתה לוחץ על "+" ו"menu" ביחד ואז בזמן הלחיצה אתה מדליק את המסך, אתה עוזב הכל ושהמסך נדלק אתה לוחץ על "-" ויש לך את ההגדרות.

בקשר לתעודת אחריות אני צריך להתקשר אליו עוד, הוא אמר שאני אדבר איתו.מקווה שלא יהיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצים מהמסך ? :)

אני חייב לציין שככל שעובר הזמן, אני מגלה עוד חסרונות:

1. אבק צבעוני במשטחים בהירים.

2. אותיות של פונטים קטנים נצבעות לפעמים באדום בחלקן.

3. פונטים לא חדים ביחס ל CRT.

אני מחובר ב VGA ובקרוב אחבר ב DVI. אני מקווה שחלק מהחסרונות יעלמו. כרגע כל החששות שלי מ LCD מתממשים, למרות שחשבתי שאם אשקיע במסך טוב אתחמק מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי שלשום וביקשתי שישלחו תעודת אחריות, קצת הופתעתי שהיא לא צורפה מראש.

ביקשתי שהתעודה תתאים לכתוב בפורום, אעדכן כשהיא תגיע.

המסך חלומי ומשובח,

גלישה במצב PIVOT וסרטים במסך רחב - בדיוק מה שרציתי.

נותר רק להודות שוב למארגני הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי אני מניח...

היה לי את ה 931BF והעפתי אותו מהר, כי מכל זווית הכי קטנה, כל הצבעים נהרסים.

עכשיו אני משתמש ב VA712 שהוא גם TN (לפחות על פי flatpanels), אבל הבעיה ה-ר-ב-ה פ-ח-ו-ת מורגשת בו...

ובסה"כ המסך סביר לדברים רגילים (פונטים נראים מעולה, אין יותר מדי בעיות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שככל שעובר הזמן, אני מגלה עוד חסרונות:

1. אבק צבעוני במשטחים בהירים.

2. אותיות של פונטים קטנים נצבעות לפעמים באדום בחלקן.

3. פונטים לא חדים ביחס ל CRT.

אני מחובר ב VGA ובקרוב אחבר ב DVI. אני מקווה שחלק מהחסרונות יעלמו. כרגע כל החששות שלי מ LCD מתממשים, למרות שחשבתי שאם אשקיע במסך טוב אתחמק מהם.

האם ניסית להשתמש ב-ClearType? או שאתה כבר משתמש בו ובגללו אתה רואה הילה אדומה מסביב לפונטים והפחתה בחדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לדעתי להתקין את ה-ClearType בעזרת קובץ התקנה נפרד שמורידים בצד ימין של הדף הבא (ClearType Tuner PowerToy):

http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx

ולא בצורת הרחבה מותקנת ע"י ActiveX. לאחר ההתקנה מופיעה בלוח הבקרה באפשרויות תצוגה אייקון חדש של ClearType ויש אשף שמנחה אותך תוך בחירת הטקסט שלפי דעתך נראה לך הכי נעים לצפייה ויש לך כמובן את האפשרות לנטרל את ה-ClearType מבלי להסיר אותו. הבעיה היא שבהפעלתו כל ה-3 סאב פיקסלים של כל פיקסל מופעלים על מנת לעבות את האותיות וזה יכול ליצור לך הילה צבעונית מסביב לטקסט (לא בכל פנל רואים הילות כאלה - זה תלוי באיכות ובכיול של הפנל ע"י היצרן). אז החדות שהייתה קודם לכן מיטשטשת לטובת ההדמייה של פונטים של CRT, אבל יש משתמשים שיקבלו את זה בברכה על מנת שלא לסבול מפונטים "דוקרניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...