הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 36 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נמצא בבעיה, מצד אחד אני צריך לקנות מחשב חדש (מחשב חדש לגמרי כי אחד בבית כבר לא מספיק), אבל כל פעם עוד ועוד חידושים יוצאים ונמאס זה לא נגמר.. אתם אומרים ללכת על ה8800GTS וגמרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא בבעיה, מצד אחד אני צריך לקנות מחשב חדש (מחשב חדש לגמרי כי אחד בבית כבר לא מספיק), אבל כל פעם עוד ועוד חידושים יוצאים ונמאס זה לא נגמר.. אתם אומרים ללכת על ה8800GTS וגמרנו?

לא חכה ל-R600 גם אם לא תקנה אותו, המחיר של 8800GTS ירד בגלל המתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, אל תתן לשדרוגים טכנולוגיים אינסופיים לעצור אותך מלקנות מחשב, כי הם לא עוצרים אף פעם, אל תחכה למרובעי ולעוד כל מני שטויות, קנה מחשב מתי שאתה רוצה אחרת אתה סתם תחכה לנצח.

ו-URIB, אתה צודק בנקודה שלך, ברגע שיצא ה-R600, המחירים של כל כרטיסי ה-DX10 של ירדו, מכיוון שיש להם מתחרים, אם ATI עושה בשכל הם ישווקו כבר את ה-R600 במחיר זול ולא במחיר השקה מטורף, בלי קשר לביצועים של ה-X2900XXXים, ככה גם יקנו הרבה כאלה וגם אנחנו הצרכנים נרוויח מחירים זולים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות לR600? כדאי לחשוב שנית ;)

techpowerup קיבל טלפון ממישהו בATI ושמע שהכרטיס נדחה לרבעון השני של 2007.

הסיבה היא בגלל שR600 לא ברמה שהוא צריך להות ולכן הם החליטו לדחות את השקה.

הם עוד אומרים שברבעון השני בהשקה של R600 לא רק הוא יושק, אלא עוד דברים הם מנחשים משו קשור לפיזיקה או GPGPU.

"To better align our strategy with current market opportunities, we've changed the launch plan for R600. We are going to deliver a competitive configuration to market with an extremely attractive combination of performance, features and pricing, targeting a broader market segment in Q2. With the revised strategy, will be better able to capitalize on the broad appeal of 3D graphics and 10, being driven in part by the growing popularity of Windows ."

"This was a tough decision to make for us, but a necessary one that will ultimately result in bringing a better product to market."

מקור:

http://www.techpowerup.com/?25870

עוד מקור:

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20070221023825.html

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה הסיפור...

התאריך האחרון ששמעתי היה סוף מרץ. אתם מודעים לעובדה שה-1 באפריל זה כבר רבעון שני, נכון? כלומר, מספיק שדחו את ההשקה בשבוע, וזה כבר לא רבעון ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...