הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני זוכר נכון, ה-8800 יצא באמצע נובמבר. זה הבדל של יותר מ-4 חודשים (4 וחצי, אם להיות יותר מדוייק).

זה המוןןן זמן במונחים של דורות . אני מניח שה-8900 יצא לא הרבה אחריו, ויהיה חזק ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הגיוני היה להוציא אותו קצת אחרי הR600 כדי ש הכתר של מלך הביצועים ישאר אצל אנווידיה.

להיפך. הכי הגיוני להוציא אותו קצת לפני הR600, כדי לקטול את ATI לחלוטין (מי שחיכה עד אז כדי לקנות את הכרטיס "הכי חזק" פשוט יקנה את ה-8900).

מצד שני, זה מאוד תלוי במתי שהוא יהיה מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שNV תהרוג את הG80 כל-כך מהר. היא תקועה עם אינספור ליבות G80 במלאי והיא מתה להיפטר מהן, עדיין לא ראינו תשובה מהמתחרים, אז הדבר האחרון שהיא צריכה זה להשיק מוצר חדש ולירות לעצמה ברגל. להיפך, G81 יותר זול לייצור (80nm Vs. 90nm) אז NV יכולה להרשות לעצמה לדחות אותו ולמכור פחות יחידות בדיעבד, מה שגם שעלויות המו"פ כבר יתכסו ממכירות הG80 (אותה , ליטוגרפיה שונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תמהרו לקטול את הR600 כל כך מהר, מלבד הליטוגרפיה [80NM] ומהירויות שעון גבוהות יותר[אולי DDR4? אני לא יודע בביטחון מלא] ה8900 כרגיל לא יציע הרבה יותר מה8800 [ז"א ברמת הEYE CANDY]

לעומת זאת הR600 יציע כל מיני שיפורים טכנולוגיים של EYE CANDY וכו' כמו שATI יודעת לעשות טוב מאוד ;)

לכן לא הייתי ממהר לקטול כרטיס לפני שהוא או ה"קוטל" שלו אפילו יצאו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...