הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בערך, אבל לא מדובר על כל הפטנטים אלא על אלו שקשורים לסט הפקודות של X86

AMD משלמת לאינטל על השימוש בהם, אבל כשאינטל העתיקה את סט הפקודות של ה64 ביט היא לא שילמה לAMD

החלק האירוני בהסכם הזה הוא האיסור על להעתיק מאינטל ולהשתמש בבאס שאינטל משתמשת בו

וכך נולד הHYPERTRANSPORT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שבשוק כזה שבו טכנולוגיות חדשות שורדות בקושי שנתיים ולוקח לטכנולוגיות כמה חודשים מההבשלה ועד ההגעה לשוק, זה מיותר להתחיל לפרט סיבות לפטנט ולעבור את כל הדרך לפטנט (שהיא לוקחת בערך שנה)

מה זה משנה? אתה יכול להתחיל להשתמש בפטנט גם לפני שהוא מאושר. זה כל ה- "Patent Pending" שרואים במודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני חושב שבזמן הזה של "עד שיוציאו לזה אישור" אם מישהו בא ומשתמש באותו דבר אתה לא יכו להגיד לו כלום

כי עדיין אין לך פטנט על זה

אז אתה תגיד לו: "לא אבל עוד שבוע אני מקבל את האישורים הסופיים בלה בלה בלה..."

אז הוא יכול להגיד לך "אוקי עוד שבוע אני יפסיק...."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה? אתה יכול להתחיל להשתמש בפטנט גם לפני שהוא מאושר. זה כל ה- "Patent Pending" שרואים במודעות.

שווה לך לבזבז שנה לקבל את הפטנט בשביל להשתמש בו עוד שנה?

זה בזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם לא הבנתם. אתה יכול לתבוע רק כשהפטנט מאושר, אבל הגנה על הפטנט תקפה מהרגע בו ביקשו אותו. Patent Pending זו אזהרה למתחרים: אנחנו עוד לא יכולים לתבוע אתכם כרגע, אבל אם תשתמשו בו נתבע אתכם כשהוא יאושר.

ואם המתחרה יפסיק להשתמש בפטנט כשהוא יאושר? זב"שו, הוא עדיין יאלץ לשלם על התקופה בה הוא השתמש בו, אז עדיף לו להמשיך להשתמש ולהגיע להסכם על תמלוגים. ועדיף להגיע להסכם על תמלוגים מראש, כשעוד יש לך אפשרות להתמקח, ולא לחכות שבית המשפט יכפה אותם עליך.

אתה לא חייב להמתין עם הפטנט עד שיאושר, אתה יכול להתחיל להשתמש בו גם בזמן שהבקשה ממתינה לאישור (Pending).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת אותי

זה לא משתלם כלכלית בשבילם

נגיד שהיו הופכים את HyperThreading לפטנט, ביזבזו הון על כל התהליך של הבקשה, אבל שירת הברבור של ה-HT הייתה אולי שנתיים אחרי ההצגה הראשונה שלו

ואם נלך הפוך, נגיד שהיו רושמים את ה-SSE כפטנט, אחרי 15 שנה נגמרה ההגנה של הפטנט והמידע הזה חשוף לכולם, יכול להיות שגם כולל מידע יותר כללי שאינטל לא מעוניינים לחשוף (בבקשת הפטנט חובה לתאר את צורת העבודה המדויקת של הפנטנט, לכן יכול להיות שם גם מידע שנוגע לתהליכי ייצור ו\או דרכי עיבוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת אותי

זה לא משתלם כלכלית בשבילם

נגיד שהיו הופכים את HyperThreading לפטנט, ביזבזו הון על כל התהליך של הבקשה, אבל שירת הברבור של ה-HT הייתה אולי שנתיים אחרי ההצגה הראשונה שלו

ואם נלך הפוך, נגיד שהיו רושמים את ה-SSE כפטנט, אחרי 15 שנה נגמרה ההגנה של הפטנט והמידע הזה חשוף לכולם, יכול להיות שגם כולל מידע יותר כללי שאינטל לא מעוניינים לחשוף (בבקשת הפטנט חובה לתאר את צורת העבודה המדויקת של הפנטנט, לכן יכול להיות שם גם מידע שנוגע לתהליכי ייצור ו\או דרכי עיבוד)

מה פתאום? הוצאת פטנט לא כל כך יקרה. ואם זה נותן לך יתרון של שנתיים על המתחרים, מה רע?

הגנת פטנט נשמכת זמן שונה במדינות שונות בארץ, למשל, זה 20 שנה, למיטב זכרוני.

כבר כתבתי - אתה יכול להגן על זה בפטנט או בסוד מסחרי. אבל בחרו לפרסם את המפרט המלא, כלומר בכל מקרה הכל ידוע. אז החשש מפני פרסום פרטים חסויים לא יכול להיות נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום? הוצאת פטנט לא כל כך יקרה. ואם זה נותן לך יתרון של שנתיים על המתחרים, מה רע?

הגנת פטנט נשמכת זמן שונה במדינות שונות בארץ, למשל, זה 20 שנה, למיטב זכרוני.

כבר כתבתי - אתה יכול להגן על זה בפטנט או בסוד מסחרי. אבל בחרו לפרסם את המפרט המלא, כלומר בכל מקרה הכל ידוע. אז החשש מפני פרסום פרטים חסויים לא יכול להיות נכון.

זאת הוצאה שאתה לא מקבל עליה שום דבר בתמורה

AMD בכלל לא במצב לרשום פטנטים

ראה ערך 3DNow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...