הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

אני ממש לא בטוח שזה לא מה שיקרה, פשוט לAMD תהיה תחרות מאוד רצינית

אינטל הולכת להוציא מעבדי מרובעי ליבות אמייתים ב4 ג'גה הרץ, עם בקר זכרון חדש, תמיכה בDDR3, FSB של 1333 ועוד הרבה שיפורים

זה נשמע מעבד מאוד רציני עם ערכת שבבים תואמת מאוד חזקה, והכי חשוב שINTEL גם תוציא את זה בערך ביולי אוגוסט לעומת שתחכה עד תחילת 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקראו את זה:

http://www.tomshardware.com/2006/11/30/brute_force_quad_cores/page8.html#3dgames

אני לא יודע כמה היום עולה X6800, אבל נגיד שהוא עולה 900$, ונגיד שאתה מוצא לוח אם טוב בשבילו ב-250$ בסך הכל הוצאת על זה 1150$ ואתה יכול (לא חייב) לעשות OC ואפילו בקלות, יש לציין!!

זוג מעבדים של מזן FX-74 עולים 999$, נגיד ומצאת לוח אם ב-400$, כבר הגעת ל-1400$, שימו לב לצריכת החשמל המטורפת, וגם לזה שהוא אומר שאין שום יכולת למעבדים האלו!!

עכשיו, צרכן נבון, לא צריך לחשוב הרבה, אם ב-1150$ הוא משיג מערכת של , שיותר טובה בביצועים (והיד עוד נטויה), וצורכת הרבה פחות חשמל, אז למה לקנות מערכת ב-1400$ עם ביצועים נחותים, וזוללת חשמל?

מה שניקרא, כישלון חרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה מעבד כפול ליבה (X6800) ל שני כפולי ליבה על לוח אחד ...

אם משווים תXQ6700 ל שני FX 74 מבחינת מחיר זה לא אמור להיות שונה מ X6800 כי הX6800 והXQ6700 אמורים להיות באותו מחיר . 1000$ בפועל זה כן שונה כי XQ6700 ראיתי במחיר של 1500$ בינתיים ב לעומת 960$ שעולה X6800 שם.

כמובן שהמחיר ישתנה כשהמעבדים יקנסו לשוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תעיף מבט שוב

יש לא מעט אתרים בחול שמוכרים אותו גם ב1000 דולר עגול, ואני מניח שאחרי שיכנס לשוק, כמה שבועות אחרי כבר נוכל למצוא אותו גם ב950 או משהו כזה, בכול מקרה אפשר להרכיב מחשב מבוסס מעבד כזה עם לוח אם תואם של או 680I בהרבה פחות ממה שיעלה לך להרכיב FX 74 כפול עם מתאים, לא רואה סיבה שיהיה צרכן שיקנה את מה שAMD מציעה היום, לכן גם לא אתפלא אם לא תתחיל בכלל קו ייצור של המעבד הזה ואולי רק תשווק פה ושם כמה בודדים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה מעבד כפול ליבה (X6800) ל שני כפולי ליבה על לוח אחד ...

אתה יודע מה, סבבה, מקובל עלי.

ניקח את X6700, הוא עולה כמו זוג FX-74.

הלוח אם של FX-74 עולה 400$ והוא היחידי בשוק, לעומת מגוון הלוחות במחירים 200-300 דולר למערכת של אינטל.

צריכת החשמל של ה-FXים כמעט כופלת את זו של X6700, ולכן בשביל X6700 צריך ספק ליברטי 600W ואפשר להשם אפילו זוג כרטיסי מסך דור חדש במערך, לעומת זאת, בשביל ה-FXים צריך רק בשבילם ליברטי 600W, סתכול פה:

http://www.tomshardware.com/2006/11/30/brute_force_quad_cores/page12.html

אם רוצים זוג אפילו לא מהדור החדש (!!), צריך ספק של 800W, אם לא יותר.

הביצועים של X6700 טובים בכל מה שקשור לביצועים בשטח (חישובים יותר מהירים, יותר פריימים לדקה, המרת מהיר יותר), כאשר זה מגיע ביצועים סינטטים (כמו הכמות שאותה ניתן להעביר בין הזיכרון למעבד בזמן קצוב, וכו') ל-FXים יש יתרון קטן, וזה בזכות ה-HTT, שבפועל אין לו משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה מתי אינטל כבר תוציא את המעבדים החדשים שלה שיהיו 4 ליבות אמייתים? ולא משהו מודבק? עם תמיכה בDDR 3 וFSB של 1333 או יותר? ועם איזה 4 ג'יגה הרץ מהירות? אם הייתי במקום אינטל הייתי מוציא מהר טכנו' כזאתי, ללא ספק יחסל את סיכויי ההשרדות של שלא מראה לאחרונה בשוק שום מוצר יותר מידי יוצא דופן או שווה קנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ליבה האמייתים מתכונן ה Yorkfield להיות מבוסס ארכיטקטורת , וBloomfield מבוסס ארכיטקטורת Nehalem

Yorkfield יתמוך ב DDR3, וFSB 1333 ומהירות שעון מעל 3.5GHZ (לפי הנתונים שלה) ו45NM.

Bloomfield ישתמש בCSI כנראה, לא ידוע עליו עוד מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה מתי אינטל כבר תוציא את המעבדים החדשים שלה שיהיו 4 ליבות אמייתים? ולא משהו מודבק? עם תמיכה בDDR 3 וFSB של 1333 או יותר? ועם איזה 4 ג'יגה הרץ מהירות? אם הייתי במקום אינטל הייתי מוציא מהר טכנו' כזאתי, ללא ספק יחסל את סיכויי ההשרדות של שלא מראה לאחרונה בשוק שום מוצר יותר מידי יוצא דופן או שווה קנייה

קודם תהיה מנכ"ל , חביבי, ואז תוכל לבקר את המדיניות שלהם.

TERJ, ידוע משהו על התאריך של בלומפילד? (אני בונה עליו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מדבר עליו ניראה כניראה באמצע/סוף 07.. עם הכניסה של ה45NM .

McMerc לא באתי לסתור את דעתך אלא לדייק יותר..

זה שה XQ6700 נימכר במחיר הזה כי זה ההיפ ההתחלתי שלו.. כמו בכל דבר הוא מתחיל ממש גבוהה ויורד.. המחיר שהוא יעלה הוא 1000$ בידיוק כמו X6800 .

לגבי הביצועים כמובן.. לרגע לא טענתי אחרת וכך גם לגבי צריכת החשמל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ליבה האמייתים מתכונן ה Yorkfield להיות מבוסס ארכיטקטורת , וBloomfield מבוסס ארכיטקטורת Nehalem

Yorkfield יתמוך ב DDR3, וFSB 1333 ומהירות שעון מעל 3.5GHZ (לפי הנתונים שלה) ו45NM.

Bloomfield ישתמש בCSI כנראה, לא ידוע עליו עוד מידע.

תוכל בבקשה להגיד גם תאריכים שיצאו כול הדברים האלו?

מה זה CSI ?

ומה ההבדל בין Yorkfield ל Bloomfield ומה כול אחד יכלול?

מה שאתה מדבר עליו ניראה כניראה באמצע/סוף 07.. עם הכניסה של ה45NM .

McMerc לא באתי לסתור את דעתך אלא לדייק יותר..

זה שה XQ6700 נימכר במחיר הזה כי זה ההיפ ההתחלתי שלו.. כמו בכל דבר הוא מתחיל ממש גבוהה ויורד.. המחיר שהוא יעלה הוא 1000$ בידיוק כמו X6800 .

לגבי הביצועים כמובן.. לרגע לא טענתי אחרת וכך גם לגבי צריכת החשמל .

מתי יצא המעבד הזה? ומה הוא יכלול? ולמה חייב להיות 45 ? אולי זה יהיה בטכנו' 65 עדיין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחכות למעבד קוואד אמיתי מאינטל, שבקרוב תיתן לך מעבד כזה עם כול הטכנולוגיות שאינטל( IMC, ccHT, HT, SOI, XBAR) מנסה להגיע אליהם?

סבלנות... תראה מה הנרי מחזיק ביד ליד הקינספילד של , כן נכון K8L :o

לא אמרתי לכם להתכונן להפתעה :biggrimjackbox:

http://www.theinq.com/default.aspx?article=36083

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...