הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

הדרך היחידה שAMD תוכל לחזור לשוק זה אם היא תציע מערכת מרובעת ליבות עם תמיכה בDDR3 וPCIX2 ומהירות שעון נורמלית והכול במחיר כולל הערכת שבבים שיהיה יותר זול מC2 של כיום, עד אז באמת שחבל לי על AMD

המרובע ליבה האמיתי K8L או Altair יהיה לשוק הגיימרים או הגבוהה.

בשביל השוק שלנו( בינוני/נמוך) יהיו כפולי ליבה מבוססי K8L.

אל תדאג, כבר דאגה לתשובה (Wolfdale לכפולי ,Yorkfield ל מרובע ליבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי חאלס עם התיאוריות על הFSB?

מיצידי שהFSB יגביל 99.99% מהכח של C2D והC2Q!

הרי את הביצועים של הC2D בעל הFSB העלוב לעומת הK8 בעל הHTT המדהים כבר ראינו, והC2D לקח!

מה גם שהC2Q הוא הQUAD הראשון בשוק והוא מציג ביצועים מעולים כאשר הוא מציע 4 ליבות בחבילה אחת, מה שAMD עוד לא מציעה.

אז תעשו לי טובה ותרדו מתיאוריות הFSB והHTT ותסתכלו על הביצועים בשטח, מגביל או לא מגביל התוצאות מעולות וזה מה שחשוב.

למה אתה עקשן, תקרא את הלינק מהאתר של תום ותראה בעצמך,

http://www.tomshardware.com/2006/09/10/four_cores_on_the_rampage/page8.html

הקינספילד מעבד קוואד נותן התרוממות ביצועים גרועה לעומת ה-X6700 וגם E6700, ומול ה-FX62 רק 9-14% שיפור,

ופה מדובר על מעבד קוואד! :kopfpatsch:

זכור את המשוואה: באס לחלק ל-4 ליבות=קדחת הנילוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקינספילד מעבד קוואד נותן התרוממות ביצועים גרועה לעומת ה-X6700 וגם E6700, ומול ה-FX62 רק 9-14% שיפור,

אם התוכנה לא תומכת בארבע ליבות - ברור שלא תראה שיפור, כי התוכנה משתמשת רק ב-2 ליבות מתוך הארבע.

איך עדיין לא הבנת את זה ?

אגב, לפי איך שראיתי ה-K8L יהיה כל-כך גדול (פיסית), שהוא לא מתאים לדסקטופים.

לדעתי רק הסרברים יראו את ה-4 ליבות. כל השאר יסתפקו בכפולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התוכנה לא תומכת בארבע ליבות - ברור שלא תראה שיפור, כי התוכנה משתמשת רק ב-2 ליבות מתוך הארבע.

איך עדיין לא הבנת את זה ?

אגב, לפי איך שראיתי ה-K8L יהיה כל-כך גדול (פיסית), שהוא לא מתאים לדסקטופים.

לדעתי רק הסרברים יראו את ה-4 ליבות. כל השאר יסתפקו בכפולי .

אתה כנראה לא מבין את העיקרון מאחורי מולטי-תר'ד או ריבוי נימים, ברגע שהתוכנה כתובה בצורה הזאת אפשר גם לשים 100 ליבות.

K8L יהיה 290mm קצת יותר גדול מהליבה של היום אבל קוואד אמיתי, עם שיתוף קאש בין כול הליבות, בגרסאות שרת ושולחני.

מספיק לכתוב שטויות. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את העיקרון מאחורי מולטי-תר'ד או ריבוי נימים, ברגע שהתוכנה כתובה בצורה הזאת אפשר גם לשים 100 ליבות.

ממש, אבל ממש לא.

כמות הליבות שתוכנה מסויימת יכולה לנצל, תלויה במספר הנימים (תהליכים) שהיא מסוגלת להריץ במקביל.

יש הבדל גדול בין תוכנה שמריצה נים אחד, שני נימים או 4 נימים. כל תוכנה מוגבלת במספר הנימים שרצים בה, בהתאם לאופייה.

רובם המוחלט של המשחקים שנכתבו עד היום, נכתבו ב-2 נימים (או אחד), ולכן הם לעולם לא ינצלו יותר מ-2 ליבות בו זמנית.

בעתיד זה ישתנה. לכתוב משחק ב-4 נימים זה יותר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, אבל ממש לא.

כמות הליבות שתוכנה מסויימת יכולה לנצל, תלויה במספר הנימים (תהליכים) שהיא מסוגלת להריץ במקביל.

יש הבדל גדול בין תוכנה שמריצה נים אחד, שני נימים או 4 נימים. כל תוכנה מוגבלת במספר הנימים שרצים בה, בהתאם לאופייה.

רובם המוחלט של המשחקים שנכתבו עד היום, נכתבו ב-2 נימים (או אחד), ולכן הם לעולם לא ינצלו יותר מ-2 ליבות בו זמנית.

בעתיד זה ישתנה. לכתוב משחק ב-4 נימים זה יותר קשה.

אני לא קונה מחשב רק בשביל משחקים! התוכנה שאני עובד איתה C4D תומכת ב-8 בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה מחשב רק בשביל משחקים! התוכנה שאני עובד איתה C4D תומכת ב-8 בו זמנית.

אבל אתה נתת דף אחד מתוך בנצ'מרק שלם, שבו משווים ביצועים של משחקים ואתה טענת שאין שיפור.

אני הסברתי לך למה אין שיפור. זה לא בגלל ה-FSB אלא בגלל שאלה משחקים שתומכים במקסימום שתי ליבות.

לא הבאת לי בנצ'מרק עם התוכנה שלך C4D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה נתת דף אחד מתוך בנצ'מרק שלם, שבו משווים ביצועים של משחקים ואתה טענת שאין שיפור.

אני הסברתי לך למה אין שיפור. זה לא בגלל ה-FSB אלא בגלל שאלה משחקים שתומכים במקסימום שתי ליבות.

לא הבאת לי בנצ'מרק עם התוכנה שלך C4D...

http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2006/1129/graph8.htm

תסתכל בלינק פה, שתי מעבדי K8 בתצורת 4X4 נגד XQ6800 קוואד של , אפשר לטעון כמעט לתיקו.

אם הקוואד של לא היה סובל מצוואר-בקבוק FSB, לא היה פה תיקו בכלל אלה נצחון מוחץ של .

תחשוב על זה K8 = 3 שנים בשוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K8 שלוש שנים בשוק. סבבה. פנטיום M הוא גם 3 שנים בשוק.

אתה רוצה להגיד שבזמן שאינטל הוציאו את בניאס, דותן, יונה, וקונרו, לא עשו כלום ? (תשובה: כמובן שלא).

המעבדים שאתה מציג בבנצ'מרקים הם לא משנת 2003. הם מעבדים עם ליבה מסוג "Orleans", בתדרים גבוהים יותר, שתומכים ב-DDR2 ובסוקט AM2 (או בעצם F) שיצאו ב-2006. הטובים ביותר ש- הצליחו להוציא ב-2006 ובכלל. לא מעבד מלפני 3 שנים...

אם כל מה ש- הצליחו לעשות ב-3 השנים האחרונות זה להחליף סוקט, זה אומר שמשהו באמת דפוק אצלהם... אבל זה פשוט לא נכון, הם עובדים ומשפרים את ה-K8 כל הזמן. ה-K8 של היום שונה משמעותית מה-K8 הראשון, כמו שקונרו שונה מבניאס.

אם הקוואד של לא היה סובל מצוואר-בקבוק FSB, לא היה פה תיקו בכלל אלה נצחון מוחץ של .

זו תיאוריה נחמדה שלא מגובה בעובדות. אתה טענת את אותו הדבר גם כשיצא הדואל, והתבדית. עכשיו אתה טוען שבקוואד זה שונה. אולי כן ואולי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2006/1129/graph8.htm

תסתכל בלינק פה, שתי מעבדי K8 בתצורת 4X4 נגד XQ6800 קוואד של , אפשר לטעון כמעט לתיקו.

תחשוב על זה K8 = 3 שנים בשוק!

LOLOL

איזה יופי! צריך שני FX-72 על לוח אם מיוחד של 4X4 כדי להשתוות למעבד אחד של , הישג מדהים אורי.

שכחת את המחיר של הFX72[ושל הלוחות אם שיתמכו ב4X4]? כבר אפשר לקנות XQ6800 + הלוח הכי טוב של אינטל במחיר של שניים כאלו[ואם תוסיף את המחיר של הלוח אם 4X4, אז גם אחלה כרטיס מסך תומך DX10].

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אתה פשוט מדהים

הבאת קישור שמראה שהQX 6700 עם באס 1066 ועם באס 1333 נותן אותם ביצועים

יותר מזה, המסקנה שאתה הגעת אליה הפוכה מהמסקנה של המאמר

the 2 can give performance a mighty tweak - but only for specific applications. In the best-case scenario, performance can even be doubled. However, this depends on the particular program. Software makers have yet to initiate the needed optimizations for multiple physical CPU units

בנוסף, אתה מסתכל על התרוממות ביצועים במשחקים שברור שאין להם תמיכה ב4 ת'רדים

אתה רוצה לחשוב על זה מחדש ואולי לנסח את עצמך בצורה יותר הגיונית?

תנסה להסביר את העניין של "צוואר הבקבוק" שאתה מתעקש עליו כל כך לנוכח העובדה שבאס גבוה יותר לא מוסיף ביצועים.

בנוסף, לא מובן לי מה פתאום אתה מביא לינקים לטום כשזה נוח לך אבל כשמביאים לך לינקים אליו אתה טוען שמדובר באתר "מכור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...