מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באיזה הקשר בדיוק? כן, שהדוסים ילכו לעשות פוגו...

doss VS fegis (גרוע באיות באנגלית אז לא לצחוק עלי :-[)

וכולם נגד כולם :smile1:

(וזה עדיין נשמע טוב יותר מהפרסומות למשחקי הכדורגל בטלוויזייה...)

ומה יש? אם הדוסים מערבים חיתולים משומשים אז זה כבר לא פוגו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי חלוקה בעניין הזה...

מצד אחד, למה ההומואים מראים לכולם שהם הומואים? אני עושה מצעד שמראה לכולם שאני סטרייט? ואם כבר עושים, אני בטוח שהם בחרו בי-ם רק כדי לשחק עם החרדים במשחקים חתול ועכבר וכדי להעלות את עצמם לכותרות הראשיות.

מצד שני, זאת מדינה חופשית והחרדים לא צריכים להתעלות מעל החוק...

לא יודע מה דעתי בקשר למצעד הזה... שונא את שני הצדדים בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, למה ההומואים מראים לכולם שהם הומואים? אני עושה מצעד שמראה לכולם שאני סטרייט? ואם כבר עושים, אני בטוח שהם בחרו בי-ם רק כדי לשחק עם החרדים במשחקים חתול ועכבר וכדי להעלות את עצמם לכותרות הראשיות.

על שני הטענות האלו ענו כבר כמה פעמים גם בדיון הזה וגם בקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, התשובה היא שזה בגלל שהם חושבים שהם יותר טובים מאחרים. אם הם לא מכבדים דעות ואמונות של אחרים, שלא יתפלאו שלא מכבדים את הדעות שלהם.

כמו שאני לא הולך לעשות על האש ביום כיפור מול בית כנסת (למרות שאין שום חוק שמונע ממני לעשות זאת), כך זה לא ראוי שהם יעשו "מפגן כח" בירושלים. אני בעד שוויון זכויות לזוגות הומוסקסואלים או whatever (יותר נכון לומר שאני לא בעד ולא נגד.. זה פשוט לא ממש מעניין אותי), אבל ההליכה (שלא לומר נהירה) העיוורת שלהם אחרי אידיאלים פוגעת אך ורק בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה הכי טובה לשאלה למה הם צריכים את המצעד הזה היא שזה בגלל אנשים כמו החרדים שרוצים להרוג אותם רק בגלל שהם הומואים

נו, ומה זה יתן להם? אחרי המצעד החרדים יתחילו לאהוב הומואים?

לשם שינוי, אני מסכים עם minimizer... הם עושים את זה בשביל לתפוס כותרות ולהתגרות בדתיים... המצעד הזה לא יתן להם כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאוד אבל מרכז העיר בי-ם הוא ממש לא כמו מחוץ לבית כנסת אולי אתה לא יודע את זה אבל החרדים גרם בגטאות משל עצמם ויוצאים משם רק בשביל להפגין נגד מה שבא להם ואפילו זה רק לפעמים (עובדה הם תמיד שורפים פחי אשפה בתוך השכונות שלהם ואז הם אלה שסובלים מהסירחון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...