מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם

Pika007

Recommended Posts

ואם הם היו רוצים לעשות את המצעד בטייבה? או כפר קאסם? מה אז? מעניין אותי לדעת איך כולם היו מגיבים אז?

אני בטוח שהערבים שם היו עושים הרבה יותר בלאגן ממה שעושים החרדים בירושלים... רק ציירו קריקטורה של מוחמד ואיזה באלגן היה. ככה שמעניין אותי איך כל יפה הנפש. וכל החבר'ה של החיה ותן לחיות מגיבים אז.

אם קבוצה של אנשים יש להם בעיה עם נושא מסויים למה לתקוע להם אותו בפנים ??? אי אפשר להשוות את זה לKKK כי אין שום קשר.... אני לא מכיר שום רדיפה של החבר'ה האלו ואם הייתה כזו היא זניחה מאוד... ככה שאין שום סיבה לעשות את המצעד הזה. מה שהם עושים בחדר המיטות זו בעיה שלהם ואני אישית לא מועניין לראות הומואים מזמזים אחד את השני... ואם היה צריך להיות מצעד בשכונה שלי גם אני הייתי מתעצבן.

בטח ובטח אם אני חרדי והמעשה הנעשה הוא פשע מאוד גדול מבחינתי. גם כן אפשר לומר חיה ותן לחיות למה אתה פוגע בציבור שלם בכוונה? מצידי שישכירו להם איזה מקום (איצטדיון או מה שלא יהיה) ויעשו את זה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואללה, בטוח?

כנראה שחלמתי הרבה זמן, או שפשוט כנראה שזה לא עניין אותי.

לא עניין אותך כי החרדים עד שנה שעברה לא מחו על זה כמו עכשיו, רק בשנה שעברה החלו למחות על זה ונדקרו שני צועדים.

ואם הם היו רוצים לעשות את המצעד בטייבה? או כפר קאסם? מה אז? מעניין אותי לדעת איך כולם היו מגיבים אז?

אין סיבה שהם יעשו את זה בטייבה או בכל עיר ערבית אחרת, יש מלא סיבות שיעשו את זה בירושליים

אם קבוצה של אנשים יש להם בעיה עם נושא מסויים למה לתקוע להם אותו בפנים ??? אי אפשר להשוות את זה לKKK כי אין שום קשר.... אני לא מכיר שום רדיפה של החבר'ה האלו ואם הייתה כזו היא זניחה מאוד... ככה שאין שום סיבה לעשות את המצעד הזה. מה שהם עושים בחדר המיטות זו בעיה שלהם ואני אישית לא מועניין לראות הומואים מזמזים אחד את השני... ואם היה צריך להיות מצעד בשכונה שלי גם אני הייתי מתעצבן.

זה לא בשכונה שלהם ולא בפנים שלהם, זה במרחק גדול מאוד מכל שכונה חרדית/מקום קדוש/קבר של ערבי שהחליטו שזה הקבר של איזה נביא

נ.ב. הבית הפתוח התקפל הצעדה בוטלה ועכשיו יש רק הפנינג במתחם סגור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדתיים פרייארים שהם לא רוצים לקיים את המצעד :

אם הם יתנו להם לקיים את המצעד הם יוכלו לארגן מלא חרדים ולזרוק על ההומואים והלסביות חיתולים מלאים בחרא ושאר דברים מסריחים.

ואז זה כבר לא יהיה מצעד הגאווה אלא מצעד הזוהמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יסביר לי משהו שאני פשוט לא מבין:

הדתיים כל הזמן טענו שזה לא משנה שזה בשכונות חילוניות ושזה לא כמו המצעד בתל-אביב אלא שעצם קיומו של מצעד גאווה הוא חילול השם גדול ביותר ושאלוהים יעניש את כולנו ולכן הם נלחמים נגד המצעד בשבילנו נכון?

איך זה שהם פתאום מסכימים להפנינג הומואי במקום סגור? לאלוהים אכפת רק ממה שקורה ברחוב קינג ג'ורג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל עצום בין מצעד ברחובות העיר לבין משהו קטן במקום סגור. אבל אם אתה סתם מחפש את הדתיים כמו שאמרו תמיד תוכל לשאול למה גם בת"א לא זה חילול ארץ .

בקיצור מזל טוב שביטלו את המצעד הזה. ושאת המצעד הבא שלהם שיעשו בעזה אני בטוח שגם שם יש חבר'ה משלהם שהם צריכים לעזור להם ושהחבר'ה תקבל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מברך על הביטול.

וההפניג רק מראה שזו היתה המטרה מראש.

והמצעד רק תוספת מקניטה שטוב שירדה מהפרק.

הקהילה הגאה צריכה ללמוד שאין טעם בלעשות דווקא.

כמו שאמר דניאל הופמן יו"ר הקהילה הבי סקסואלית בישראל:

"שכל רצונו לקיים פסטיבל חד שנתי משמח".

אז פסטיבל אפשר לעשות גם בגני יהושוע או בחורשה כלשהי.

בקיצור טוב שנגמר בטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נגמר

מה אתה חושב שיקרא שנה הבאה?

גם את זה החרדים לא יסכימו

שנה אחרי זה גם בתל אביב לא...

בקיצור... עד כמה שאני אוהב את המדינה המחורבנת הזאת אני לא עומד להישאר כאן אם אנחנו עומדים להיות איראן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי למצעד\עצרת, איך שלא תקראו לזה במתכונת הנוכחית.

היה חביב, עבר חלק - חוץ מאיזה אחד שניסה להתפרץ לבמה אבל המאבטחים תפסו אותו.

על מה כל המהומה? מה היה כלכך פרובוקטיבי?

מוזר ששנה שעברה בקושי שמעתי על המצעד עד שהוא לא התקיים - שמעתי עליו רק בגלל אותו אחד שדקר 3, והשנה כבר חודשים לפני מדברים על זה.

התקשורת בוחרת מתי לגרום בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם התקשורת, וזה גם החרדים

פתאום השנה הם החליטו שזה "יהרג ובל יעבור" (שכבר הסבירו כאן כמה פעמים טובות למה זה מושג מפגר בהקשר הזה)

אחרי שזה לא הפריע להם ב4-5 שנים האחרונות (ואני מדבר על המצעד בירושלים, לא ת"א)

ולכל מי שתמך בביטול המצעד,

אני מאחל לכם שתחיו בתאוקרטיה ואני מציע לכם מבזק חדשות קטן:

עכשיו המאה ה21. לא ה13. הפסקנו לשרוף מכשפות, הומואים ושאר חולין ממזמן

הגיע הזמן שתקלטו את זה

בהצלחה עם מדינת האייטולות, אהה אופס, רבנים שלכם

אני מקווה שתיחנקו איתה בעתיד,

אני אתפוס לי שמש במיאמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר ששנה שעברה בקושי שמעתי על המצעד עד שהוא לא התקיים - שמעתי עליו רק בגלל אותו אחד שדקר 3, והשנה כבר חודשים לפני מדברים על זה.

התקשורת בוחרת מתי לגרום בעיות?

כשבעיר הבירה שלך חבורה של מטורפים משתוללת ופוצעת אנשים זה מושך כותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבעיר הבירה שלך חבורה של מטורפים משתוללת ופוצעת אנשים זה מושך כותרות

זה לא קשור. מאיפה כל המודעות הזאת פתאום?

זה המצעד המתוכנן הרביעי במספר אם אני לא טועה. מה הם נזכרו פתאום לעשות בעיות?

התקשורת פשוט התחילה לדבר על זה כבר לפני חודשים, ניסתה להצית אצלהם משהו כדי שיהיה להם על מה להתרגז ולעשות כותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...