מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם

Pika007

Recommended Posts

עוד משהו:

הפגנות למען שויון חברתי תמיד נערכות בעיר בירה (עיין ערך ממרטין לותר קינג עד לויקי כנפו) לעומת על האש שלא חייב להיעשות מול בית כנסת

ברגע שאתה אומר שאסור לקבוצה מסויימת להפגין למען הזכויות שלה במקום שמיועד לכאלה דברים אתה רק מוכיח שאן לה זכויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין *שום* סיבה לעשות את זה דווקא בירושלים, חוץ מהסיבה שמופיעה בשורה זו - *דווקא*!

זה לא משנה שהחרדים גרים בגטאות, מה שמשנה זה שירושלים כעיר היא המקום הקדוש להם ביותר (ולא רק להם - גם התושבים המוסלמים מתנגדים לקיום המצעד), לכן זה בדיוק כמו לעשות מנגל מול בית כנסת, ואתה יכול לצעוק "זכותם!!" עד מחר - גם זכותי המלאה לעשות מנגל מול בית כנסת.

אגב, גם מצעד הגאווה בתל אביב היה הפגנה לשוויון חברתי? אולי אם הם באמת היו יוצאים להפגין למען שוויון זכויות ולא הופכים את זה לחגיגה של "OMG אני הומו!! אתם קולטים?!?! אני הומו!! שיואו איזה קטע!!! כולם בואו תראו אני הומו!!! והנה החבר שלי!! *נשיקה צרפתית*", אז ההתנגדות של החרדים הייתה פחות קיצונית.

שוב, הם פשוט אידיאליסטים עיוורים שיגרמו לאסון - בדיוק כמו כל האידיאליסטים העיוורים שבאו לפניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין *שום* סיבה לעשות את זה דווקא בירושלים, חוץ מהסיבה שמופיעה בשורה זו - *דווקא*!

זה לא משנה שהחרדים גרים בגטאות, מה שמשנה זה שירושלים כעיר היא המקום הקדוש להם ביותר (ולא רק להם - גם התושבים המוסלמים מתנגדים לקיום המצעד), לכן זה בדיוק כמו לעשות מנגל מול בית כנסת, ואתה יכול לצעוק "זכותם!!" עד מחר - גם זכותי המלאה לעשות מנגל מול בית כנסת.

אגב, גם מצעד הגאווה בתל אביב היה הפגנה לשוויון חברתי? אולי אם הם באמת היו יוצאים להפגין למען שוויון זכויות ולא הופכים את זה לחגיגה של "OMG אני הומו!! אתם קולטים?!?! אני הומו!! שיואו איזה קטע!!! כולם בואו תראו אני הומו!!! והנה החבר שלי!! *נשיקה צרפתית*", אז ההתנגדות של החרדים הייתה פחות קיצונית.

שוב, הם פשוט אידיאליסטים עיוורים שיגרמו לאסון - בדיוק כמו כל האידיאליסטים העיוורים שבאו לפניהם.

בדיוק!!

זה לא איזה מצעד שבו הם באמת רוצים להציג את עצמך לציבור ו"להראות" שצריך לקבל אותם ולהבין אותם (מצעד כזה מתקבל על הדעת)... הבעייה היא שזה לא מצעד, אלא בית זונות שנוסע ברחובות ראשיים...

חוץ מזה, זה לא כ"כ חינוכי שילדים שיעברו ברחוב יראו הומואים ערומים מתחרמנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי עוד אחד שלא יודע על מה הוא מדבר נדחף לדיון כבר מזמן הסכמנו שנהמצעד בי-ם הוא ממש לא מה שתיראת

ולמי שעדיין טוען שהחרדים לא הגזימו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3325221,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא מגן על ההתנהגות של החרדים, אני רק טוען שעדיף היה לכולם שהמצעד היה מתקיים בכל עיר אחרת מלבד ירושלים (ואם המארגנים שלו לא יכולים למנוע ממנו להפוך לאורגיה המונית אם הוא נערך בתל אביב, כנראה שזה אומר משהו על המשתתפים שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמי שעדיין טוען שהחרדים לא הגזימו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3325221,00.html

מי שמכין מטען חבלה למה שלא יתקוף ראש עיר?

נ.ב.

רק אני חושב שאם הם היו ערבים* כבר מזמן המשטרה פשוט היתה באה ויורה** לכל עבר?

*המוסלמים למרות שהם הצהירו שהם התנגדו הם גם הצהירו שהם לא יפעלו באלימות.

**גומי בטח גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו רגע את החרדים, הם מחוייבים עלפי אמונתם לנסות ולבטל את "התועבה" בכל דרך כמעט-וזה מה שהם עושים

אלו האלימים הם טרוריסטים לכל דבר וענין וזו באמת בעיה-לכולנו.

אתמול או שלשום עלה לשידור ברדיו פרופ' הומו ששכחתי את שמו כרגע אבל הוא אמר משהוא נכון, הבית הפתוח בירושלים לא מייצג את כל ההומואים, אין דבר כזה "קהילה" ויש חלוקי דעות פנימיים והוא בעצמו לא רואה צורך לקיים את המצעד בירושלים, והוא מעביר את הכדור לכלל החברה החילונית שהיא צריכה להלחם בדתיים,

השטות הזו הולכת להחזיר את "הקהילה" שנים לאחור ואני מניח שילחמו בהם גם על מצעד בתל אביב ויערימו קשיים-לדעתי הם פשוט הפרו סטטוסקוו כזה שגם חילוניים

כמוני מתחילים להרים גבה ולשאול מה עומד מאחורי זה-ושלא ייזינו את המוח אין פה "מלחמה על הדמוקרטיה"

ביום שישי נראה את המחיר האטימות של הגאווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטות הזו הולכת להחזיר את "הקהילה" שנים לאחור ואני מניח שילחמו בהם גם על מצעד בתל אביב ויערימו קשיים-לדעתי הם פשוט הפרו סטטוסקוו כזה שגם חילוניים

כמוני מתחילים להרים גבה ולשאול מה עומד מאחורי זה-ושלא ייזינו את המוח אין פה "מלחמה על הדמוקרטיה"

מכיוון שסטטוס קוו פירושו שמירה על המצב הקיים והמצב הקיים הוא שכבר חמש שנים שמתקיים מצעד בירושליים בלי כל המאומה הזאת אין כאן הפרה של הסטטוס קוו

ומן הסתם שהבית הפתוח לא מייצג את כל ההומואים... אי אפשר אף פעם לייצג את כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ירושלים קדושה לדת היהודית 3000שנה לנוצרים 2000שנה למוסלמים 800שנה

יפה אמרת שזו הפעם החמישית, רק שים לב מה זה 5 שנים מול הנ"ל, כנראה שלחרדים ולרוב החילוניים לא מתאים לראות מצעד(אפילו שאין לו אופי כמו בתל אביב אבל ההקשר הוא בלתי נמנע) בקודש הקודשים-ולא בגלל שזה "חטא" מבחינתיי לפחות זה בגלל שזה נעשה בשם הסובלנות וההבנה בין היתר אך מה לעשות שיש 2 צדדים לענין, אני לא סנגור של החרדים ואני חילוני, אבל אני לא רואה טעם לכל הענין בטח לא בגלל הסיבות הנ"ל

ענין הדווקא הוא משמעותי למרות שזה לא הכל

... זה מזכיר סרט עם ברוס ווליס(מת לחיות 3 אני חושב)שאיזה מישהו הכריח אותו להסתובב בהארלם עם שלט שבו כתוב משהו מעליב נגד השחורים

יש דברים שפשוט לא עושים גם אם אפשר,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה בושה מה שהחרדים עושים, הם פסיכים לגמרי ללא יוצא מהכלל!

כולה מצעד של אנשים עם נטיות הומוסקסואליות שיתקיים בעירם, הם נהיים רמבו.

שולחים פולסא דנורא על מפכ"ל המשטרה, מאיימים ומרביצים לראש העיר של ירושלים וכיו"ב.

איזו מן התנהלות זאת לאדם דתי? במה הם יותר טובים מפאנאטים מוסלמים?

בקיצור אחרי מקרים כאלה, צריך להטיל עליהם סנקציות של גיוס חובה(ביטול הסטטוס קוו)

כמו על כל סטודנט רגיל, לישיבה שלו שיילך אחרי זה, אם הוא כזה רמבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הפרה של הסטטוס קוו?

כשלופוליאנסקי נבחר אז היה כבר מצעד גאווה בלי שום בעיות

פתאום כשהם ראו שהם "כבשו את העיר" אז הם החליטו שכל דבר שלא מוצא חן בעינהם חייב להסתלק

זה לא ההומואים ששוברים את הסטטוס קוו אלא הדוסים כמו שכבר אמרו עשרים פעמים לפחות: לפני 5 שנים י-ם לא הייתה קדושה?

אתם יודעים מה היה אחד מהשלטי פרסומת של לופוליאנסקי בבחירות? "בשביל שי-ם תהיה כמו בני ברק צריך ראש עיר חרדי" הבעייה היחידה היר שי-ם היא לא בני ברק והדוסים האלה לא מוכנים לקלוט את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ההתנהגות של חלק מהחרדים היא בושה, טרור בקיצור

אבל אולי די עם ההכללה? במיוחד לשם הדיון הזה, זה לא כל החרדים ולא כולם מתנהגים אותו הדבר,

יש סובלניים ויש קיצוניים ויש פאנטיים ויש ויש ויש הכל מהכל,

התקשורת אוהבת להראות ולהשמיע את הקיצוניים אבל זה לא בדיוק ככה, בשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...