מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע זה נכון שאסור להכליל אבל חרדים מעצם הגדרתם הם קבוצה של אנשים שעושים כל מה שהרב אומר בלי שאלות ולכן אם כל הרבנים אומרים משהו אז כל החרדים עושים (ואם לא אז הם לא באמת חרדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצעד לדעתי פוגעני מעליב ועומד בניגוד לעקרונות הדמוקרטיה, הוא כופה על הדתיים לסבול את "הסוטים הללו" בביתם הם. בשלב הבא יפתח מצעד הפדופילים. ויחד איתו יחלו לצעוד ניונאצים ולהצדיע במועל יד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני יתעלם מההשוואה האומללה שלך של הומואים לנאצים ופדופילים

עכשיו אני רוצה לשאול אותך... איך המצעד כופה על החרדים לסבול אותם בבית שלהם? האם המצעד עובר בשכונה חרדית? ליד מקומות קדושים? במרכז דתי כלשהו? אני יתן לך רמז... התשובה לשלושת השאלות האלה היא מילה בת שתי אותיות שמתחילה ב-ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דוגמא להכללות או שגם אתה החלטת שעדיף פשוט לדלג על ההודעות וישר להגיב?

מה נסגר איתך? תקרא מה כתבתי קודם לפני שאתה פולט שטויות.

תשמע זה נכון שאסור להכליל אבל חרדים מעצם הגדרתם הם קבוצה של אנשים שעושים כל מה שהרב אומר בלי שאלות ולכן אם כל הרבנים אומרים משהו אז כל החרדים עושים (ואם לא אז הם לא באמת חרדים)

יש הבדלים גדולים בין החצרות, קראתי מזמן את הספר של אמנון לוי(שהיה חרד למי שלא יודע)שם יש הסבר די טוב על ההבדלים בין הזרמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצעד לדעתי פוגעני מעליב ועומד בניגוד לעקרונות הדמוקרטיה, הוא כופה על הדתיים לסבול את "הסוטים הללו" בביתם הם. בשלב הבא יפתח מצעד הפדופילים. ויחד איתו יחלו לצעוד ניונאצים ולהצדיע במועל יד.

להיות פדופיל זה לא חוקי. להיות נאו-נאצי זה גם לא חוקי, אם אתה מיישם את זה. (ומצעד מסוג זה שאתה מדבר עליו, הוא יישום לכל דבר)

יש הבדל בין אהבה חד מינית לשנאה ורצון במותם של אנשים רק בגלל שהם יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שם זין לא על ההומואים ו לא על הדוסים. שיהיהו מה שהם רוצים בבית שלהם. בחוץ בארץ כולנו צריכים להיות יהודים ויותר חשוב מכך בני אדם.

פעם גם להיות הומו היה לא חוקי ופעם להיות נאצי היה חוקי הכל עניין של פרספקטיבה. גם עישון היה פעם נפוץ ולא יכולתה לומר למישהו אל תעשן לא נעים לי. זה בערך המצב עליו מגיעה ה"גאווה" עכשיו. זכותם להיות גאים אבל שלא יעשו את זה מול מי שלא רוצה לראות את זה.כפי שמעשנים לא מעשנים מול מי שלא רוצה שיעשנו לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים גדולים בין החצרות, קראתי מזמן את הספר של אמנון לוי(שהיה חרד למי שלא יודע)שם יש הסבר די טוב על ההבדלים בין הזרמים.

נכון ובגלל זה כתבתי שאם כל הרבנים אומרים משהו אז כולם עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה הוקמה על בסיס הדת היהודית עצם זכותינו לחיות באדמה זו מבוסס על זה.אנחנו יהודים ויהדות אוסרת בפירוש על הומוסקסואליות. יהרג לבל יעבור. אני עצמי לא מאמין בדת אך עקרונות הדמוקרטיה כוללים את העניין שגם למיעוט יש זכות לחיות לפי רצונו ודתו. כאשר הם באים ומנופפים בהומואיותם בפני אנשים שלפי אמונתם צריכים להרגם זה מגעיל אותי.

ההומואים צריכים לקבל את העובדה שהדתיים לא רוצים אותם בקרבתם המצעד הוא לא פחות מהכפייה ההומואית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הרגע הסביר לך שזה בדיוק ההפך ממה שאתה אומר, ואתה מנסה לסתור זאת ע"י טענה שהוא מתעסק בזוטות. דוגמה טובה- סיפור חנה ושבעת בניה.

סלח לי שאני אומר, אבל אתה בור ולא יותר.

המדינה הזו לא הוקמה על בסיס דת, למרות שהיא "מדינת היהודים".

שים לב ללאום בתעודת הזהות שלך, לא כתוב שם "יהודי". למדינה הזו קוראים , לא יהודה, וזה ככה כבר די הרבה זמן, בלשון המעטה

מצעד הגאווה במקור הוא מצעד הסברה. זה שהוא חוצה את גבולות הטעם הטוב, זה כבר עניין אחר.

"הכפייה ההומואית". חה. איזו בדיחה. המצעד לא מתקיים ברחובות העיר העתיקה או בשכונות חרדיות, ככה שזה לא "בביתם". אם היה מצעד גאווה בבני ברק, אז תגיד את זה.

אני לא רואה את חברי הקהילה ההומולסבית זורקים אבנים על מכוניות של אנשים תמימים, מתפרעים, ושורפים צמיגים ושאר ירקות כ "מחאה".

אז עכשיו מי פה לא בסדר?

בנוסף, אני לא מבין איך אתה בכלל מסוגל להשוות בין לאהוב את אחד מבני/בנות מינך, לרצון במותו של עם שלם והכחדתו מעל פני האדמה.

זה לא עניין של פרספקטיבה, הרצון במותם של אחרים בכל יום ובכל תקופה הוא פשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה הזו לא הוקמה על בסיס דת, למרות שהיא "מדינת היהודים".

שים לב ללאום בתעודת הזהות שלך, לא כתוב שם "יהודי". למדינה הזו קוראים , לא יהודה, וזה ככה כבר די הרבה זמן, בלשון המעטה

בלאום היה כתוב יהודי עד שבגץ החליט להכריח את משרד הפנים לרשום שם יהודי גם מי שהתגייר בגיור רפורמי - שר הפנים באותו זמן היה משס (לא זוכר מי בדיוק...) אז הוא החליט שעדיף במקום לרשום למי שהתגייר בגיור רפורמי יהודי לא לרשום לאף אחד שום דבר, מאז יש כוכביות במקום הלאום...

המדינה הוקמה על בסיס הדת היהודית עצם זכותינו לחיות באדמה זו מבוסס על זה.אנחנו יהודים ויהדות אוסרת בפירוש על הומוסקסואליות. יהרג לבל יעבור. אני עצמי לא מאמין בדת אך עקרונות הדמוקרטיה כוללים את העניין שגם למיעוט יש זכות לחיות לפי רצונו ודתו. כאשר הם באים ומנופפים בהומואיותם בפני אנשים שלפי אמונתם צריכים להרגם זה מגעיל אותי.

ההומואים צריכים לקבל את העובדה שהדתיים לא רוצים אותם בקרבתם המצעד הוא לא פחות מהכפייה ההומואית.

אנחנו לא איראן היהודית להזכירך... לפי התורה גם אסור לחלל שבת ויש עונש מוות למי שמחלל שבת... אז מה אתה מציע לעשות? וחילול שבת זה חטא הרבה יותר גרוע מהומוסקסואליות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...