עזרה עם בת. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

תיראה מניסיון אם אתה מכיר אותה שנים והיא בכיתה שלך ואתה רואה אותה כל יום וכאלה עד שאתה לא בטוח שהיא יכולה להיות שלך על תגיד כלום למרות מה שכבר אמרתה כי תגיד סתם תיצור מבוכה כל פעם שאתה תיראה אותה ותאמין לי זה לא נעים... תילך תעשה לאט לאט תגיד רוצה לבוא עלי לישמוע אני יעשה לך דיסק תשמיע לה שירי אהבה תרכך אותה תיסתכל עלייה ואם אתה רואה שהיא מחייכת זה כבר אומר משהו תישאל אותה מה יש לך מישהו? כניראה שהיא תגיד לך שלא ואז תגיד לה ומה ניראה לך אני ואת? וכל זה ברקע של שיר אהבה אם אתה שומע רוק אז קח המלצה 3doors down או שחורה משהו של LEMAR או

John Legend

ולGD

לא אמרתי שאתה ספיצפית היא אמרה שזאת היתה היכרות שטחית מי מדבר כך מדברים ככה רק על מי שלא איכפת לך מימנו שזה ממש מגעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא אמרה שהן לא הספיקו להכיר, זה ממש לא מגעיל. אתה בכלל מבין את המושג הכרות שטחית?

היא מתכוונת שמהמפגש הזה הן לא הספיקו להכיר כמו שצריך ולכן אי-אפשר כ"כ לקרוא לקשר הזה חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לפי המספר 2 שלי תבין שיש לי הומור נמוך ואני בנאדם לא עד כדי כך בוגר)

סליחה שאני מפריע באמצע שיחה אבל ככה:

1) בקשר לשאלה שלך מה לעשות... אז ככה תחפש באתרים אחרים פורומים מתאימים כי בן אדם בוגר היה יודע שזה פורום ואתר שלא מתאים לעניינים כאלה.

2) אם שניכם תימנים כבדים כמו שאתה מתאר (תחמן מתימן :D) אז תגיד לה "אהווי אהווי" כמו שרק תימני יודע להגיד והיא תהיה עמוק בתוך החילבה שלך

(חילבה=דם). :silly: :silly: :silly::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1847726#msg1847726 date=1160502062]

אחי ישך באמת חרא חוש הומור כמוני.... :nixweiss: :nixweiss: אני מציע לא לדבר למרות שגם את זה קשה לי אז אני אוכל הרבה שקט אחרי בדיחה שאני מספר :-X

איזה כיף לנו :P

{אהווי לנצח}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1847703#msg1847703 date=1160501701]

אם אתה אומר שלזה היא היתכוונה אז בסדר אבל תאמת לא ניראה לי שהיא היתכוונה לזה ככה

ניסחתי זאת כך כי כך התכוונתי. אם היית קורא קצת ספרים, מאמרים אולי גם אתה היית מכיר את המושג הזה. אני נפגשתי איתה פעם במפגש פורום, היא בחורה נחמדה אבל חוצמזה אני לא יודעת כלום עליה וזהו. יש לך איזו תיאוריית קונספירציה נגדי או משהו? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חושבת שהוא לא עלה על זה שאת דריהחמינג'אד? בטח שתהיה פה קונספירציה :P

ולתחמן היקר מתימן- אתה שואל שאלה כזו בפורום כזה ועוד מצפה לתשובה רצינית?

לך להיידפארק בשביל שטויות כאלו, בנות יודעות לעזור בזה, לא גיקים.

תבין שאין נוסחת קסם, ואף אחד לא יכול ללחוש לך באוזן מה להגיד בכל שלב (למרות שעם הטכנולוגיה של היום.... טוב, כן אפשר, אבל לא מומלץ)

אם אין אני לי- מי לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...