עזרה עם בת. - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אזור האני-אוהבת-אותך-כידיד

אזור ה:

ממש-כיף-לי-איתך-אבל-אני-מעדיפה-אותך-כידיד

אני-חושבת-שנהיה-יותר-קרובים-כידידים

אני-פשוט-לא-רואה-אותך-ככה

אני-לא-רוצה-להרוס-את-הידידות

That area, And trust me - It Sucks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oh my...so many Friend Zone victims... i share your pain :-X

and read this

http://www.outpostnine.com/editorials/attraction.html

just for fun. its amusing

"Here's how it works. You meet a girl. She's nice, and attractive. You take the time to become her friend, and get to know her. You earn her trust and respect. And she, in turn, wins you over with her personality; the little things she does, her cute little smile, her energy, the way she farts and then giggles about it, yada yada yada, etc. You become friends, close friends, and then you fall in love with her. It's a good system, right? Getting to know her for who she is, falling in love with her true identity and not the person she pretends to be or even wants to be. Establishing a firm and solid friendship based on trust and respect for each other. Yeah...that's the man way of doing things. Smart. Practical. Rational.

But you forget that women are highly irrational. Sorry ladies, but the truth hurts. "

agreed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אני רואה אותך כאח אעלק. זה משפט שבנות המציאו כדי להגיד לכם בעדינות שאנחנו לא היינו נוגעות בכם עם מקל. :lol:

שמעי אני לא יודע איך את מחוץ למחשב אבל מימה שראיתי שאת בן אדם אם אישיות מגעילה ומה שאת אומרת מתאים לפקצה מגעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של ה Friend Zone יכול היה להיפטר אם רק היתם עושים "הצהרת כוונות" ונותנים לה להבין שאו זה או כלום

כך שלהבא תראו יותר יוזמה ואסטרטיביות ותחתרו יותר מהר לכיוון שאתם רוצים אחרת אתם תישארו במקום אחד יותר מידי זמן והיא תתרגל לזה ... ביחוד אם אתם הופכים ל BITCH שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1849317#msg1849317 date=1160565327]

שמעי אני לא יודע איך את מחוץ למחשב אבל מימה שראיתי שאת בן אדם אם אישיות מגעילה ומה שאת אומרת מתאים לפקצה מגעילה.

היי היי! אני לא פקצה, אני ביצ'ית. ואני לא מגעילה, אני מרשעת. :lol:

תתפלאי לדעת שיש כאלה באמת מתכוונות לזה

תמשיך להגיד את זה, אולי זה יגרום לך להרגיש טוב עם עצמך. מרבית הבנות הנורמטיביות יעדיפו את חברתן של בנות אחרות. להסתובב עם עוד בן "כמו אח כזה" יגרום לסביבה לחשוב שהם זוג וידחה מחזרים פוטנציאליים. כן, היא תמשיך לדבר איתך (גם אם זה עושה לה הרגשה לא נוחה בגלל הרגשות שיש לך כלפיה), היא גם תמשיך לקבל ממך מתנות או נגיד לא תגיד "לא" אם תציע לשלם עליה נגיד (כי מה אכפת לה?) אבל הן אומרות את הדבר הספציפי הזה כדי שלא תיפגעו, לא כי הן באמת מרגישות ככה.

link=topic=210283.msg1849325#msg1849325 date=1160565499]

לא רק הרבה אלא רוב הבנות אם רגש ושכל על הכתפיים

Don't you mean עם רגש ושכל על הכתפיים? וואי, אפילו את הפתגם לא הצלחת להגיד נכון. אומרים ראש על הכתפיים ורגש בלב. קראת פעם משהו שאיננו פורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית הבנות הנורמטיביות יעדיפו את חברתן של בנות אחרות. להסתובב עם עוד בן "כמו אח כזה" יגרום לסביבה לחשוב שהם זוג וידחה מחזרים פוטנציאליים. כן, היא תמשיך לדבר איתך (גם אם זה עושה לה הרגשה לא נוחה בגלל הרגשות שיש לך כלפיה), היא גם תמשיך לקבל ממך מתנות או נגיד לא תגיד "לא" אם תציע לשלם עליה נגיד (כי מה אכפת לה?) אבל הן אומרות את הדבר הספציפי הזה כדי שלא תיפגעו, לא כי הן באמת מרגישות ככה.

אני לא מדבר על המקרה הנוכחי של התימני. ברוב קשרי הידידות לאורך זמן מתפתח גם מתח מיני (בהנחה והבחור לא דומה לשרק כמובן) שקשה להתעלם ממנו, מה שמוביל בנות לדילמות של ידידות vs סטוץ.

ידחה מחזרים פוטנציאליים? אולי אם הם מתנהגים כמו אח ואחות , מה שכבר מוגזם, אבל לא חייבים להקצין, לרוב זה לא משפיע על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...