עזרה עם בת. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט תגיד לה שאתה רוצה לצאת איתה וזהו אין לך מה להפסיד... עם היא תגיד לא אז תשאל למה והיא כנראה תמציא משהו ואז תתחיל לחקור אותה קצת ואולי בסוף היא תגיד כן עם לא ילך אז רד ממנה יש המון בנות בישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חע מה הבעיה שלכם?

לא הייתם מאוהבים במשהו חוץ מהמחשב?

שתדע לך, קשר רומנטי עם מחשב הוא מאוד יציב, המחשב לא יגיד לי לא והוא יודע לפנק אותי כמו שאני אוהב.

אולי הערב נגיע ל-3rd Base.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הבחור שדלוק על הבחורה עם אתה לא מסוגל להציע לה לצאת רד ממנה זה יעבור לך לאט אבל יעבור מתישהו או שפשוט תשאל אותה עם היא רוצה לצאת איתך(שזה מה שאני הייתי בוחר לעשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=210283.msg1847649#msg1847649 date=1160500608]

זה דבר רע :bash: :bash: מאוד רע

העברית שלך זה דבר רע, להבין במחשבים זה לא דבר רע.

אתה בכלל מבין מה שאתה קורא פה? לפי התגובות שלך לא ממש.

דריה אמרה שההיכרות שלה עם זאת מהמפגש הייתה שטחית ואתה מבין שהיא קראה לה שטחית.

מנסים להסביר לך מה היא אמרה ואתה מסיק שאנחנו אנשים קרים. מאיפה אתה מביא את המסקנות האלה אלוהים יודע. :nixweiss:

זה שתחום העניין שלנו הוא מחשב לא אומר שאנחנו לא עושים שום דבר אחר. אז אני מגיב כאן בפורומים, זה אומר שאני לא יוצא עם חברים? היום למשל הלכתי לפסטיבל הסרטים פה בחיפה ועכשיו חזרתי.

אניווי, חזרה לנושא...

אני החלטתי לא מזמן לנסות להכנס לקשר עם מישהי שלא מאוד מכירה אותי. דיברנו קצת ככה שבוע שבועיים ואח"כ החלטתי שאין לי מה להפסיד (אני די ביישן...)

ניסיתי להזמין אותה לצאת, לא הלך, לא נורא... ממשיכים לנסות (האמת היא שעדיף שכך כי תחומי העניין והטעם שלנו די שונה, אבל עדין, בדקתי...).

אמנם לא ישר נפלט לי שאני אוהב אותה כמוך, אבל עדיין, תנסה להזמין אותה, באמת אין לך מה להפסיד כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...