עזרה עם בת. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

שלום.

אני מכיר מישהי ואני ממש אוהב אותה , קיצר אמרתי לה באיזה יום שאני אוהב אותה במסנג'ר וזה והיא היתה המומה ולא ידעה מה להגיד.

פגשתי אותה היום ובוקשי היה לי אומץ להגיד לה שלום חחח, חברים שלי הכריחו אותי לפגוש אותה וסתם שאלתי מה קורה וזהו, אני ביישן פשוט זה כל העניין.

אני לא מסוגל לשמור משהו בבטן במיוחד לא דבר כזה הייתי חייב להגיד לה.

קיצר מה עושים איך אני מתידד איתה לאט לאט?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל - פורום מחשבים זה לא בדיוק מקום אידיאלי לשאלות כאלה.

בהמון קהילות אחרות (שאני לא בטוח אם מותר לשים אליהן לינקים, אתה מוזמן לפנות בפרטי), יש פורומים שנקראים "מה שבלב" ולשם זה מתאים.

שנית, פשוט תהיה עצמך. כן, זה מלחיץ. כן, מתביישים. אבל תהיה עצמך ותחשוב שזה עכשיו או לעולם לא. הרי אין לך מה להפסיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתמול פגשתי זוג חברים של ההורים שלי [יותר נכון של אמא שלי] שהם היו איתה בבצפר ....

הם נשואים יותר מ15 שנה הם הכירו בבצפר הבחור הציעה לבחורה חברות (חחחח איזה מילים....) והבחורה לא הסכימה הבחור לא וויתר ובסוף היא הסכימה! ועד עכשיו הם נשואים באושר ואושר עם 4 ילדים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אינך טקט, מתחילים לאט, אתה ישר הראת טבעת.

עכשיו אתה תצטרך להראות לה שזה היה דבר טיפשי להגיד, שזאת הייתה אפיזודה חולפת, כדי שיעבור לה ההלם ושהיא תרגיש שוב בנוח להיות בחברתך,

ואחרי זה להתחיל מההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אינך טקט, מתחילים לאט, אתה ישר הראת טבעת.

עכשיו אתה תצטרך להראות לה שזה היה דבר טיפשי להגיד, שזאת הייתה אפיזודה חולפת, כדי שיעבור לה ההלם ושהיא תרגיש שוב בנוח להיות בחברתך,

ואחרי זה להתחיל מההתחלה.

להההההה...אם הוא מוותר על זה עכשיו הסיפור יהיה גמור...כל עוד זה חם שילך על המציאה....תפוס אותה לשיחה תגיד לה מה אתה מרגיש...אתה המשוכה הקשה עברתה שאמרתה לה שאתה אוהב אותה עכשיו זה יותר קל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק קל פה? אני משער שהוא בגיל החטיבה-תיכון, זה לא דרמה רומנטית.

כשאדם מודיע לך בהפתעה שהוא מאוהב בך וזה לא דו סיטרי, אתה לא יודע איך להתנהג איתו , אתה מתבלבל, קיצר לא טוב.

מה אתה מצפה שהיא תגיד לו "בשיחה" ? "הסתרתי את הרגשות שלי הרבה זמן, אני אוהבת אותך גם בוא נברח ליוון ונתחתן"?

הדרך הכי טובה בשבילך עכשיו זה לרדת מהעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד רעיון שעלה לי - נסה לדבר עם חברות שלה, לנסות לראות מה היא חושבת עליך ומה היא מרגישה. תן לה את הזמן שלה, אם היא מתאימה לך והיא רוצה אותך, זה עוד יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני מכיר מישהי ואני ממש אוהב אותה , קיצר אמרתי לה באיזה יום שאני אוהב אותה במסנג'ר וזה והיא היתה המומה ולא ידעה מה להגיד.

פגשתי אותה היום ובוקשי היה לי אומץ להגיד לה שלום חחח, חברים שלי הכריחו אותי לפגוש אותה וסתם שאלתי מה קורה וזהו, אני ביישן פשוט זה כל העניין.

אני לא מסוגל לשמור משהו בבטן במיוחד לא דבר כזה הייתי חייב להגיד לה.

קיצר מה עושים איך אני מתידד איתה לאט לאט?

תודה

עשית את שלב 101 ועכשיו אתה רוצה לעשות את שלב מס' 1...?

אין לך מה להתידד איתה כבר - פשוט תתחיל איתה. אבל בקלילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר רוצה להגיד לבחורה שאתה אוהב אותה, למרות שזה מכבה בנות.. אז תגדל ביצים ותגיד לה את זה פנים מול פנים.

עצה מהלב אל תפתח רגשות לבחורות לפני שאתה שוכב איתן.

וגבר אם אתה לא מבין איך דברים עובדים , אז תכיר כמה בחורים שמבינים עניין, תתידד איתם והם כבר ילמדו אותך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר רוצה להגיד לבחורה שאתה אוהב אותה, למרות שזה מכבה בנות.. אז תגדל ביצים ותגיד לה את זה פנים מול פנים.

עצה מהלב אל תפתח רגשות לבחורות לפני שאתה שוכב איתן.

וגבר אם אתה לא מבין איך דברים עובדים , אז תכיר כמה בחורים שמבינים עניין, תתידד איתם והם כבר ילמדו אותך.

בהצלחה.

:lol: :lol:

הבחור בן איזה 16 נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אז אתה גנוב,קצת טאקט מה תהולך ואומר לה דבר כזה?

היה רקע לזה בכלל?

מה עבר לך בראש?

אם הרגשת שאתה מתפוצץ ולא יכול לשמור את זה יותר היית לפחות מדבר איתה קצת ואז מתחיל איתה ישר,מה הקטע "אני אוהב אותך" אתה בכלל לא אוהב אותה אתה סתם חם עליה,אהבה לא באה לאנשים שאתה לא באמת מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...