Mac vs. PC - עמוד 49 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

בדקתי ב YAD2 כמה אנשים מוכרים את המק'ים שלהם [מחשבים ניידים]

גילתי משהו מעניין

18 עמודים הם רק של מק מתוך מ 78 עמודים 20 אחוזים בערך

מה זה אומר ?

זה אומר שהרבה פחות מ- 20% מסך האנשים שיש להם נייד, הנייד הוא תוצרת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקרא את הדיון הזה מפורום , זאת פשוט בדיחה מה שכתוב שם אבל... הם רציניים שם.

לקנות מק במחיר של 10K ולבצע פעולות חשובות על ישן... :kopfpatsch:

תעשה טובה לעצמך ולכיס שלך, תחזור מהר למחשב .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום מטבעו הוא פורום שמושפע מדעות של אנשים מקשת מאוד רחבה, עד עכשיו הגבתי דיי בצחוק אבל עכשיו אני אתייחס קצת ברצינות

בראש ובראשונה כל הדיון הזה מיותר כי מן הסתם אין פה תשובה חד משמעית ולא תיהיה לעולם כי זה דבר מאוד אינדיבידואלי על פי הצרכים

בגדול מה שהבחור רשם פה למעלה זה בולשיט, לך תראה כמה אנשים בעולם משתמש בפיינל קאט ועוד תוכנות בלעדיות לאפל (90 אחוז מהאולפנים בארץ

משתמשים במחשבים מבוססי אפל, זה עובדה), כמו כן על כל דיון שתראה לי על בעיה במק אני אראה לך פורום שלם על בעיות בפי סי

בנוסף במקבוק פרו שלי המרתי 2 עונות שלמות של סדרות לפני המילואים שלי ושום דבר מהמצויין לא קרה...

מק מטבעו שכל מחשב הוא מחשב הוא לא ניכן באיזה חומרת פלא מטורפת או איזה הארד דיסק או זיכרונות שונים שאתה לא יכול לקנות בשום מקום אחר

גם העיצוב שזה מה שכולם מדברים עליו זה לא משהו שונה היום, גם לhpיש מחשבים שהם כל המחשב בתוך המסך

הקטע במק מבחינתי שאחרי שכל חיי היה לי פי סי (אני בן 24 היום, מגיל 5-6 בערך),פשוט הגעתי למיצוי יכולות ונמאס לי מהמרדף הזה

שכל הזמן לשדרג וכרטיסי מסך וסוקטים חדשים והתעסקות של מה תואם למה ולמה לא תואם,(כנס לפורומים מפרטים מומלצים על מנת לקבל מושג אם אתה לא מתחבר לשורות הללו), אני כיום בעל מקבוק פרו, אייפון 4 ובדרך לקנות מק מיני

למה? פשוט כי אני אוהב את המערכת הפעלה, מאוד חזקה, מאוד אינטואטיבית לא צריך להתחיל להתעסק, הכל עובד לי לא נתקל בשום קושי או פער

למשל בקניה של המקבוק פרו ידעתי שאני יכול לקנות איזה דל מטורף עם מעבד i5 או אפילו איזה envy אבל אין בהם את הדברים שחשובים לי

שבן היתר זה הזמן סוללה האדיר, העיצוב הקטן והדק יחסית והמערכת הפעלה שלדעתי היא גאונית

לי הרבה יותר נוח בצורה שאפל בוחרת לעבוד, אני לא מכריח אותך, לא מנסה לכפות עלייך שום דבר אבל יש סיבה שהחברה בעליה מתמדת ובארה"ב הם כבר מיינסטרים ולא תופעה

וכן אני מוכן לשלם את האקסטרה כסף הזה בשביל להנות מהמוצר ואני חייב להגיד שהיום אני ממש אוהב את המחשב שלי, את השימוש בו ואת הכלים האדירים של , הכל פשוט יותר נוח ונשמע טיפשי, אבל ממש כיפי, תענוג אני משאיר את הלפטופ דולק לפעמים שבוע-שבועיים בלי לשים לב

באסוס הקודם שלי אחרי יומיים היה חייב ריסטארט... זה כל היואנסים הקטנים האלה שגרמו לי להרים ידיים על פי סי ולפנות לאפל, עד כה אני מאוד מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל בשטח... זה לא ככה.

קודם כל כדאי שתדע שאומנם החומרה זהה ל- ומק יחד, אבל אפל משנה את firmware של הארדיסקים, כוננים אופטיים וכרטיסי מסך, זה עוד מקשה על המשתמש.

ברוב משרדי הפרסום בארץ עובדים עם מקים מהסיבה שהם אוהבים "פוזה" וסטייל, מעבר לזה הם מכירים את מתקופת WIN 95 לפי הדעות שלהם(מכיר מניסיון אישי).

מערכת הפעלה של המק מלוטשת ועשירה באפקטים, אבל... המערכת איטית סובלת מזליגות זכרון, קריסות של תוכנות ללא סיבה.

היו לי מקרים שהדפדפן ספארי לקח 800MB זכרון ראם! פלאש רץ כמו עגלה אפשר לשכוח מצפיה בתכני HD ביוטיוב על מסך מלא.

השלמת חוסר בתוכנות ואינטרנט לקוי ע"י שימוש ב-WIN כמערכת הפעלה משנית על המק, פשוט הזוי...

אין אפשרות לערוך ולמחוק קבצים בחלונות השמירה של התוכנות, זה ממש טימטום שאפל כבר שנים לא משנה את זה, למה אני צריך לצאת מהתוכנה לפיינדר בשביל למחוק או לשנות שם לאיזה קובץ מסכן...?

שורה תחתונה: למק היום אין שום יתרון על מחשב איכותי עם מערכת WIN 7, ובכלל למה לשלם אקסטרא על חומרה ישנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאצטער על זה, כי מעכשיו הדיון הזה יקפוץ לי תמיד בתגובות חדשות, אבל סה"כ זה דיון משמעותי, כך שאולי זה לטובה. ;D

בגדול, למרות היותי משתמש PC מובהק, אני לא מזלזל במשתמשי הMAC, לא חושב שכולם אידיוטים או פוזיונרים, ולא חולק על דבריו של לירן. עם זאת, יש שתי נקודות שתפסו את תשומת ליבי בדבריו.

פשוט הגעתי למיצוי יכולות ונמאס לי מהמרדף הזה שכל הזמן לשדרג וכרטיסי מסך וסוקטים חדשים והתעסקות של מה תואם למה ולמה לא תואם,(כנס לפורומים מפרטים מומלצים על מנת לקבל מושג אם אתה לא מתחבר לשורות הללו),

ההשוואה הזו לא לגמרי הוגנת. הסיבה שהמרדף וההתעסקות קיימים בעולם הPC היא כי בPC יש אפשרות כזו, ובקהילות מסוימות (enthusiasts) הרכבת מחשב באופן עצמאי הפכה לנורמה, אפילו לתחביב. אם זה לא מתאים לך, אתה לא חייב לשחק במשחק הזה. באותה מידה שאתה קונה מחשב אתה יכול גם לקנות מחשב מותג מבית HP, DELL, Lenovo ואחרים, וגם אז לא תצטרך לדאוג לא לתאימות ולא לשדרוגים, כי זה מגיע, בדיוק כמו הMac, מורכב וארוז ובדוק מהמפעל (וזה גם יעלה אותו דבר כמו Mac). אבל פה לפחות יש לך אפשרות בחירה, בעולם של - אין.

לי הרבה יותר נוח בצורה שאפל בוחרת לעבוד, אני לא מכריח אותך, לא מנסה לכפות עלייך שום דבר אבל יש סיבה שהחברה בעליה מתמדת ובארה"ב הם כבר מיינסטרים ולא תופעה

זוהי גם נקודה חשובה. אתה בהחלט לא האדם היחיד שהרבה יותר נוח לו לעבוד בצורה של , וכל עוד אנשים מבינים, כמו שאתה מבין, שזה עניין של העדפות אישיות, אין שום בעיה עם זה. הקושי עם , וזו למעשה הבעיה המרכזית שיש לי עם החברה הזו ומודל העבודה שלה הוא הקיבעון. בעולם הPC/Windows, כאשר אתה נתקל במצב שבו אתה רוצה לעשות משהו קצת שונה מהדרך ש"יועדה" לך, במרבית המקרים תצליח, לאחר כמות מסוימת של התעסקות, לשנות את המצב לכזה שיתאים לך. בMac - אם זה מתאים לך - אתה בגן-עדן. אם זה קצת לא מתאים לך - אתה בגיהנום, ולא תצליח לצאת ממנו בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

עכשיו אתם מבינים למה הם כל הזמן חושבים שמחשב זה חרא, בגלל בורות. :kopfpatsch:

במחיר של 12K הוא יכל לרכוש למשחקים+XBOX360+PS3, והיה נשאר עם עודף לפנק את חברה שלו באיזה צימר בצפון... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib עזוב היה יכול לעשות משהו יותר טוב

1-לקנות מחשב ניד עם תאימות מלאה לאקינטוש

אתה יודע מה זה פורום -אז היה קונה מחשב ניד עם תאימות למערכת של \קונה את המערכת של ואת הציפ הלא רישמי אבל חוקי שמאפשר התקנה שלה -והופ יש לו ניד של "אפל" החומרה אותו דבר ואל תזינו לי במוח על המסך כי הרבה נידים היום מגעים עם LED

כל זה היה נגיד 6 אלף ואני נדיב בתקציב

2-קונה מחשב משחקים חזק ב4500 שקל -מחשב כזה הרבה יותר חזק מהקונסולות מינסטרים היום

וב1500 הנותרים ציוד עיקפי אבל לא מסך -(לא מסך כי הוא יחבר אותו כמו קונסולה למסך FHD שבטח יש לו עם הוא שורף 12 אלף על מחשב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib עזוב היה יכול לעשות משהו יותר טוב

1-לקנות מחשב ניד עם תאימות מלאה לאקינטוש

אתה יודע, יש את היפיי נפש שמתחילים לצעוק "אבל זה לאאא חוקיייי זה גנבההה!!!!" או אלה שלא שמעו על Boot132 וצועקים "זה בחיים לא יעבוד כמו כי זה פרווווץ!!!" וכד'...

הם כל כך חמודים היפיי נפש האלה, פשוט תענוג, כשלא תמצא ביניהם אפילו אחד שכל המידע על הדיסק הקשיח שלו חוקי לחלוטין וכשר למהדרין. גנבה עלק, תסתכלו על משקל אוסף הmp3 שלכם ותעשו חשבון כמה הייתם משלמים על זה אם כל השירים היו חוקיים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב לא צריך לגנוב בכלל יש את זה -

efix_usb-dongle.jpg

לא צריך אקינטוש

אפשר לקנות ניד עם תאימות מלאה (צריך לבדוק לפני איזה דגמים תואמים )

ועם התוסף הזה אפשר להתקין מערכת חוקית לגמרי

אולי יהיה בעיה בעדכונים בגלל אפל -אבל היום מאקים הם בפועל שבמקום ביוס יש לו משהו אחר ומערכת הפעלה שונה

שמחיבת את המשהו האחר לאפשר התקנה בלי לפרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...