Mac vs. PC - עמוד 50 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

^לא לא לא, רק לא זה. זה בכלל כישלון מכל בחינה אפשרית. מוכרים לך כאן DOK עם תכנות מבוססות Open Source תמורת $230!

ניסיתי את זה בזמנו לפני כמה שנים (קיבלתי אחד מתנה) והתברר שזה התקן מאוד בעייתי מבחינת תאימות, בהשוואה לChameleon החינמי.

זאת הכתבה על מכירת קוד חופשי: The great EFiX™ Scam

וזה פורום משתמשי EFIX לשעבר: http://www.efixusers.com/forumdisplay.php?f=17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת תאימות, אחד המחשבים שלי מריץ כרגע Snow Leopard מקורית ללא שום פריצות, ואלה כל הדרייברים שמותקנים בו:

screenshot20100914at193.png

כל שאר החומרה מזדהה באופן אוטומטי באמצעות Chameleon או ישירות על ידי המערכת, ניתן לעשות עדכוני תכנה בלי שום בעיה, והכל עובד פיקס ב100%. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים סתם דברים

radioactive :kopfpatsch:

שוב פעם, מה אתה מביא דיון ממק איט? פורום הכי מאעפן בעולם! ונכון איי 24" ואחורה באמת לא היו בנויים למשחקים

לא שלא היה אפשר לשחק, כמעט ולא היו משחקים אז...? אתם יודעים לא כולם משחקים במחשב...

המצב היום שונה פתוח למק, נכון עכשיו מישהו יראה לי את המפרט של איי 21 (שעולה 7אלף), ויגיד לי

"שמע במחיר הזה אני מביא בלה בלה בלה" זה לא משנה, זהו מהקיבעון זה לא פי סי אין פה דרישות מינימום למשחקים

וגם אז אם יש איזה מתשמש פי סי שעומד בדרישות הוא מתחיל לאכול כאפות למה המשחק לא רץ לו ב60fps

במק זה קצת שונה, יש מחשבים ודגמים ברורים שהמחשב יעבוד כמו שצריך ודגמים שהמשחק לא יעבוד

ושוב הדיון מיותר...כל אחד מתאים לו דברים אחרים, מי שקונה מחשב למשחקים ברור שעדיף לו פי סי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב הדיון מיותר...כל אחד מתאים לו דברים אחרים, מי שקונה מחשב למשחקים ברור שעדיף לו פי סי...

אה כן, גם אחרי שSteam הוציאו כמה משחקים למק באיחור של 15 שנה, עדיין למשחקים עדיף פי-סי?

ומה עם כל אלה שרוצים לגלוש לאתרים שעובדים על IE כמו חברות ממשלתיות ובנקים? ומה עם אלה שרוצים לראות וידאו בMako בלי לעבור שבעת מדורי גיהנום? ומה אם אלה שרוצים לראות סרטוני יוטיוב ופלאש ב720 בלי לתקוע את כל המערכת? ומה עם אלה שעובדים עם בעברית, וצריכים לפתוח קבצי שנכתבו במערכות הפעלה אחרות? ומה עם אלה שרוצים לקבל אחריות מלאה ל3 שנים בלי לשלם על זה תוספת תשלום? ומה עם אלה שרוצים בשלב מסוים לשדרג כרטיס מסך או מעבד, בלי צורך לקנות בשביל זה מחשב חדש ב7 אלף שקל עם מפרט מעפן? מה, גם להם עדיף לקנות פי-סי, או שמשתמשי אמיתיים לא צריכים את כל השטויות האלה?

אגב, איזה פורום ישראלי, יותר רציני ויותר פעיל ממק-איט לדעתך? מקינטוש קו אי אל? הפורום של תפוז? פינת המק של הארדוור זון?

screenshot20100914at145.png

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, גם אחרי שSteam הוציאו כמה משחקים למק באיחור של 15 שנה, עדיין למשחקים עדיף פי-סי?

radioactive :kopfpatsch:

למה אני טורח לצטט את עצמי?

שוב פעם בפעם המיליון, בבועה הקטנה שלי, בעולם הפרטי שלי העולם (אני לא עוצם את העיניים כי נוח לי, אני באמת כזה), לי יש ps3 משחקי פי סי

מאעפנים על מסך מחשב מאעפן לא מעניינים אותי

אותי לא מעניין אתר מאקו, אתר בנק פועלים, הבנק שלי, עובד לי בצורה נפלאה! (שלא נדבר על האפליקציה לאייפון...)

וגם ביום שאני אתקל בבעיה לא שנתקלתי עדיין אבל יש לי פייפוקס עם גריסמאנקי מותקן ככה סתם just in case

סרטוני יוטיוב? מאיפה אתה מביא את השטויות האלה!? בו תראה איך המקבוק פרו שלי מריץ כל סרטון בלי להתקע....

גם בחיבור לטלוייזיה...

כל הקטע של האחריות אתה נכנס פה להבט השירותי שלא נמדד בדיון הנ'ל, אני אישית קיבלתי 3 שנים בלי להוסיף שקל...

אז שוב, לי זה מסתדר

וטענת הכרטיס מסך והמעבד (בהקשר של איי מקים), אני באופן אישית מה3 פי סי שהיו לי, מעולם לא שדרגתי כרטיס מסך או מעבד, זה אומנם אפשרי

אבל אם ניהיה ראלים, שידרוג של מערכת מצריך החלפה כוללות, לרוב החלפה רק של רכיב מסויים לא תיתן הבדל משמעותי...

ולא אמרתי מעולם שיש פורום ישראלי ברמה גבוהה...זה שמק איט פעיל זה נחמד והכל, אבל זה סתם הרע במיעוטו, כל ה"עצות" שם חובבניות

ובאות מפי אותם 6-8 משתמשים "וותיקים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתתף בצערך...

שלא תבין אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד OSX הרי כמו שאתה רואה אני בעצמי משתמש בחרא הזה,

אבל אם יש דברים שלא עובדים על OSX אז אני מריץ Win7 המגעילה במקום לסבול ולהעמיד פנים שהכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה צער ואין פה כולם, המסר היחיד שאני מנסה להעביר פה זה לכל שאר האנשים שישאר אומרים "האא אפל? איכס לא משתמש בזה..."

למה? כי פעם היה להם שכן שהיה לו איזה איי מק מבוסס טייגר או משהו כזה...

בגדול המסר שאני מנסה להעביר זה שיש אלטרנטיבה, לא חייבים ללכת עם כולם, חומרה כן יכולה להתנהג אחרת עם אחרת

לא כל בית צריך i7 עם 12 ג'יגה ראם וכרטיס מסך עם 2 ג'יגה זיכרון

ושהתפוח חוץ מלהיות יפה הוא גם מאוד מהנה ומי שיודע לקחת אותו לשלב הבא הוא גם מאוד מאוד מאוד מקצועי ויעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה צער ואין פה כולם, המסר היחיד שאני מנסה להעביר פה זה לכל שאר האנשים שישאר אומרים "האא אפל? איכס לא משתמש בזה..."

למה? כי פעם היה להם שכן שהיה לו איזה איי מק מבוסס טייגר או משהו כזה...

בגדול המסר שאני מנסה להעביר זה שיש אלטרנטיבה, לא חייבים ללכת עם כולם, חומרה כן יכולה להתנהג אחרת עם מערכת הפעלה אחרת

לא כל בית צריך i7 עם 12 ג'יגה ראם וכרטיס מסך עם 2 ג'יגה זיכרון

ושהתפוח חוץ מלהיות יפה הוא גם מאוד מהנה ומי שיודע לקחת אותו לשלב הבא הוא גם מאוד מאוד מאוד מקצועי ויעיל.

בתור חובב טכנולוגיה שאוהב לנסות כל מיני דברים

הבעיה העיקרית מבחינתי באפל בארץ ואני מדגיש בארץ זה התמחור המנופח

ותיראה ניסיתי כמה פעמים לינוקס וראיתי איך זה מתפתח מאוד יפה -(למעשה חוץ ממשחקים זה יכול להתאים להמון אנשים היום עם לא יפחדו לנסות )

וניסיתי מגוון מערכות WIN

בעבר דוס

ולאחרונה ניסיתי אקינטוש שפעל חלקית -ככה שאני לא ישפוט אותו

ניסיתי גם טיפה מאק ניד בתצוגה באופיס דיפו -אבל זה לא נחשב כי צריך יותר

ואין לי בעיה עקרונית עם מאק חוץ מהמחירים בארץ

מיני מאק ניראה מאוד מגניב מבחינתי -אבל המחיר מנופח

הגרסה הכי זולה בארץ עולה קרוב ל4000 שקל

מחשבים אחרים של בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב טכנולוגיה שאוהב לנסות כל מיני דברים

הבעיה העיקרית מבחינתי באפל בארץ ואני מדגיש בארץ זה התמחור המנופח

ותיראה ניסיתי כמה פעמים לינוקס וראיתי איך זה מתפתח מאוד יפה -(למעשה חוץ ממשחקים זה יכול להתאים להמון אנשים היום עם לא יפחדו לנסות )

וניסיתי מגוון מערכות WIN

בעבר דוס

ולאחרונה ניסיתי אקינטוש שפעל חלקית -ככה שאני לא ישפוט אותו

ניסיתי גם טיפה מאק ניד בתצוגה באופיס דיפו -אבל זה לא נחשב כי צריך יותר

ואין לי בעיה עקרונית עם מאק חוץ מהמחירים בארץ

מיני מאק ניראה מאוד מגניב מבחינתי -אבל המחיר מנופח

הגרסה הכי זולה בארץ עולה קרוב ל4000 שקל

מחשבים אחרים של בכלל

אם כל הכבוד לאפל ומחיריה המנופחים בארץ,

גם בחול זה לא לחם אחיד.

במחיר של המקבוק הכי יקר, אתה רוכש נייד פי 4 משודרג חומרתית ברמת האוברקיל, ועוד נשאר לך כסף לקניית מסך 24 אינץ יוקרתי + עודף למסעדת השף המקומית.

עשה לי טובה, בנו לעצמם מותג חזק שנועד לעודד פאנבויז לרכישה. תפסיקו לבלבל בשכל כבר, המחשבים של לא יותר חזקים נקודה.

אתם מוכנים לשלם על תוכנת OS כלכך הרבה כסף ? לבריאות ! תבלו עם ליאופרד, בעידן של היום WIN7 לא פחות אם לא יותר טובה אפילו מהליאופרד.

אפאחד לא זכה לאור מן ההפקר, שכל אחד יעשה מה בא לו, יש כאלו שאוהבים גם לקנות בגדים של ורסאצ'ה באפלי שקלים, למרות שבגד מפול אנד בר יעשה את אותה העבודה ובהרבה יותר זול...

הכל יחסי חברים, הויכוחים מיותרים.

זה נורא פשוט:

אפל:

יקר

חומרה קבועה (יתרון וחסרון)

ליאופרד (נוח למשתמש הזקן, חוסר תוכנות רציני)

בילד קוואליטי גבוה

PC:

זול

חומרה דינאמית (ניתן לרכוש חומרה מטורפת בזול)

WIN (מערכת הפעלה מודולארית מודולארית, שפע תוכנות ומשחקים)

בילד קואליטי משתנה.

תבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של המקבוק הכי יקר, אתה רוכש נייד פי 4 משודרג חומרתית ברמת האוברקיל, ועוד נשאר לך כסף לקניית מסך 24 אינץ יוקרתי + עודף למסעדת השף המקומית.

אני אמרתי לך שעדיף ?

חוץ מזה אתה שוכח להכניס למחיר את חבילות התוכנות של שמגיעות עם המערכת

אני אישית משתמש בעיקר בחינמיות גם ככה -אז זה לא באמת מזיז לי

אבל מי שקונה תוכנות קיניניות -עדין אחרי קנית מחשב WIN צריך לשלם עוד הרבה לתוכנות

באפל חלק מזה מתקזז בגלל התוכנות -לא אומר שזה טוב יותר אבל נחמד ש"הכל בקופסה"

דרך אגב יש היום לינוקסים עם "הכל בקופסה" (תוכנות חינמיות) שאני מאוד אוהב את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...