Mac vs. PC - עמוד 46 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא זה שכותב שטויות

יש לי המון נסיון בpc ומספיק נסיון בos x כדי לסנן את הקשקושים שלך

קבצים כמו plist :lol:

אתה זקוק לניסיון על מק עם עבודה אמיתית מול לקוחות, ודדליין מדוייק! תאמין לי אתה תחפש את בנרות.

איך אפשר להסתדר עם ניהול של מאות קבצים עם הפיינדר העלוב הזה? לא סתם כתבו את התוכנה Default Folder X:

http://www.stclairsoft.com/DefaultFolderX/

לא יודע איך אפשר להסתדר בלי התוכנה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם זה:

אתה מתחיל לכתוב שטויות שמתאימות למקיסטים חסרי ניסיון על PC

ואחריו זה:

נכון ב-OSX אין REG, אבל... יש לך קבצים כמו Plist שלא חסר בעיות שהם עושים אפילו יותר מ-REG של .

חזק ביותר! :lol: :lol: :lol:

היו לי מצבים שהקבצים האלו פשוט חיסלו את הפיינדר

תספר על זה, על קבצי plist שמחסלים את הפיינדר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם זה:

ואחריו זה:

חזק ביותר! :lol: :lol: :lol:

תספר על זה, על קבצי plist שמחסלים את הפיינדר. :lol:

מדובר על סגירות פתאומיות של הפיינדר, ראיתי את התופעה הזאת כבר אצל הרבה קולגות בתחום.

אתה גם לא יכול להתכחש לתופעת הכדור חוף שגורם למערכת להמתין זמן ממושך, האינטרנט מוצף על הבעיות האלו.

אבל... כרגיל כל פאנבוי של מעדיף להסתיר את האמת.

אגב, תעשה ניסיון בעצמך... כנס ליוטיוב וצפה בסרטון על 720P במסך מלא! שיהיו לך מסקנות תדווח לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על סגירות פתאומיות של הפיינדר, ראיתי את התופעה הזאת כבר אצל הרבה קולגות בתחום.

אתה גם לא יכול להתכחש לתופעת הכדור חוף שגורם למערכת להמתין זמן ממושך, האינטרנט מוצף על הבעיות האלו.

תרשה לי לרענן את זיכרונך: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=419323.msg3754934#msg3754934

אך עדיין לא ברור אם יש לך מחשב G3 או שאתה באמת הצלחת לדפוק את המערכת שלך, מה שדורש הרבה כישרון וחוסר ידע בסיסי בהפעלה.:facepalm:

אבל... כרגיל כל פאנבוי של מעדיף להסתיר את האמת.

בנושא פאנקלאב תפנה לnikon או לbobo, אני לא הכתובת כי אני משתמש הרבה ב2 מערכות ההפעלה ודי מרוצה מכל אחת מהן.

אגב, תעשה ניסיון בעצמך... כנס ליוטיוב וצפה בסרטון על 720P במסך מלא! שיהיו לך מסקנות תדווח לי.

ברצינות, אתה באמת מאמין שאם במחשב המקולקל שלך אתה אפילו לא יכול לראות , ככה זה אמור להיות גם במחשבים של אחרים? :lol:

אתה קולט בכלל מה קורה כאן? אתה לא יכול לראות איזה סרטון ב720P בזמן שאנשים אחרים עובדים עם FinalCut עושים עריכה בFull HD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לרענן את זיכרונך: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=419323.msg3754934#msg3754934

אך עדיין לא ברור אם יש לך מחשב G3 או שאתה באמת הצלחת לדפוק את המערכת שלך, מה שדורש הרבה כישרון וחוסר ידע בסיסי בהפעלה.:facepalm:

בנושא פאנקלאב תפנה לnikon או לbobo, אני לא הכתובת כי אני משתמש הרבה ב2 מערכות ההפעלה ודי מרוצה מכל אחת מהן.

ברצינות, אתה באמת מאמין שאם במחשב המקולקל שלך אתה אפילו לא יכול לראות , ככה זה אמור להיות גם במחשבים של אחרים? :lol:

אתה קולט בכלל מה קורה כאן? אתה לא יכול לראות איזה סרטון ב720P בזמן שאנשים אחרים עובדים עם FinalCut עושים עריכה בFull HD!

המחשב שלי מקולקל OK בסדר, אז כנראה שהמחשב של הבחור פה גם מקולקל...?

גם לזה יש מחשב מקולקל:

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2170654&tstart=1

שים לב מה כתבו פה:

"Of course, in my zeal to make this horror go away, I had completely forgotten about Safe Boot. So I did that, and went to the Preferences folder to toss com.apple.finder.plist. What a surprise. There were 30 or 40 (or maybe even 50) of those files, all except the most recent one suffixed with a number (example: com.apple.finder.plistx37g8d0 - that's not one of the real numbers). (I'm sure a Unix person could probably quickly explain this, but I thought it was one of the strangest things I've ever seen. It does seem clear that Finder was making a new plist every time it tried to relaunch. But it wasn't deleting any of the old ones.)"

אמרתי כבר שקובציי plist עושים בעיות ב-OSX לא פחות מ-REG בחלונות, למרות שבחלונות 7 שכחתי בכלל שיש שם REG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי מקולקל OK בסדר, אז כנראה שהמחשב של הבחור פה גם מקולקל...?

מה זה לא המחשב שלך בסרטון הזה? ;D

אצלי באיכות 720 הCPU נע בין 18-33% ופעם קפץ ל45, שזה לא מעט לדעתי. אז גם אני חושב שאדובי או חייבים לסדר את זה. :xyxthumbs:

לדעתך זה מצב תקין של המערכת??

לא קראתי את כל הטרד אבל לפי הסימפטומים זה נראה שמישהו התקין 10.6 על 10.5, שזה כמו להתקין Win7 עלXP. דרך חכמה להתקין .

ואולי הפעם אפל פשוט גנבו את הרעיון ממיקרוסופט? http://www.sevenforums.com/crashes-debugging/1194-windows-7-crash.html

אמרתי כבר שקובציי plist עושים בעיות ב-OSX לא פחות מ-REG בחלונות, למרות שבחלונות 7 שכחתי בכלל שיש שם REG.

אני מעריך שאתה יודע למה אין בכלל מה להשוות בין קבצי plist לבין reg, ומה ההבדלים ביניהם? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 9 מתוך 15 בעלי המק בוק פרו שאני מכיר (אלו שמחזיקים בדגם הכסוף לגמרי) אחרי שנה וחצי של שימוש קיבלו ארטיפקטים כאלו במסך, כמו 2 קווים אדומים ורטיקלים ברוחב פיקסל שפשוט תקועים על המסך... ממש כמו צמד פסים של פיקסלים תקועים\שרופים..

אין להם אחריות ככה שהם אכלו אותה... 6 מהם עברו ל , היתר שילמו סכום מטורף כדי להחליף את המסך והכרטיס מסך...

זה לכל אלו שאומרים שAPPLE משקיעה כלכך בחומרה איכותית... בשביל 15 אלף שקל לא אמורות להופיע לך בעיות כאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שאדובי או חייבים לסדר את זה. :xyxthumbs:

הם כבר עובדים על זה, בדיוק אתמול הודיעו שעומדת לצאת גרסה חדשה:

http://www.macrumors.com/2010/04/29/adobe-releases-flash-10-1-beta-with-hardware-acceleration/

http://labs.adobe.com/technologies/flashplayer10/gala/

http://blog.kaourantin.net/?p=89[br]פורסם בתאריך: 29.04.2010 בשעה 12:08:10

ל 9 מתוך 15 בעלי המק בוק פרו שאני מכיר (אלו שמחזיקים בדגם הכסוף לגמרי) אחרי שנה וחצי של שימוש קיבלו ארטיפקטים כאלו במסך, כמו 2 קווים אדומים ורטיקלים ברוחב פיקסל שפשוט תקועים על המסך... ממש כמו צמד פסים של פיקסלים תקועים\שרופים..

מאיפה אתה מכיר כל כך הרבה בעלי מקבוק פרו מהדגם החדש? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לפי סי או למק' יש פאדיחה של בסידרת האלה ה8400 וה8600 גם אני נכוותי מהבעיה הזאת

למזלי הייתה לי אחריות

בנוסף אתה יכול להגיד לחברים שלך שאם הם היו שולחים מייל לאפל העולמית הם היו מקבלים תשובה כי יש לפעמים בעיות שאפל מכירה בהם

כאפשריות לדוגמא 'ידוע' שהמקבוק אייר עם הזמן עלול להיסגר אם פותחים אותו בזווית של 30 מעלות, ז'א הוא נסגר ולא נשאר כזה פתוח

בעיה מינורית אבל אם יש לך או אין לך אחריות היא תתוקן

תראה אין שחור ולבן לא עושה קסמים היא לא מביאה חומרה יותר טובה, היא מביאה דברים שקיימים בשוק פשוט הבדיקות תאימות של הכל

הצ'יפסטים הארד דיסק הזיכרונות והכל היא קצת יותר רצינית מילד בן 14 שממליץ לך על מחשב או כל חנויות השכונתיות\הרמאיות שיש שם

היבט נוסף זה ברגע שאתה קונה באפל יש לך לפחות לשנה (סטודנדטים מקבלים 3 שנים חינם, כל השאר 800 שקל שאם תחשב את זה תראה שזה מאוד משתלם מכל היבט), אחריות על הכל, גם על המערכת הפעלה וגם המחשב וגם יש לך בעצם עזרה בכל נושא, אני יודע אותך זה לא מעניין אבל אני אספר לך סוד

80 אחוז מהאנשים עיקר הבעיות שלהם זה לא "למה ב3די מקס אחרי יש לי ארטיפקטים" רוב האנשים רוצים פשוט מחשב שעובד ולא נתקע Simple as that

וזה מה שאפל עושה התחזוקה מינמלית וגם למקרה שאתה לא מבין יש מי שיעזור לך, לי לא זכור מתי פעם אחרונה HP או כל חברה אחרת נתנה לך אחריות על המערכת הפעלה, יותר מזה, אם יש לך בעיה שנחשדת כבעיית חומרה ומתברר שזאת בעיית תוכנה לרוב יחייבו אותך על בדיקת מעבדה

שוב אני יודע שאתה וכל החבר'ה שקוראים את הת'ארד הזה עם גאונים ואומרים לעצמם "מה? מה הבעיה להבדיל בין בעיית תוכנה לחומרה" אבל שוב

אתם עם כל הצער שבדבר במיעוט

וזה למה לאט לאט עולה כי תאמין לי אף אחד לא מוציא 7 אלף שקל על מחשב 'כי הוא יפה' ויש 'המון מתחת למכסה מנוע'

ומכאן אנחנו מגיעים למסקנה ש'מרחפת' מעל כל מה שאמרתי ומעל כל הדיון הזה

אפל זה לא מתאים לכל אחד יש לזה את ההיתרונות והחסרונות וכל אחד יכול לבחור מה יותר חשוב לו ולהצטייד בהתאם :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אין שחור ולבן לא עושה קסמים היא לא מביאה חומרה יותר טובה, היא מביאה דברים שקיימים בשוק פשוט הבדיקות תאימות של הכל

הצ'יפסטים הארד דיסק הזיכרונות והכל היא קצת יותר רצינית מילד בן 14 שממליץ לך על מחשב או כל חנויות השכונתיות\הרמאיות שיש שם

כן אבל מהבחינה הזאת היא לא יותר רצינית נגיד מהרבה אנשים שכותבים כאן בפורום "מפרטי מחשב", ואל תשכח שהיא עדיין משתמשת בכונני סופר דרייב במחשבים שלה.

היבט נוסף זה ברגע שאתה קונה באפל יש לך לפחות לשנה (סטודנדטים מקבלים 3 שנים חינם, כל השאר 800 שקל שאם תחשב את זה תראה שזה מאוד משתלם מכל היבט), אחריות על הכל, גם על המערכת הפעלה וגם המחשב וגם יש לך בעצם עזרה בכל נושא

לרוב החומרה שיש היום אתה מקבל 3 שנות אחריות, מבלי לשלם על זה שום תוספת. נגיד אתה קונה מחשב איימק שמגיע עם שנה אחריות, משלם סכום מוגזם על הרחבת אחריות ל3 שנים, ופתאום אחרי 3 שנים מתקלקל לך ההארדיסק שבמקרה היה של . וכידוע, מגיעים עם 5 שנות אחריות ללא שום תוספת תשלום על הרחבת אחריות. אבל אתה מקבל...

אני יודע אותך זה לא מעניין אבל אני אספר לך סוד

80 אחוז מהאנשים עיקר הבעיות שלהם זה לא "למה ב3די מקס אחרי יש לי ארטיפקטים" רוב האנשים רוצים פשוט מחשב שעובד ולא נתקע Simple as that

וזה מה שאפל עושה התחזוקה מינמלית וגם למקרה שאתה לא מבין יש מי שיעזור לך

ובמה התחזוקה של אפל יותר או פחות טובה מתחזוקה של IBM או או או כל מותג אחר, שמוכר את החומרה שלו במחירים אולי לא הכי זולים אבל ללא ספק הרבה יותר שפויים?

לי לא זכור מתי פעם אחרונה HP או כל חברה אחרת נתנה לך אחריות על המערכת הפעלה, יותר מזה, אם יש לך בעיה שנחשדת כבעיית חומרה ומתברר שזאת בעיית תוכנה לרוב יחייבו אותך על בדיקת מעבדה

ולי לא זכור מתי פעם אחרונה HP או היו מייצרים מערכות הפעלה, או נותנים תמיכה למערכות הפעלה של חברות אחרות. אגב, אתה יודע כמה עולה שעת עבודה במעבדת איי-דיגיטל? תנחש. במקרה, למזלי אני בין היחידים בארץ שמרוויחים משהו מזה שאיי-דיגיטל דורשים 460שח לשעת עבודה.

שוב אני יודע שאתה וכל החבר'ה שקוראים את הת'ארד הזה עם גאונים ואומרים לעצמם "מה? מה הבעיה להבדיל בין בעיית תוכנה לחומרה" אבל שוב

אתם עם כל הצער שבדבר במיעוט

וזה למה לאט לאט עולה כי תאמין לי אף אחד לא מוציא 7 אלף שקל על מחשב 'כי הוא יפה' ויש 'המון מתחת למכסה מנוע'

אפל זה לא מתאים לכל אחד יש לזה את ההיתרונות והחסרונות וכל אחד יכול לבחור מה יותר חשוב לו ולהצטייד בהתאם :hat:

מתברר שאנשים כן מוציאים 7000שח על מחשב רק בגלל שהוא יפה, ולא אכפת להם שהמעבד שלו יותר חלש ממה שתמצא במחשב ב1600שח. אחרת, הדגמים היחידים שאפל הייתה מצליחה למכור זה רק סדרת Pro שזאת הסדרה היחידה ששווה את המחיר שדורשים אליה, אם לעשות השוואה הוגנת וחשבון פשוט כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^

אתה יורה בכולם, וזה זכותך, רק מה השורה התחתונה ?

יורה בכולם כי כולם לא צודקים, אני מדבר על אלה שחושבים שמק או פיסי "יותר טובים" אחד מהשני, במיוחד nikon ו bobo שצריכים להתחתן ולהזמין את כולנו לחתונה.

השורה התחתונה זה שלא ניתן להגיד בצורה חד משמעית או בכלל לדבר במושגים של מה יותר טוב ומה פחות טוב, ואת זה אני אומר בתור משתמש ופיסי מעל 10 שנים.

זה מה שאני חושב על כל העניין:

Macpclinux.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radioactive

בקשר להערות שלך על איי דיגיטל, שעת מעבדה עולה 380 ש'ח בנוסף הסיבה למחיר הזה (אני מעריך כן?), זה כדי לעודד אנשים להרחיב אחריות

הרחבת אחריות לאיי מק עולה 659 שקל שזה מחיר מעולה לבן אדם המומצע שכן נוהג להשתמש בשירותיו של כזה או אחר ושוב זה בלי קשר לאחריות יצרן כזאת או אחרת זה אחריות על הכל (חוץ מנזק שנגרם על ידי המשתמש במובן הפיזי)

אז מה בעצם יש לנו כאן? אנחנו מקבלים ב7658 ש'ח מחשב שלם כולל הכל, מסך פאנל תאורת LED, מקלדת אלחוטית ועכבר ומערכת הפעלה

עכשיו אני מבקש ממך, לך תבדוק כמה עולה מחשב כזה שאתה מפרק אותו לחלקים, זאת אומרת אותו מעבד, אותם זיכורונת, אותו הארד דיסק,מסך שווה ערך בביצועים (פאנל ותאורת לד), כולל מצלמת רשת כולל מיקרופון כולל רמקולים הכי פשוטים שיש כולל מקלדת אלחוטית הכי פשוט שיש כולל חוקית כולל הרכבה כולל שעתיים מעבדה (לוקח ממוצע של מחשב ל3 שנים) ותחזור אלי אז ותגיד לי אם IMAC זה יקר...

אתה תפלא לגלות שאתה תעקוף את המחיר שציינתי, אבל שוב לך זה לא משנה כי אתה משיג עותק של 7 מביטורנט ואתה עושה אוברקולוקינג למעבד שעולה פחות ובלה בלה בלה, אבל אתה זה לא איזה בחור שהוא טכנופוג לחלוטין ופשוט רוצה מחשב שיעבוד לו

אני לא מתוכח פה או מנסה להוכיח פואנטה של חברה טובה יותר, אני פשוט מנסה להראות לך פרספקטיבה שונה על הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להערות שלך על איי דיגיטל, שעת מעבדה עולה 380 ש'ח בנוסף הסיבה למחיר הזה (אני מעריך כן?), זה כדי לעודד אנשים להרחיב אחריות

הרחבת אחריות לאיי מק עולה 659 שקל שזה מחיר מעולה לבן אדם המומצע שכן נוהג להשתמש בשירותיו של כזה או אחר ושוב זה בלי קשר לאחריות יצרן כזאת או אחרת זה אחריות על הכל (חוץ מנזק שנגרם על ידי המשתמש במובן הפיזי)

על זה תתווכח עם מי שגבו ממנו 460שח לשעת מעבדה, לא איתי: 460 ש"ח כולל מע"מ = שעת מעבדה באידיגיטל?!

מחיר של טכנאי פיסי ממוצע - 120שח לשעה, מחיר של טכנאי ממוצע - 250שח לשעה, מחיר של טכנאי Unix ממוצע - 350שח לשעה.

אז מה בעצם יש לנו כאן? אנחנו מקבלים ב7658 ש'ח מחשב שלם כולל הכל, מסך פאנל תאורת LED, מקלדת אלחוטית ועכבר ומערכת הפעלה

עכשיו אני מבקש ממך, לך תבדוק כמה עולה מחשב כזה שאתה מפרק אותו לחלקים, זאת אומרת אותו מעבד, אותם זיכורונת, אותו הארד דיסק,מסך שווה ערך בביצועים (פאנל ותאורת לד), כולל מצלמת רשת כולל מיקרופון כולל רמקולים הכי פשוטים שיש כולל מקלדת אלחוטית הכי פשוט שיש כולל חוקית כולל הרכבה כולל שעתיים מעבדה (לוקח ממוצע של מחשב ל3 שנים) ותחזור אלי אז ותגיד לי אם IMAC זה יקר...

אז בוא ניקח לדוגמה את האיימק הזה iMac 21.5" Core 2 Duo 3.06GHz שמחירו כרגע עומד ב6999שח כולל מע"מ.

ונעשה חשבון:

jg5tms.png

+ מסך DELL LCD 2209WA E-IPS שמחירו 1099שח כולל מע"מ

+ מערכת הפעלה MAC OS X 10.6 שמחירה 149שח כולל מע"מ

וכבר הגענו ל3453שח כולל מע"מ. נו, איך המפרט? המארז מוצא חן בעינך? רוצה Lian-Li או אולי?

אישית, הייתי לוקח מעבד 4 ליבות בתוספת של 150שח, וכמה עולה מחשב של הכי זול עם מעבד 4 ליבות?

אבל בהשקעה של עד 1000שח המחשב הזה יהיה יותר טוב מהאיימק הנ"ל מכל בחינה אפשרית, ואין לו SuperDrive. ;D

אתה תפלא לגלות שאתה תעקוף את המחיר שציינתי, אבל שוב לך זה לא משנה כי אתה משיג עותק של 7 מביטורנט ואתה עושה אוברקולוקינג למעבד שעולה פחות ובלה בלה בלה, אבל אתה זה לא איזה בחור שהוא טכנופוג לחלוטין ופשוט רוצה מחשב שיעבוד לו

כבר עקפתי אותו, אבל לכיוון ההפוך. ובעניין הטענה שלך לגבי ביטורנט, אולי אתה רוצה שאני יביא לך צילום של הקופסה של Win7 שלי? לא יודע מה איתך, אבל הרוחב פס שלי לא מאפשר להוריד תכנות בקופסה המקורית עם חשבונית קנייה וכל המסמכים. אז מה, אתה רוצה להגיד שכל התכנות בתיקיית Applications או Program Files שלך חוקיות, וכל הסרטים שיש לך במחשב, וספריית המוזיקה, הכל בלי יוצא מן הכלל? תראה, עכשיו אתה יודע איזה לוח של עובד עם OSX. אולי בכלל לא היית צריך להזכיר את הנושא הזה? אגב, לעשות קצת זה לא פשע נגד האנושות ולא rocket science מבחינת ביצוע, אתה יכול לבקש שיעשו לך את זה בחנות בזמן הרכבת המחשב, גם ככה הם נכנסים לBIOS וזה לוקח לא יותר מ15 שניות. שיהיה לך מחשב שפשוט יעבוד לך. :)

אני לא מתוכח פה או מנסה להוכיח פואנטה של חברה טובה יותר, אני פשוט מנסה להראות לך פרספקטיבה שונה על הדברים...

אני רואה, lol. "פרספקטיבה שונה על הדברים" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות בדרן, תעלה לך עוד לפחו תבמקרה הטוב 300 שקל, אמרתי גם להוסיף עוד 2 בדיקות מעבדה

העכבר והמקלדת לא אלחוטיים פשוט לקחת את ההכי זולים לא הוספת לא מיקרופון ולא מצלמת אינטרנט

הא כן והזיכרונות צריכים להיות 1033 לא 800

אני לא אהיה קטנוני יותר מידי כי סתם הרכבת הכי זול שיש אבל הבנת את הנקודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...