Mac vs. PC - עמוד 45 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

אפשר להשאיר אותו לתוכנות ישנות ומאותו רגע משהו אחר

דרך אגב תוכל לעזור לי במשהו איך אני הופך את החלון של הדפדפן למסך מלא?אני לוחץ על הפלוס הירוק והחלוק גודל לי קצת אבל אני לא מצליח לעשות חלון על כל המסך איך עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא עדיין מתמלא בשטויות עם הזמן, וזה לא באשמת מיקרוסופט אלא באשמת uninstallers שמשאירים שם שטויות

ms לא יכולים לנטוש כ"כ בקלות את הרג'יסטרי בגלל backward compatibility

OS X מתמלא בעודף של קובציי קאש, זאת המחלה שלה ולאחר מכאן היא הופכת איטית מאוד! כתוצאה מכך מופיע המון הכדור חוף.

לא סתם יש לך תוכנות עזר כמו ONYX וכדו', אני לא כותב שטויות אלה מביא לך הוכחות מהשטח.

לשחק עם המערכת ולהגיד שהיא טובה זאת לא חוכמה, החוכמה לבחון אותה בעומס עבודה אמיתי ופה לדעתי 7 מנצחת.

היתרון המשמעותי של OS X על ניקיון מוירוסים, מעבר לזה מערכת מאוד סגורה שמקשה על משתמשים חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OS X מערכת מאוד סגורה?

:lol:

היא הרבה יותר פתוחה מחלונות, למעשה חלקים נרחבים ממנה הם open source (כולל הkernel)

אבל העיקר לזרוק סיסמאות לאויר

http://www.opensource.apple.com

בקשר לcache זה בפירוש לא נכון, בכל מקרה המצב שלה בתחום הזה טוב בהרבה משל מערכת מבוססת .

שלא תבין לא נכון, היא בטח לא מערכת מושלמת, אני עדיין מעדיף את 7 ברוב הפרמטרים

ואין לי ספק שבמיוחד בארץ העלות/תועלת במחשבי אפל היא נוראית והעברית היא עדיין מכשול (כי open/neo זה לא באמת office)

אבל כל הסיבות שאתה מונה הם בפירוש לא הסיבות למה עדיפה על os x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OS X מערכת מאוד סגורה?

:lol:

היא הרבה יותר פתוחה מחלונות, למעשה חלקים נרחבים ממנה הם open source (כולל הkernel)

אבל העיקר לזרוק סיסמאות לאויר

http://www.opensource.apple.com

זה שחלק ממנה נלקח מקוד פתוח לא אומר כלום, בסופו של דבר מחליטה עבורך.

אני לא אתפלא אם גם את התמיכה בפלאש עבור המק הם גם יבטלו.

כדאי שתקרא פה את הטור, אני מאוד מקוה שזה לא יצא לפועל.

http://www.9to5mac.com/mac_like_iphone?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+9To5Mac-MacAllDay+%289+to+5+Mac+-+Apple+Intelligence%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טענתי שosx היא קוד פתוח, כתבתי שחלקים נרחבים ממנה הם קוד פתוח

לחלונות יש דרך ארוכה מאוד כדי להגיע לשם

אז לקרוא לosx גן סגור כטיעון נגדה מול חלונות זה לא יותר ממגוחך.

ולהגיד שאפל מחליטה עבורך זה גם לא נכון, כל אחד יכול לכתוב קוד למערכת הפעלה הזאת ולהפיץ אותו איך שבא לו

זה ממש לא , אבל אין ספק שהטיעונים שלך משעשעים.

(ולפני שתעלה את עניין CS4 64BIT - לcarbon היו מגבלות ואפל החליטו להתמקד בcocoa, אדובי היא זו שבחרה לחכות לcs5 במקום להוציא את cs4 בגירסת 64 ביט)

אני מאוד אתפלא אם מה שכתוב בקישור אמיתי ויצא לפועל, לא סביר בעליל

אבל ספקולציות על העתיד הם בטח לא טיעון נגד/בעד מערכת הפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת סגורה זה לא רק קוד, זה גם חומרה מוגבלת למעט יצרנים אם בכלל.

זה חוסר האפשרות לשנות את מראה הממשק, חוסר האפשרות לשלוט על גודל קובץ החלפה במערכת (רק עם פקודות יוניקס בקושי).

ואגב, אפל בחרה בקוד פתוח מיכוון שהיא כשלה לפתח מערכת מתחרה ראויה ל-98 ו-, בשם קוד "קופלנד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיין מתמלא בשטויות עם הזמן, וזה לא באשמת אלא באשמת uninstallers שמשאירים שם שטויות

ms לא יכולים לנטוש כ"כ בקלות את הרג'יסטרי בגלל backward compatibility

זו לא כזו מעמסה התמיכה לאחור.... אז יש לך אפשרות להתקין פלופי A וB אז מה :) ? חוץ הדריברים גם ככה מתים עוד מוינדוס אז זה לא כזה משנה.. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי...

התמיכה לאחור מהווה כזו מעמסה על מערכות ההפעלה החדשות ? כי אני לא מרגיש שמק עובד יותר מהר מפיסי..

חשבתי שבWIN 7 ועוד מתקופת הויסטה נפטרו מכל הדריברים חסרי הפשר... כגון FLOPPY B ו FLOPPY A לדוג'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי ספציפית על הרג'יסטרי

ואני גם לא אמרתי שמק עובד מהר מpc מקביל

אבל אם תשווה מערכת בת שנה שהתקינו והסירו ממנה 200 תוכנות לעומת osx בת שנה שהתקינו והסירו ממנה 200 תוכנות

אז יהיו הבדלים, אין מה לעשות מערכת מבוססת מזדקנת עם הזמן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קראתי על זה מאמר- בתכל'ס, השאריות שנשארות ברג'יסטרי לא כ"כ משנות. במיוחד אם מסירים תוכנות בעזרת תוכנות חיצוניות כמו REVO . אם בכל זאת אתה רוצה לעשות ניקוי, תוכנות כמו CCleaner עושות את העבודה מספיק טוב, למרות שכמו שכתבתי, זה לא באמת משנה. אולי פעם בחצי שנה ככה זה יהיה נחמד, אבל עדיין, זה די כלום. כל זה כמובן בהנחה שהסרת תוכנות נכון, אם סתם מחקת משהו כמובן שישארו שאריות משמעותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי ספציפית על הרג'יסטרי

ואני גם לא אמרתי שמק עובד מהר מpc מקביל

אבל אם תשווה מערכת בת שנה שהתקינו והסירו ממנה 200 תוכנות לעומת osx בת שנה שהתקינו והסירו ממנה 200 תוכנות

אז יהיו הבדלים, אין מה לעשות מערכת מבוססת מזדקנת עם הזמן :P

אתה מתחיל לכתוב שטויות שמתאימות למקיסטים חסרי ניסיון על , בחיי... ב-OSX לאחר שנה תמצא 10 יוזרים חדשים.

נכון ב-OSX אין REG, אבל... יש לך קבצים כמו Plist שלא חסר בעיות שהם עושים אפילו יותר מ-REG של .

היו לי מצבים שהקבצים האלו פשוט חיסלו את הפיינדר, ולא לקחתי בחשבון את התוכנות של אדובי שהרגישות שלהם לפונטים על יכולה להקריס את כל המערכת.

ואגב, לא נגעתי ב-REG של המחשב שלי כבר מעל חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...