Mac vs. PC - עמוד 48 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

לא מצאתי שומדבר מיוחד בMAC לעומת PC רגיל או כול נייד אחר ויסלחו לי כול המקבויס :

1) אותן יצרניות חומרה בעטיפה לבנה אחת,ותוכנה נכה.

2) לרוב חומרה חלשה יותר ובמחיר מפוצץ.

3) במחירו של נייח ניתן לבנות נייח עוצמתי מספיק שמוחק כול וגם עוד יישאר עודף או 2 כאלו.

4) מעבר לסטייל של אמריקאן וואנאבי לא מצאתי בו מכשיר יפה (למעט האלומיניום שנראה לא רע)

5) מי שיודע בהחלט לנצל את מערכת ההפעלה שלו יוכל להפיק ממנו את המירב בעיקר בעריכת וידאו\תמונה.

רק שאינני מבין מה יש בתוכנות שלהם מול תוכנות אחרות בשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^^

מה זה משכנע ! חבל"ז !

:screwy:

לינוקס - נכה

פיסי - זקנה

צעיר - "רעננה"

ובשורה התחתונה כולן מערכות הפעלה וכולן יושבות באותה הגוף (מחשב\מכשיר אלקטורני שקר כולשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי להישתמש בosx לאחרונה לדעתי זו מערכצת מדהימה ואני בדרך כלל לא חובב את אבל זוהי באמת מערכת יציבה יותר מוינדוס מהירה יותר לדעתי ויפה יותר לדעתי

היא יושבת אצלי על imac שהלוואתי מחבר ואין סיכוי בעולם שהוא יקבל אותו חזרה באמת משהו לא מהעולם הזה אני עם וינדוס גמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי להישתמש בosx לאחרונה לדעתי זו מערכצת מדהימה ואני בדרך כלל לא חובב את אבל זוהי באמת מערכת יציבה יותר מוינדוס מהירה יותר לדעתי ויפה יותר לדעתי

היא יושבת אצלי על imac שהלוואתי מחבר ואין סיכוי בעולם שהוא יקבל אותו חזרה באמת משהו לא מהעולם הזה אני עם וינדוס גמרתי

633730110082992810-Awesome.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Macpclinux.gif

לינוקס נכה?

אני בעיקר מרנדר בלינוקס במנטל רי ואני מזמין אותך אלי לראות את הביצועים בין ללינוקס (שאצלי זה גירסה של RED HAT)

לגבי פיסי ומק ההבדל היחידי ביניהם זה אך ורק מערכת ההפעלה וצר לי להגיד שלקנות מחשב בגלל (ואולי גם בשל עיצוב יפה) זה בזבוז של כסף לפי ראות עיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני משתמש בעיקר בWin7 וOSX בגלל שהתכנות שאני עובד אתם עובדות רק על המערכות האלה.

בניגוד להרבה אנשים אחרים כאן, אצלי התכנות הן הקריטריון הכי חשוב בבחירת , ולא ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי שומדבר מיוחד בMAC לעומת PC רגיל או כול נייד אחר ויסלחו לי כול המקבויס :

1) אותן יצרניות חומרה בעטיפה לבנה אחת,ותוכנה נכה.

2) לרוב חומרה חלשה יותר ובמחיר מפוצץ.

3) במחירו של נייח ניתן לבנות נייח עוצמתי מספיק שמוחק כול וגם עוד יישאר עודף או 2 כאלו.

4) מעבר לסטייל של אמריקאן וואנאבי לא מצאתי בו מכשיר יפה (למעט האלומיניום שנראה לא רע)

5) מי שיודע בהחלט לנצל את מערכת ההפעלה שלו יוכל להפיק ממנו את המירב בעיקר בעריכת וידאו\תמונה.

רק שאינני מבין מה יש בתוכנות שלהם מול תוכנות אחרות בשוק?

לא יכול להסכים יותר.

מק זה בזבוז כסף שרק אנשי מותג המחפשים להראות בציבור "יוקרה" יבחרו לרכוש מק.

המון חברים שלי, שהלכו על עיוור לרכישת מק מתוך סטיגמת העבר כי הוא "טוב לגרפיקה" נתקלו מהר מאוד בחוסר שימושיות, האונס של אייטיונס, מחסור בוטה בתוכנות, בעיות התחממות קשות (הלפטופ ממש שורף אותך ברגליים ובידיים אי אפשר להניח על המקלדת) פנסים של פיקסלים אדומים על המסך (ממש איכות !)

ואת כל התענוגות האלו רכשו ב 15 אלף שקל לחתיכת לפטופ עם חומרה של לפטופ ב 3K

שלא נדבר על העיצוב ה"גאוני" של אפל. לא נתנו לך יציאת בצד ימין לעכבר, ככה שהכבל מתעכל מאחורי כל הלפטופ או מלפני אם יש לך כבל קצר לעכבר, חוסר נוחות טוטאלית.

אל לנו לדבר על מסך הגלוסי המעצבן (מוכרים את האופציה הגלוסית בלבד בארץ) שבכל סרט שאתה תצפה אתה תראה את הפרצוף המחוצ'קן שלך בהשתקפות L:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא יכול להסכים יותר.

מק זה בזבוז כסף שרק אנשי מותג המחפשים להראות בציבור "יוקרה" יבחרו לרכוש .

המון חברים שלי, שהלכו על עיוור לרכישת מתוך סטיגמת העבר כי הוא "טוב לגרפיקה" נתקלו מהר מאוד בחוסר שימושיות, האונס של אייטיונס, מחסור בוטה בתוכנות, בעיות התחממות קשות (הלפטופ ממש שורף אותך ברגליים ובידיים אי אפשר להניח על המקלדת) פנסים של פיקסלים אדומים על המסך (ממש איכות !)

ואת כל התענוגות האלו רכשו ב 15 אלף שקל לחתיכת לפטופ עם חומרה של לפטופ ב 3K

שלא נדבר על העיצוב ה"גאוני" של אפל. לא נתנו לך יציאת בצד ימין לעכבר, ככה שהכבל מתעכל מאחורי כל הלפטופ או מלפני אם יש לך כבל קצר לעכבר, חוסר נוחות טוטאלית.

אל לנו לדבר על מסך הגלוסי המעצבן (מוכרים את האופציה הגלוסית בלבד בארץ) שבכל סרט שאתה תצפה אתה תראה את הפרצוף המחוצ'קן שלך בהשתקפות L:)

בובו, צריכים אותך כאן ודחוף! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע את המילה הזאת "פיכסי" בעיקר במשרדי פרסום וסטודיואים לגרפיקה.

אותי זה מרגיז הקטע של הצביעות של משתמשי המק, כי אין להם בעיה להשתמש ב-WIN למשחקים ופתרון בעיות שהמק לא מסוגל להתמודד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע את המילה הזאת "פיכסי" בעיקר במשרדי פרסום וסטודיואים לגרפיקה.

אותי זה מרגיז הקטע של הצביעות של משתמשי המק, כי אין להם בעיה להשתמש ב-WIN למשחקים ופתרון בעיות שהמק לא מסוגל להתמודד איתם.

אז במה אתה משתמש? avg? נורטון? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...