Mac vs. PC - עמוד 47 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

תפסיק להיות בדרן, תעלה לך עוד לפחות במקרה הטוב 300 שקל

תפסיק להיות עיוור, 149 זה לא 300. ראה לינק מהודעה הקודמת:

1567lo7.png

אבל אם אתה מוכן לשלם 300 אני יביא לך אחת ב300, שלח לי הודעה בפרטי.

אמרתי גם להוסיף עוד 2 בדיקות מעבדה

המחשב הזה לא צריך 2 בדיקות מעבדה, ובטח לא במחיר של 460שח לשעה. מאיפה הבאת את זה בכלל? :lol:

העכבר והמקלדת לא אלחוטיים פשוט לקחת את ההכי זולים לא הוספת לא מיקרופון ולא מצלמת אינטרנט

הא כן והזיכרונות צריכים להיות 1033 לא 800

כמה כבר עולים עכבר ומקלדת אלחוטיים בתוספת זיכרונות 1066 מיקרופון ומצלמת אינטרנט? 460שח? 1000? 2000? :facepalm:

רוצה הצעת מחיר או כבר לא? תמשיך להתעקש ואני יביא לך הצעת מחיר בכייף, אין לי בעיה. :xyxthumbs:

אגב, בא לך לראות איזה מפרט אפשר להרכיב ב6999שח? או כבר לא? :-*

אני לא אהיה קטנוני יותר מידי כי סתם הרכבת הכי זול שיש אבל הבנת את הנקודה...

ומאיזה רכיבים לדעתך מורכבים המחשבים של אפל? ראית פעם מה יש להם בפנים? אני דווקא ראיתי, ולא פעם אחת. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיק להיות בדרן, מערכת הפעלה תעלה לך עוד לפחו תבמקרה הטוב 300 שקל, אמרתי גם להוסיף עוד 2 בדיקות מעבדה

העכבר והמקלדת לא אלחוטיים פשוט לקחת את ההכי זולים לא הוספת רמקולים לא מיקרופון ולא מצלמת אינטרנט

הא כן והזיכרונות צריכים להיות 1033 לא 800

אני לא אהיה קטנוני יותר מידי כי סתם הרכבת הכי זול שיש אבל הבנת את הנקודה...

מחשבי מק יותר יקרים ממחשב מקביל , זאת כבר עובדה! אז למה להתווכח בכלל.

ואגב אם כבר את מאשים את בבעיה של המקבוקים, אז מה אתה אומר על פס ייצור שלם של איימק 27 עם מסך סדוק ופריזים ללא הפסקה...?

אגב, בעניין הנ"ל לאפל לקח המון זמן לאודות בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות עיוור, 149 זה לא 300. ראה לינק מהודעה הקודמת:

אתה שוב מנסה להצחיק פה!? התכונתי למערכת הפעלה של ווינדוס!!!

ומערכת הפעלה של מק לא עולה 149 ש'ח היא כי המחשב כבר מגיע עם מערכת הפעלה אז המחיר מכיל בתוכו גם את מחיר מערכת ההפעלה

ככה שזה שידרוג, להזכירך גירסאת שידרוג של ווינדוס עולה הרבה יותר

ווינדוס OEM עולה לפחות 700 שקל, גירסא סוג ז', אני אף פעם לא אבין את ההיגיון של MS לעשות גירסאות למערכת הפעלה אבל ניחא

ותפסיק לקשקש בשכל אני במקרה עובד באיי דיגיטל נראה לי אבל רק נראה לי שראיתי מחשב אחד יותר ממך

ורק נראה לי שבמקרה יש לי גישה למסמכים של ומידע שכנראה אבל רק כנראה אין לך מושג שהוא קיים בכלל

אתם סתם מתווכח, אמרתי לך להוסיף 2 בדיקות מעבדה זה ממוצע של 3 שנים חיסכון שאתה מקבל ממחשב של שלא מצריך בידקת מעבדה בתשלום

המחיר שהצגת פה לינק לבחור הזה זה בחור שהביא מחשב מחו'ל ובגלל זה המחיר הוא בהתאם צריך לזכור שאיי דיגיטל היא דבר ראשון מעל הכל חברה

כלכלית שמטרתה להכניס כסף ושנית שהיא לא , היא זכיינית ועל כן דברים שהיא עושה ללקוחות חו'ל לא מכניסים כסף לחברה בשום צורה

ואל תתחיל להתבייכן ולהתייפייף כל הארץ זכיינים שעושים מה שבא להם ובראשם ניופאן פשוט מאיי דיגיטל מצופה ליותר ולמען האמת? גם מקבלים

(אם נתחשב בזה שבן אדם לא הכניס שקל לחברה בשום צורה לא במישרין ולא בעקיפין ועדיין הוא מקבל שירותי מעבדה, מדבר על מה שהאחריות מכסה לא בחור שהפיל את המחשב שלו ובא בתלונות ותאמין לי על כל סיפור שתביא יש לי 10 סיפורים ו20 מכתבי הוקרה של אנשים שהיו אסירי תודה אבל מה לעשות רוב האנשים יודע רק להתלעם באינטרנט )

עכשיו אחרי כל הניסיונות היפים שלך, לך תמצא מחשב באותה רמה ואיכות מכל הבחינות ולהזכירך אני יודע שאתה מטורף וגולש בהאקינטוש וכ'ו וכ'ו אבל מאיי דיגיטל יוצא מחשב פועל, המפרט שאתה מרכיב בקיי אס פי או וואטאבר צריך לצאת כמו מאיידיגיטל, מחשב עובד! עם כיסוי ל3 שנים לכל בעיה, טענה או שאלה+ אותו שירות באותו מחיר ואז נדבר בשנית וחבל לך לנסות להתחכם איתי כי אתה טועה.

שבת שלום לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומערכת הפעלה של מק לא עולה 149 ש'ח היא כי המחשב כבר מגיע עם אז המחיר מכיל בתוכו גם את מחיר מערכת ההפעלה

ככה שזה שידרוג, להזכירך גירסאת שידרוג של עולה הרבה יותר

ווינדוס OEM עולה לפחות 700 שקל, גירסא סוג ז', אני אף פעם לא אבין את ההיגיון של MS לעשות גירסאות למערכת הפעלה אבל ניחא

ותפסיק לקשקש בשכל אני במקרה עובד באיי דיגיטל נראה לי אבל רק נראה לי שראיתי מחשב אחד יותר ממך

ורק נראה לי שבמקרה יש לי גישה למסמכים של ומידע שכנראה אבל רק כנראה אין לך מושג שהוא קיים בכלל

אתם סתם מתווכח, אמרתי לך להוסיף 2 בדיקות מעבדה זה ממוצע של 3 שנים חיסכון שאתה מקבל ממחשב של שלא מצריך בידקת מעבדה בתשלום

המחיר שהצגת פה לינק לבחור הזה זה בחור שהביא מחשב מחו'ל ובגלל זה המחיר הוא בהתאם צריך לזכור שאיי דיגיטל היא דבר ראשון מעל הכל חברה

כלכלית שמטרתה להכניס כסף ושנית שהיא לא , היא זכיינית ועל כן דברים שהיא עושה ללקוחות חו'ל לא מכניסים כסף לחברה בשום צורה

ואל תתחיל להתבייכן ולהתייפייף כל הארץ זכיינים שעושים מה שבא להם ובראשם ניופאן פשוט מאיי דיגיטל מצופה ליותר ולמען האמת? גם מקבלים

(אם נתחשב בזה שבן אדם לא הכניס שקל לחברה בשום צורה לא במישרין ולא בעקיפין ועדיין הוא מקבל שירותי מעבדה, מדבר על מה שהאחריות מכסה לא בחור שהפיל את המחשב שלו ובא בתלונות ותאמין לי על כל סיפור שתביא יש לי 10 סיפורים ו20 מכתבי הוקרה של אנשים שהיו אסירי תודה אבל מה לעשות רוב האנשים יודע רק להתלעם באינטרנט )

עכשיו אחרי כל הניסיונות היפים שלך, לך תמצא מחשב באותה רמה ואיכות מכל הבחינות ולהזכירך אני יודע שאתה מטורף וגולש בהאקינטוש וכ'ו וכ'ו אבל מאיי דיגיטל יוצא מחשב פועל, המפרט שאתה מרכיב בקיי אס פי או וואטאבר צריך לצאת כמו מאיידיגיטל, מחשב עובד! עם כיסוי ל3 שנים לכל בעיה, טענה או שאלה+ אותו שירות באותו מחיר ואז נדבר בשנית וחבל לך לנסות להתחכם איתי כי אתה טועה.

שבת שלום לך.

*ציטוט לפני עריכה אפשרית*

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומערכת הפעלה של מק לא עולה 149 ש'ח היא כי המחשב כבר מגיע עם אז המחיר מכיל בתוכו גם את מחיר מערכת ההפעלה

ככה שזה שידרוג, להזכירך גירסאת שידרוג של עולה הרבה יותר

אתה שוב קורא בין השורות כי אתה לא יודע אחרת, או שאתה עושה מעצמך צחוק בכוונה?

אפילו אם לדבר רק על מחשב מבוסס מערכת הפעלה , אתה קולט בכלל איזה מפרט i7 בן ז#$* ניתן לבנות ב6999שח?

בדיוק אותו ההיגיון כמו במק לא? יש את הגרסה OEM של OSX שמגיעה עם המחשב על 2 דיסקים וניתן להתקינה אך ורק על הדגם הספציפי של המחשב שהיא מגיעה איתו, ויש את גרסת Retail שמגיעה על דיסק אחד ב149שח וניתן להתקינה על כל מחשב שתואם לדרישות המערכת.

ורק נראה לי שבמקרה יש לי גישה למסמכים של ומידע שכנראה אבל רק כנראה אין לך מושג שהוא קיים בכלל אתם סתם מתווכח, אמרתי לך להוסיף 2 בדיקות מעבדה זה ממוצע של 3 שנים חיסכון שאתה מקבל ממחשב של שלא מצריך בידקת מעבדה בתשלום

כלכלית שמטרתה להכניס כסף ושנית שהיא לא אפל, היא זכיינית ועל כן דברים שהיא עושה ללקוחות חו'ל לא מכניסים כסף לחברה בשום צורה

כמה זמן כבר איי דיגיטל קיימת בתור יבואנית של אפל? בקושי כמה שנים לא?

אז תחליט כבר, בתור עובד של איי דיגיטל, כמה עולה שעת מעבדה בחברה הזאת, 380 כמו שטענת בהודעתך הקודמת כאן:

2a3f35.png

או 460 כמו שגבו מהבחור הזה שסיפר על זה בפורום ?

רגע אחת... אולי אתה רוצה להגיד שגם מבחינת מחירי שירות, חברת איי דיגיטל עושה הפרדה בין לקוחות שהביאו מחשב מחו"ל במחיר שפוי לבין אלה שרכשו בארץ במחיר מופרז??

אתה רציני?

עכשיו אחרי כל הניסיונות היפים שלך, לך תמצא מחשב באותה רמה ואיכות מכל הבחינות

כבר מצאתי, ראה הודעה קודמת כאן ותוסיף לזה גג 500שח על רמה ואיכות מכל הבחינות :xyxthumbs:

ולהזכירך זה היה 3543שח לעומת 6999שח. רוצה לראות איזה מחשב ניתן להרכיב ב6999שח? Core i7? כן! זיכרון 8GB? כן! הרדיסק 2TB? כן! וכמה יעלה מחשב מבית עם כזה מפרט? פחות מ10.000שח? ממש לא נראה לי, אבל אשמח אם תתקן אותי אם אני טועה. ;D

ואם מישהו באמת מוכן לשלם על המחשב הזה מחיר כפול, רק בגלל המארז המדהים או השירות הנפלא הזה שיש באיי דיגיטל, אז כל בנאדם שפוי יסכים עם מה שMiniMizer אמר.

ולהזכירך אני יודע שאתה מטורף וגולש בהאקינטוש וכ'ו וכ'ו

ולהזכירך, כולם כאן רואים שזה כבר פעם שנייה שאתה מפיץ שקרים, קודם אמרת שאני משיג win7 מביטורנט ועכשיו אתה טוען שאני גולש בהקינטוש?

אם לפי טענתך אתה באמת ראית יותר כמה מחשבי בחיים, תגיד אם המחשב הזה נראה לך כמו הקינטוש או מקבוק פרו (אגב, שהבאתי מחו"ל במחיר שפוי)?

xbmxz7.png

10mo7pv.png

אבל מי אתה בכלל שאני צריך להוכיח לך משהו כשאתה זה שבא אליי עם טענות שקריות? יש לך או הייתה לך פעם תכנה חוקית בבית?

אני במקומך הייתי קצת נזהר להפיץ טענות שקריות לגבי אנשים שאתה לא מכיר, במיוחד בתור עובד חברה ידועה, ובמיוחד בפורום לא קטן.

ואם במקרה, בניגוד לרוב טכנאי מק ופיסי בעלי מקצוע שיודעים דבר או שתיים במחשבים, אני כן יודע איך להתקין של על פיסי מהדיסק המקורי ללא פריצות ובצורה נכונה כדי שזה יעבוד בלי שום בעיות, בקלות בלתי נסבלת. וזה רק מצביע על הניסיון הרב שיש לי בתחום טכנאות מחשבים. לא פחות ולא יותר. ;)

אבל מאיי דיגיטל יוצא מחשב פועל, המפרט שאתה מרכיב בקיי אס פי או וואטאבר צריך לצאת כמו מאיידיגיטל, מחשב עובד!

מאיפה בכלל בא לך הרעיון הזה שמאיי דיגיטל יוצא מחשב עובד ומקיי אס פי יוצא מחשב לא עובד?? :facepalm:

זה או שמרכיבים לך אותו בחנות (מה שכלול בהצעת מחיר הנ"ל) או שאתה מרכיב אותו לבד וחוסך בין 60 ל100שח.

עם כיסוי ל3 שנים לכל בעיה, טענה או שאלה+ אותו שירות באותו מחיר ואז נדבר בשנית וחבל לך לנסות להתחכם איתי כי אתה טועה.

שבת שלום לך.

אחריות ל3 שנים בתוספת תשלום כמו Care, או בחינם כמו כמעט אצל כל אחד אחר? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל ממצבים את עצמם כמוצר פרמיום, וחלק גדול מזה הוא המחיר היקר שלהם (שולי רווח של 25-30% לעומת הממוצע בתעשייה שעומד על 5%).

אני רואה כאן שתי נקודות שונות:

1. האם הפרמיום שגובה מוצדק

2. האם הפרמיום שגובה iDigital מוצדק.

לגבי נק' 1:

לרוב המוחלט של האנשים, התשובה שלילית, ולכן למק יש נתח שוק של 5% בלבד.

מצד שני, הפרמיה בנתח השוק הזה מספיק גדולה כדי לאפשר לאפל להיות חברה ריווחית מאוד (מאוד מאוד), למרות ובגלל שהיא מראש פונה לאותו נתח שוק מצומצם ומוגדר היטב.

האם זו בחירה "נכונה"? מאוד תלוי בצרכים וברצונות של הקונים, וזה כבר לא דיון של כמה קילו כח עיבוד מקבלים לכל דולר.

לגבי נק' 2:

מהסתכלות שטחית, iDigital לוקחים בערב 30% יותר מהמחיר באתר של , שזה בערך ה"קנס" שרגילים לשלם בארץ על כל דבר, החל מריהוט נייר באיקאה שעולה כאן 50% יותר, וכלה בשטויות סיניות שאפשר להזמין ב2 דולר,ובארץ נמכרים ב60 שקל.

זה לא מוצדק, אבל לא מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות זה כמו לקנות בגד של ורסאצ'ה, תפסיקו להתווכח. אתה מקבל אותו בד אותה איכות אותו הכל, רק משלם על הלוגו, במקרה הזה של התפוח... ומפנק את איי דיגיטל במחיר של כ 200% יותר מפיסי רגיל.. באופן מפתיע החנות הראשונה נפתחה ברמת אביב. שמה קונים ורסאצ'ה... יודעים למתג את עצמם כאביזר יוקרתי ומיוחד, תפוחים אבל קונים בשוק.

fakeapplenz1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...