Mac vs. PC - עמוד 51 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן מגיע לי "להתחדש " היה סיוט עם הלוח שלי 8800GT

עדין נישאר לי את הכרטיס קול לסדר ולהכיר קצת את המערכת

אני גם צריך לקנות כבל לארד דיסק שלי עם WIN כי חסר לי SATA אחד

תגידו איך מחליפים שפות בקיצור דיפולט ? להחליף עם עכבר מעצבן

בכלל צריך להכיר את המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקינטוש/האקינטוש 8800GT ורוב הכרטיסים של אמורים להזדהות אוטומטית ללא צורך בהתקנת ,

אם אתה משתמש בBootloader חדש כמו Chameleon 2 RC3 ומעלה, ומפעיל את האופציה GraphicsEnabler.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אני כל כך עיף איזה שגיאות היו לי

בכל מקרה סידרתי כל דבר שאני יכול לחשוב אליו מבחינת הדריברים

לא היה קל -אבל הצלחתי

עצבן אותי שמקו לא פעל למרות שהתקנתי תוסף

אני ינסה בפירפוקס להריץ ניראה מה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להריץ מקו על תמיד היה כאב ראש, וברגע שאתה סוף סוף מסדר את זה וזה עובד - אחרי כמה חודשים הכל מתחיל מחדש ואז יוצא סקריפט חדש לפיירפוקס ו flip4mac חדש וכולם מתחילים לכתוב על זה בפורומים מחדש ואין לזה סוף... אני התייאשתי כבר מזמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להשתמש במק בתור ראשית (לפחות בתקופה הקרובה) אז אפשר במקביל להריץ win בווירטואליזציה כמו virtual box ולהשתמש בזה לאופיס מקו וכל הדברים שלא עובדים במק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין התשובה לאו דווקא מופנת כלפיך בלבד למרות הציטוט.

פשוט אנשים הולכים בצורה עיוורת אחרי .

הדבר הטוב היחיד שעשו זה האייפון. שבאמת אין תחרות למכשיר הזה מבחינת חוויה. אבל כבר היום שאנדרואיד צובר תאוצה.. (מערכת שקיימת קולה שנתיים לעומת ה OS של שקמיית כבר 10 שנים) גם האייפון כבר מוטל בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אני לא מגן על המאק בכלל

אני חושב שלפחות בארץ המחירים שלו מוגזמים למה שהוא נותן (לפחות מהניסיון החלקי שלי )

אולי יש כאלו שנדלקים על העיצוב או המדבקה שלי זה פחות חשוב

בעניין האיפון -אני חושב שסוף סוף באיפון 4 עשו מכשיר טוב

אבל עדין אני הייתי מעדיף מכשיר מקביל יותר פתוח וגם שכולל פלש

מבחינתי זה לא רלוונטי גם ככה כי את הסלולרי שלי קניתי לפני בערך חצי שנה ואני לא מהמשדרגים בטיל

אבל בכללי צריך לבדוק כל מוצר לגופו

אני כן חושב שהOSX היא טובה

אני חושב שהאפשרות להריץ WIN על מחשבי מאק זה דבר מצוין

אבל אני חושב שהמחיר פשוט גבוה מידי ולא חושב שOSX יותר טובה מWIN 7 לרוב האנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא מבינים שרוב הזמן כמעט ולא יוצא להתעסק עם המערכת הפעלה, רוב הזמן אנחנו באינטרנט, עבודה, תוכנות, משחקים, סרטים...

מה נשאר כבר בשביל OS X, או WIN 7 ?

זה לא שלא מבינים אבל יש סקרנות מדבר חדש

תיראה שהחלפתי בזמנו את הWII בPS3 -לא עשיתי את זה כי באמת הייתי צריך או היה רצון ענק מבחינת משחקים

סך הכל יש לי מחשב משחקים יותר חזק מהPS3 ועם גימפאד 360 ועכבר משחקים

אבל כן הייתה סקרנות ענקית אולי קצת חולנית להכיר את המכשיר וכמה משחקים מסוימים

זה התפוגג בטיל

היה לי גם סקרנות כלפי המאק -אבל פחות והרבה התפוגג אחרי הניסיון עם הOSX86

שיהיה לי זמן עם עוד כמה התעסקויות זה בטח יתפוגג לגמרי

היה לי סקרנות גם כלפי הסגה סאטורן

שאמולטור+גימפאד סאטורן פתרו כימאת לגמרי (הרבה מהמשחקים הגדולים יצא לי כבר לשחק בPS1 )

זה חלק מהענין בטכנולוגיה

אני אוהב להתעסק בדברים כאלו לזמן קצר להרגיש איך הם -וככה אתה גם מגיע מוכן בדיונים ברשת

את האיפון יש לחצי עולם כבר ככה שהוא לא מסקרן אותי בכלל כי יצא לי ליראות אותו ולמה הוא מסוגל ולא מסוגל

וגם האיפד לא מענין אותי כי כרגע זה איפון מגודל

ל3DS עוד לא הכריזו משחק אחד שבאמת מענין אותי אבל אני כבר רוצה אותו

ולא בגלל ה3D אלה בגלל שזאת קונסולה חדשה שעוד לא לקחתי לסיבוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש כבר עניין של טכנלוגיה למען האמת. כי מבחינת חומרת מחשב\מחשב נייד, אפל מפגרים מאוד במחינת מה שהם מציעים ביחס למחיר.

באייפון 4 באמת אתה מקבל מכשיר שטכנולוגית מנצל היטב את החומרה\תוכנה בצורה מושלמת. קשה מאוד להתחרות באייפון. אל אף הסימפטיה הגדולה למכשירי HTC ואנדרואיד, ה IPHONE מוכר לך באמת חוויה, הכל עובד חלק בלי לאגים בלי כלום, אפילו עוד מהמכשיר הראשון המולטיטאצ' חסר תחרות.

לגבי MAC, זה כבר משהו אחר. זו מארז לבן מעוצב בטוב טעם (יש החולקים). תעשו הפרדה כבר בין מערכת הפעלה, למחשב.

זה שAPPLE אונסים את הלקוחות שלהם בגלל התכונה שלהם ה OSX לקנות מחשב מקונפג MAC זה פשוט אונס. אין מילים לתאר.

ניחה מכשיר נייד כמו אייפד. אוקי אני מסוגל להבין. אבל מחשב???? מחשב נייד ?!!?

בכלל לגבי כל העניין של "עד כמה יוצא לנו להשתמש באמת ב WIN7 או OSX, השתובה היא ברורה. כל הזמן.

שאתה רוצה לשחק במשחקים למשל, אתה מוגבל בMAC. כמעט שום משחק לא עובד. לגבי גלישה באינטרנט, ללא ספק שניכר שיפור בשנים האחרונות, אבל אתרים בעברית במק, בייחוד ממשלתיים, פשוט לא יעבדו ללא EXPLORER. (שוב, יש מגמת שיפור בנושא)

הניהול קבצים, פתיחה וסגירה של דפדפן איטית משמעותית ב MAC מאשר בפיסי.

המסכים מאוד מגבילים אותך. ה IMAC מגיע עם מסך לא רע, אבל עם מחיר לא שפוי בעליל.

רוצה לשמוע מוזיקה ? הרי לך אייטיונס ! עוד אונס פרי תוצרת חברת , חווה את זה על בשרי יום יום מאז שנאלצתי לעבור לקקי הזה בגלל ה IPODTOUCH

הכל פשוט רקוב. בלימודים בכלל זה סיוט לעבוד עם המקים האלו. המחשבים האלו מקבלים בלאי כלכך מהר.... לא דואגים לקירור כמו שצריך, רק לאטום את זה יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול המסר שאני מנסה להעביר זה שיש אלטרנטיבה,

לא כל בית צריך i7 עם 12 ג'יגה ראם וכרטיס מסך עם 2 ג'יגה זיכרון

השאלה היא: האם כל בית (או מישהו בכלל) צריך מחשב i3 כל כך מוגבל,

במחיר יותר גבוה מתחנת עבודה i7 עם 12 ג'יגה ראם וכרטיס מסך 2 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאוהב את העיצוב של או את מערכת ההפעלה שלהם יהיה מוכן לשלם את האקסטרה. תתפלא, אבל ביצועים זה לא הכל במחשב.

אגב, אתה מוכן להראות לי את תחנת העבודה i7 עם 12GB וכרטיס מסך 2GB שעולה כמו מחשב i3 של apple? ובבקשה, שזה יהיה מחשב מותג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...