Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

לי דווקא יש כרטיס מסך של ATI ויש בעיה בתצוגה אחרי 30 דקות של משחק בערך.. הצמונה מתעוותת ונתקעת ואז המחשב נתקע וחייבים לעשות ריסטרט.

יש לי את הפאץ' החדש ד"א.

נורא מוזר,יש לי את הX800XL שדומה לכרטיס ועובד פיקס,אולי זה הAIW ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היום שיחקתי בדמו וזה באמת משחק איכותי מאוד!! אני חושב שאת BF2142 אשכח בינתיים... מעניין איך יהיו הקרבות של המשחק הזה ברשת...

משחק אסטרטגיה רציני ששווה לשרוף זמן בשבילו... אני כנראה אקנה את המשחק בשביל סידיקיי...

משהו כבר ניסה לשחק ברשת? איך ההתרשמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו השגתי את המשחק....אני בשלב השני וכבר אני גמור מעייפות..

משחק מדהים פשוט!!! מנוע גרפ מעולה...ומשחקיות נהדרת!!! לוקח קצת זמן להבין את המשחק..אבל נראה מצויין...אני בשלב השני שצריך להשתלט את כל הנ"מ(אם אפשר לקרוא לרובה קפצונים הזה נ"מ) תנו עצות לסיים אותו מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהמשחק הזה לא קל בכלל :nono:

במצב NORMAL אני תמיד מפסיד (ואני לא פראייר במשחקי אסטרטגיה) ובמצב EASY אני תמיד מנצח..

;)

אני משחק על Expert ושלבים קשים במיוחד על Hard

אכן משחק שמצריך חשיבה אסטרטגית. החוכמה פה זה לבוא מאחור ולאגף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שיחקתי בדמו וזה באמת משחק איכותי מאוד!! אני חושב שאת BF2142 אשכח בינתיים... מעניין איך יהיו הקרבות של המשחק הזה ברשת...

משחק אסטרטגיה רציני ששווה לשרוף זמן בשבילו... אני כנראה אקנה את המשחק בשביל סידיקיי...

משהו כבר ניסה לשחק ברשת? איך ההתרשמות?

שיחקתי ברשת של הבטא, זה מהנה מאוד במיוחד אם אתה משחק עם חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב השלישי (משחק על נורמל) הגעתי למצב שאני מול 3-4 אנשים עם טילי כתף שפשוט מפרקים לי את כל החילים + הרובה אוטומטי שפשוט גומר אותי...

הגיעו 4 תגבורות אבל הטילי כתף שחטו אותי מרויד לי 4-5 חיילים במכה..

עכשיו אומנם עברתי שתי שלבים אבל אני עדיין לא מבין בדיוק את המשחק....מה תפקיד של כל חייל?? איך אני בוחר חייל בנפרד (שאני בוחר חייל הוא בוחר לי את כל הקבוצה..) ובאיזה אסטרטגיות לפעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...