Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

[ U S A lR ][/\][ link=topic=206304.msg1809693#msg1809693 date=1159010161]

תגידו הוא תומך בכרטיס פיזיקה PSYX כי הזמנתי ואני מחפש משחקים תומכים?

לא אבל Joint Task Force תומך והוא מרשים לא פחות מ-CoH. משחק מגניב ביותר בלחימה מודרנית . לפי מה שראיתי עד עכשיו, אתה לא בונה מבנים, אתה רק נלחם ומזמן ($) תיגבור יחידות. עם כמה שהוא נשמע פשוט, המשחק ממש מבריק :)

יש לי גם את Faces of War וגם הוא משחק אסטרטגיה אדיר של מלחמת העולם. הפיצוצים שם יותר יפים מ-COH לדעתי.

אוף, אני לא יודע במה לשחק כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מה הדרישות של המשחק?

המחשב שלי יספיק?

מתוך הReadme file:

1.1 SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM

Windows® XP or Vista

2.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent or XP or equivalent

512 MB RAM

100% 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers (see supported chipsets below)

DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card

8x or faster CD-ROM drive or -ROM drive

Keyboard, Mouse

6.5 GB of uncompressed free hard drive space (We recommend having 1 gigabyte of of free space after installation)

RECOMMENDED

3.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent

1 GB RAM

256 MB NVIDIA 6800 series or better

REQUIRED FOR MULTIPLAYER:

1 set of discs per computer

For 6-8 player multiplayer or skirmish matches, the Recommended System Requirements are strongly suggested

Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported. play requires broadband connection and latest drivers. LAN play requires network interface card and latest drivers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק!

אני חושב שעדיין לא עברתי על שמינית מהמשחק והתרשמתי ממנו מאוד :cool2:

הארטילריה, אוי איזה דבר זה!!

אבל שזה פועל נגדך זה כזה "אין מה לעשות" :[

חחחח בשלב שצריך לחכות 15 דקות עד שהם יתקפו אותך,

אז אני לפתע רואה עשן אדום בבסיס, ולפני שהספקתי לומר "נדפקתי",

טילים מהשמיים נחתו ללא הרף וכל הבניין המרכזי נהרס, שלא נזכיר שלפחות 30 חיילים התאדו לי....

נסגתי אחורה ואיכשהו הצלחתי לשרוד עם ->3 אנשים<- עד שהתגבורת הגיעה...

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

trxman כן אני זוכר את השלב הזה, מאוד "טוראי ריאן" ;)

נראה לי שאי-אפשר להציל את הTown Center לא משנה כמה אתה משקיע בביצורים ובסוף תמיד תיאלץ לסגת לכנסיה. תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאי-אפשר להציל את הTown Center לא משנה כמה אתה משקיע בביצורים ובסוף תמיד תיאלץ לסגת לכנסיה. תקנו אותי אם אני טועה

אכן צודק.

זה חלק מתוכנן במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אחי, אבל אני מביא שני שרמנים עם עוד כוחות חיר ומרגמות ומוחק את כל הנצאים די בקלות.. הטקטיקה שלי פשוטה - הרבה כוח שיריון עם תמיכת מרגמות וחיר (וכמובן שלושה טכנאים שעובדים על הטנקים 24/7) וזהו. ככה עברתי עד עכשיו את רוב המשחק.. עכשיו אני קצת תקוע בשלב שהכניסו לי את שיטת הTICKETS = שונא את השטות הזאת.. אבל אני אתרגל ויעבור גם את זה עוד מעט..

ולגבי המשחק - הוא באמת מעולה!! ואני בכלל לא חובב ג'אנר ה RTS אלא יותר FPS.. אהבתי במיוחד את הסאונד פה של הלחימה ובמיוחד במיוחד את הפיצוצים מהנפילות של הארטילרייה!! ואפקטים ויזואלים מעולים ופיסיקה מעולה = אכן משחק אבן דרך.

תתחיל לאוהב כי שאתה משחק ברשת ואתה באילנס אין מצב אתה מנצח אקסיס כי 3 טנקי טייגר והוא רוצח אותך :x חח...

אכן משחק מעולה, אני משחק ברשת כעיקרון עם חברים שלי דרך חמצוצים, מדריך שהכנתי:

http://www.epstain.be/coh/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...