Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

כל הרעיון מאחורי המשחק הוא להשתלט על שטחים. כשאתה כובש נקודה אסטרטגית אתה יכול לייצר יותר יחידות, לעומת האויב שמפסיד את אותה נקודה. תתמקד בזה ולא תצטרך להדוף גלים על גבי גלים של יחידות אויב. ברוב המקרים עדיף לשלוט בנקודה לזמן קצר - גם אם אתה יודע שאין לך את האמצעים להגן עליה - בגלל שאולי בזמן הזה תספיק לצבור מספיק משאבים כדי לייצר את הטנק שישנה את התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

צריך לבנות את הדברים המתאימים באותו הרגע!

יש מולך הרבה טנקים -> תבנו AT (אפשר גם לעזור לו עם צנחנים עם שידרוג)

המון חיילים -> MG או מכונית משוריינת או HALF TRACK משודרג (לוקח הרבה זמן השידרוג שלו)

תבנו OP על המקומות הנכונים

תכניסו MG לתוך בתים שולטים ואף חייל לא מתקרב

תבנו בונקים במקומות שצריכים (למרות שבקושי בניתי בונקים במערכה לשחקן יחיד רק ברשת)

תנסו לאגף את היריב, גם חי"ר וגם שיריון שהרבה יותר אפקטיבי

ועוד הרבה הרבה דברים

זה מה שמעולה במשחק הזה! אפשר לעשות הרבה דברים ואין שיטה קבועה לנצחון כול מחשק באינטרנט אצלי אני עושה דברים שונים ועושים לי דברים שונים, זה פשוט אדיר

אין פלא שאני משחק איזה 3-4 משחקים כול יום ברשת (כבר בערך חודש, ברגע שזה יצא) לא כולל מסיבת הרשת שעשינו במשך ~12 שעות....

אני מת על המשחק הזה

עדכון:

אני לא תומך בשיטה שהציע זה שמעלי -

אפשר בקלות לנצח במשחק גם אם ליריב יש יותר נקודות שליטה משלך! פשוט צריך לדעת לבנות נכון

המשחק מתוכנן ככה שאין הרבה משאבים ולכן אם מישהו כובש לך כמה נקודות (אם הם לא נקודות מפתח שקריטיות במפה!) אז לא קרה שום דבר

עדיף לכבוש נקודות עם אפשרות להגן עליהם (אלא אם כן זה מלכודת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהטקטיקה שלי עובדת הכי טוב עם צנחנים

תצייד אותם בבזוקות ותצניח אותם באופן שוטף ויהיה קשה מאוד לעצור אותם (אלא אם הם בנחיתות מספרית מוחלטת). אגב, מומלץ מאוד לנקוט בשיטה הזאת כשמתקשים להשיג דלק אבל חומרי נפץ יש בשפע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצייד אותם בבזוקות ותצניח אותם באופן שוטף ויהיה קשה מאוד לעצור אותם (אלא אם הם בנחיתות מספרית מוחלטת). אגב, מומלץ מאוד לנקוט בשיטה הזאת כשמתקשים להשיג דלק אבל חומרי נפץ יש בשפע

אני לא זוכר שיש דבר כדי חומרי נפץ בתור משאב במשחק אולי אתה מתכוון תחמושת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה שדיברתי עליה, אין לי אפשרות לצנחנים - רק משהו לשיפור הטנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון מאחורי המשחק הוא להשתלט על שטחים. כשאתה כובש נקודה אסטרטגית אתה יכול לייצר יותר יחידות, לעומת האויב שמפסיד את אותה נקודה. תתמקד בזה ולא תצטרך להדוף גלים על גבי גלים של יחידות אויב. ברוב המקרים עדיף לשלוט בנקודה לזמן קצר - גם אם אתה יודע שאין לך את האמצעים להגן עליה - בגלל שאולי בזמן הזה תספיק לצבור מספיק משאבים כדי לייצר את הטנק שישנה את התמונה

וואלה לא חשבתי על זה ,כל הזמן היתי שבוי בקונספציה שעל כל נקודה שאני לוקח אני חייב לשים שם כוחות והרבה כוחות ולהתבצר בה

ניסיתי את הרעיון שלך , על אף שגם הפעם הפסדתי, החזקתי הרבה יותר זמן מעמד, פשוט לרוץ מנקודה לנקודה מבלי להשאיר כוחות בכל נקודה

וכיוון שהחוקים חלים גם על האוייב הוא אכן התקשה לייצר כוחות בכמויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, חברים, על איזו רמה אתם משחקים? אני כרגע על Normal/Medium (רמה מעל Easy) וזה ממש לא קל. את השלב שדיברתי עליו לפני זה (מדובר בשלב 5), עוד לא סיימתי ושיחקתי שעתיים אתמול ושעה היום (שלוש שעות, עוד לא סיימתי) - לא כולל כשעתיים ששיחקתי ונכשלתי. בקיצור, משחק ממש טוב - הרבה שעות משחק. מעניין איך זה לשחק ברמה High.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה שדיברתי עליה, אין לי אפשרות לצנחנים - רק משהו לשיפור הטנקים.

תשאיר ליד המבנה עם החיילים שחילצת בהתחלה שני טנקים וחוליית מהנדסים, את החיילים תשים בתוך מבנה. תחבר את השטח לבסיס שלך, כלומר תכבוש נקודות דרומית לאיזור הזה (אם בכלל צריך) ואז תהפוך את המבנה ל-BARRAKS ואז תוכל לתגבר את המהנדסים במקרה הצורך. תבנה גם מיגון שקי חול לטנקים. אתה גם צריך כל הזמן לעקוב אחרי הקרבות שם, לוודא שהטנקים מפנים את החלק הקידמי לאוייב, לאגף עם טנק שני במידת הצורך.

לגבי איזור הבסיס..... יש צפונית נקודה עם צוות של תותח נ"ט. תשמיד את הצוות אבל לא את התותח. תשתלט על התותח עם צוות חיילים ותבנה מיגון שקי חול בין התותח לכביש שלידו. התותח הזה יכול לעצור את הפאנצרים שיגיעו בכביש לכיוון הבסיס. אבל תשגיח אליו.... אחרי כמה קרבות הוא עלול להיות מושמד.... :-\

החלק הדרומי של הבסיס, כלומר החלק התחתון, שים שם שתיים שלוש בונקים עם מקלעים שיכסו את כל החלק האחורי של הבסיס כדי לעצור מהנדסים גרמנים וסתם חיילים. תשאיר שם טנק שרמן אחד ושניים M8. זה צריך להספיק. כל הזמן צריך לתמרן אותם מול ה-STUGים ורכבים משוריינים שמגיעים. נסה להעסיק אותם עם השרמן ולאגף עם M8. זה עובד כל פעם :xyxthumbs:. כמובן שצריך להשאיר באיזור חוליית מהנדסים לתיקון הבונקרים והטנקים.

נסה לכבוש מספר נקודות דלק ותחמושת מערבית לבסיס. זה קצת מסוכן כי אפשר לאבד שם טנקים , האיזור שורץ STUGים וקצת תותחי נ"ט אז זהירות. קח שני טנקים ורכב קל אחד כדי לכבוש את הנקודות הללו. אם הכלים חוטפים יותר מידי נזק, תיסוג לבסיס.

בכלליות, תעשה שידרוג לשרמנים לתותח משופר וגם את המקלע, לרכבי M8 את האפשרות לכבוש נקודות. אין צורך לבנות את התנינים יורקי האש, אפשר גם בלעדיהם ואפילו עדיף. אל תבנה M8 בכלל, נסה להסתדר עם מה שנתנו לך. תבנה רק טנקים. לגבי הנגמ"ש שים בו חיילים ומהנדסים ותיקח עם הטנקים לכיבוש הנקודות המערביות. בכל מקרה, כדאי שיהיו בו חיילים כי אחרת הוא חסר תועלת.

אחרי שיהיו לך מספיק טנקי שרמן (בערך 5 + 1 שתשאיר בבסיס) תיקח אותם לבסיס של הגרמנים ותשמיד אותו. משם זה כבר קל מאוד.

אני משחק ברמה הלפני אחרונה, לא זוכר איך זה נקרא.

**********************************************************************************************

שאלה לגבי ה-SUPPLY CENTER

מה זה עושה??? יש שם איזה שני שידרוגים שאני לא מבין מה הם עושים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאיר ליד המבנה עם החיילים שחילצת בהתחלה שני טנקים וחוליית מהנדסים, את החיילים תשים בתוך מבנה. תחבר את השטח לבסיס שלך, כלומר תכבוש נקודות דרומית לאיזור הזה (אם בכלל צריך) ואז תהפוך את המבנה ל-BARRAKS ואז תוכל לתגבר את המהנדסים במקרה הצורך. תבנה גם מיגון שקי חול לטנקים. אתה גם צריך כל הזמן לעקוב אחרי הקרבות שם, לוודא שהטנקים מפנים את החלק הקידמי לאוייב, לאגף עם טנק שני במידת הצורך.

לא חשבתי על זה בכלל, אבל אם יש לי רק מבנה אחד לייצור חיילים - אז זה מה שמגביל אותי בכמות החיילים הכללית?

אגב, כבר הצלחתי להתקדם במשימה - השמדתי את הבסיס ממנו הם מייצרים טנקים, עכשיו נשאר לי לכבוש ולאבטח 2 נקודות צפוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי ה-SUPPLY CENTER

מה זה עושה??? יש שם איזה שני שידרוגים שאני לא מבין מה הם עושים......

אני חושב שזה מוזיל את עלות הייצור של היחידות בכמות המשאבים הנדרשת

בדקתי את זה לגבי כמה יחידות (חייליים ומהנדסים אם אני לא טועה) וזה לא שינה את עלות הייצור של היחידות.

מצטרף לשאלה, על מה זה משפיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשחק על HARD.

AND HARD IT IS

פשוט כל כך קשה, קשה לי להאמין שיש אנשים שאשכרה משחקים ככה. זה כבר לא לשחק , זה סאדיזם. כאילו שעל NORMAL לא מספיק קשה.

ואתם יודעים מה, הקמפיין עוד סביר בNORMAL, תנסו לשחק סקירמיש על HARD. יימחקו אותכם תוך 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניצחתי כמה וכמה משחקים של 1V1 על המחשב הכי חזק - זה לא משהו מיוחד בכלל

הוא ממש לא חזק כמו כמה אנשים ברשת ואפשר לנצח אותו די בקלות אחרי שמבינים את המשחק (גם ALLIES וגם AXIS)

בקיצור - תשחקו ברשת - שם זה הקרבות אני יכול להגדיר את עצמי כשחקן מעולה ולמרות זאת אני מפסיד מדי פעם ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...