Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

ניסיתי לשחק על HARD.

AND HARD IT IS

פשוט כל כך קשה, קשה לי להאמין שיש אנשים שאשכרה משחקים ככה. זה כבר לא לשחק , זה סאדיזם. כאילו שעל NORMAL לא מספיק קשה.

ואתם יודעים מה, הקמפיין עוד סביר בNORMAL, תנסו לשחק סקירמיש על HARD. יימחקו אותכם תוך 5 דקות.

HARD זה הרמה שלישית או הרביעית?

Freak_Miky

מה שמגביל אותך בכמות החיילים זה ה-POPULATION CAP

בדקתי את הנושא של SUPPLY CENTER באתרי מעריצים

זו התשובה

Every unit you have requires upkeep.

So the more units you have, the less your manpower per minute.

So lets say you have 300 manpower a minute, then you build a whole bunch of units. The upkeep will reduce it down to something like 260 per minute.

If you upgrade it at the supply yard, it manpower upkeep will be less, so you'll get more manpower per minute.

Pretty much upgrade this to get more manpower faster.

לדעתי, לפחות בקמפיין, המבנה הזה די מיותר

גם ככה לא נתקלתי בבעיות עם MANPOWER אלא דלק ותחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי, לפחות בקמפיין, המבנה הזה די מיותר

גם ככה לא נתקלתי בבעיות עם MANPOWER אלא דלק ותחמושת.

מיותר מיותר אבל בלעדיו אי-אפשר לבנות מפעלים לכלי רכב

המפתחים עשו לנו דווקא שנצטרך לעבור כל-כך הרבה תחנות עד שנוכל לייצר טנק :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר מיותר אבל בלעדיו אי-אפשר לבנות מפעלים לכלי רכב

המפתחים עשו לנו דווקא שנצטרך לעבור כל-כך הרבה תחנות עד שנוכל לייצר טנק :/

אני מצליח לייצר טנקים בלי בעיה גם ללא השידרוגים

ככה שחבל לבזבז לא מעט דלק עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אפשר עזרה באיזה שלב ?

די בהתחלה, יש ת'שלב שקבוצת חיילים מוקפת בתוך מבנה ויש לך טנקים וצריך להציל אותם, אח"כ צריך להגן על השיירה ולחסל דיוויזית פנצרים.

איך עושים את זה ? אני כובש שטחים אבל הם מסתננים לי ביחידות קטנות ובכלי בודדים ומחסלים וכובשים חזרה.

מה לעשות ?

תודה, חבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די בהתחלה, יש ת'שלב שקבוצת חיילים מוקפת בתוך מבנה ויש לך טנקים וצריך להציל אותם, אח"כ צריך להגן על השיירה ולחסל דיוויזית פנצרים.

איך עושים את זה ? אני כובש שטחים אבל הם מסתננים לי ביחידות קטנות ובכלי בודדים ומחסלים וכובשים חזרה.

מה לעשות ?

תודה, חבר'ה.

פה גם אני נתקעתי לפני זה - אתה צריך לכבוש כמה שיותר שטחים, רצוי מאוד את השטחים של התחמושת (כדי שיהיו לך פצצות דביקות להשמיד את הטנקים של האויב) וכמובן שטח דלק אחד לפחות. לאחר מכן תארגן 2-3 יחידות חיילים ו-2-3 טנקים (M8) ושפר אותם, תחדור לבסיס ממנו הם מייצרים טנקים ובדרך כמובן תשמיד טנקים עם הפצצות הדביקות (נמצא אצל החיילים הפשוטים, ליד הרימון). בעת החדירה לבסיס, חשוב מאוד שתפעל מהר - תשמיד קודם כל את התותח שנמצא שם ואח"כ את השאר.

כמובן שתוך כדי הפעולה הנ"ל, יתקיפו את הבסיס שלך וגם ינסו לכבוש לך שטחים - נסה לשמור עליהם. בהצלחה.

אני כמעט סיימתי את המשימה, נשאר לי לכבוש עוד 2 נקודות בצפון - לוקח הרבה זמן לעבור ברמת Normal.

אגב, יש לי בעיה מוזרה בקשר לשלב הנ"ל (5) - השמדתי את ה-HQ ממנו הם מייצרים טנקים, אבל נשאר "הלוח" שעליו היה בנוי ה-HQ ואני לא מצליח להשמיד אותו! זרקתי רימונים, הטמנתי פצצה בעזרת המהנדסים - כלום לא עוזר, הבסיס המוזר הזה של הבניין מסרב להיות מושמד, אבל כתוב עליו "Destroyed HQ" ובכל מקרה כל השטח באזור הזה עדיין אינו בשליטתי, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עכשיו שם.... אבל לא הבנתי.. לא ראיתי את הבסיס שהם מיצרים טנקים?! ראיתי רק את הבסיס שהם מייצרים חייילים....

ותגיד כדאי לבנות מבנים בשלב הזה?

אל תדאג הוא שם :P

חייב לבנות מבנים, הם שולחים הרבה כוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות ?

תודה, חבר'ה.

נו באמת, כתבתי בעמוד 13 (נדמה לי) איך אפשר לסיים את המשימה הזאת...... לפחות חלק ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש לי בעיה מוזרה בקשר לשלב הנ"ל (5) - השמדתי את ה-HQ ממנו הם מייצרים טנקים, אבל נשאר "הלוח" שעליו היה בנוי ה-HQ ואני לא מצליח להשמיד אותו! זרקתי רימונים, הטמנתי פצצה בעזרת המהנדסים - כלום לא עוזר, הבסיס המוזר הזה של הבניין מסרב להיות מושמד, אבל כתוב עליו "Destroyed HQ" ובכל מקרה כל השטח באזור הזה עדיין אינו בשליטתי, מה לעשות?

זה תמיד ככה

בשונה ממבנים אחרים, אחרי שהורסים את הHQ עדיין נשארים ממנו שרידים. אבל אל תתייחס - מבחינה מעשית הוא לא קיים יותר

אה, ואי-אפשר להשתלט על שטח המוצא של האויב. גם לא בסקירמיש או מולטיפלייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד ככה

בשונה ממבנים אחרים, אחרי שהורסים את הHQ עדיין נשארים ממנו שרידים. אבל אל תתייחס - מבחינה מעשית הוא לא קיים יותר

אה, ואי-אפשר להשתלט על שטח המוצא של האויב. גם לא בסקירמיש או מולטיפלייר

נדמה לי שזה לא מדוייק

אם יש לך חוליית מהנדסים הם יכולים לתקן את ה- HQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מותר להקפיץ פה ברנשים? :silly:

אני פשוט רוצה להמשיך את הדיון על המשחק הכול כך מעולה הזה (באמת).

לא יודע למה כולם מתרגשים מהרמות Hard ו Expert, סיימתי את המשחק תוך 3 ימים על נורמל, ועכשיו התחלתי לשחק על Expert...

לא כזה קשה שצריך להתאבד, לאט לאט ועוברים הכול.

אני רק במשימה ה2, אז יכול להיות שעוד צפוי לי קרב עקוב מדם D:

כול מי שמאוכזב מהגבלה של ה75 אנשים, חברים!!! זהו משחק טקטי טהור!!! 50 טנקים לא יעזרו לכם פה (טוב נו, הם כן D:) אבל גם אם קבוצת רינג'רים אפשר לעבור את כול המשחק, צריך לחשוב טקטי, איך לאגף ולהפתיע במקום לבוא ישיר, להשתמש הרבה בארטילריה, לזרוק הרבה מטענים ורימונים...

ד"א, כול מי שרוצה לשחק ברשת והוריד את המשחק שיכנס למדריך כמה דפים אחורה..

למה אני כבר שבוע בתוך התוכנה ובתוך השרתים אבל אף אחד לא מתחבר :\

אם מישהו רוצה לשחק, כנס: 233723348.

תמונת משחק שלי:

medicjv7.jpg

תיאור: הMedic שלי מרפא את היחידה :)

להת'!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...