Company Of Heroes - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company Of Heroes - הדיון הראשי

Omerole

Recommended Posts

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הגעתי לשלב האחרון (נראה לי)

יש לי 60 דקות לכבוש את כל הטריטוריות מהפינה התחתונה לעליונה. טיפים? עצות כלשהן?

יש 16 שלבים ואם אני לא טועה זה שלב 9 נכון ? כעיקרון את הלא חייב ב60 דק', 60 דק' נותן את המדליה אם אני לא טועה שוב.

כעיקרון מה שתעשה זה תבנה הגנות מסביב לHQ, תשטלת על חלק משטח תבנה 4 שרמונים ואתה מקבל גם קרוקדאיל, ואז צא איתם להתקפה על הנקודה האסטרטגית הם יכסלו הכל בדרך כל טנק או מה שיש ד"א תבנה גם 1 או 2 105MM אבוחצרים ותחסל איתם כל טנק שמתקרב לשטח.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 16 שלבים ואם אני לא טועה זה שלב 9 נכון ? כעיקרון את הלא חייב ב60 דק', 60 דק' נותן את המדליה אם אני לא טועה שוב.

כעיקרון מה שתעשה זה תבנה הגנות מסביב לHQ, תשטלת על חלק משטח תבנה 4 שרמונים ואתה מקבל גם קרוקדאיל, ואז צא איתם להתקפה על הנקודה האסטרטגית הם יכסלו הכל בדרך כל טנק או מה שיש ד"א תבנה גם 1 או 2 105MM אבוחצרים ותחסל איתם כל טנק שמתקרב לשטח.....

זה השלב HILL 192,הוא לא נראה לי קשור,כי זה בכלל 50 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זה

אני בשלב 15 וצריך לכבוש את כל הטריטוריות עד הבונקרים הצהובים בפינה העליונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב אם הגיבעה השנייה והעיר למטה שמחיליפם את DOG COMPANY אני לא מצליח להחזיק שלוש טריטוריות אל רמה קלה אפילו יש איזה טקטיקה

בשלב הקודם הם זיינו לי את הבסיס ונשארתי רק אם הגיבעה מבוצרת

הרסתי את כל התותחי 88 מלימטר והם ממשיכים להזרים לי טנקים איפה לעזעזאל המפעל שלהם אני משתגע :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב אם הגיבעה השנייה והעיר למטה שמחיליפם את DOG COMPANY אני לא מצליח להחזיק שלוש טריטוריות אל רמה קלה אפילו יש איזה טקטיקה

בשלב הקודם הם זיינו לי את הבסיס ונשארתי רק אם הגיבעה מבוצרת

הרסתי את כל התותחי 88 מלימטר והם ממשיכים להזרים לי טנקים איפה לעזעזאל המפעל שלהם אני משתגע :s07: :s07:

זה השלב הזה שצריך בהתלחלה לתקן איזה גשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

התחלתי לשחק במשחק הזה לפני יומיים(מאוחר מידי אחרי כולם ויומיים לפני תחילת הסמסטר >:() - משחק מדהים והייתי חייב להגיד את זה (מצטער אם זה נחשב הקפצה) הפיזיקה הגרפיקה הכול מושלם, מושך וממכר כמו שמשחק RTS טוב צריך להיות, המפתחים עשו עבודה מעולה ובנוסף לכול רץ מעולה על ה66GT שלי - כול הכבוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק במשחק הזה לפני יומיים(מאוחר מידי אחרי כולם ויומיים לפני תחילת הסמסטר >:() - משחק מדהים והייתי חייב להגיד את זה (מצטער אם זה נחשב הקפצה) הפיזיקה הגרפיקה הכול מושלם, מושך וממכר כמו שמשחק RTS טוב צריך להיות, המפתחים עשו עבודה מעולה ובנוסף לכול רץ מעולה על ה66GT שלי - כול הכבוד !

על איזה הגדרות זה רץ אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב או ממוצע,ואיזו רזולוציה?

1024X768 -הגדרות מדיום עם הAA עובד, ניסיתי להעלות את ההגדרות של הפיזיקה והפוסט פרוססינג אבל לא ראיתי שינוי גדול מידי אם מישהו יכול להסביר על מה ההגדרות האלה שולטות זה יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...