לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התחלת שנה, אל תבאסו. איזה קורסים קלילים ככה עשיתם? קורסי בחירה הכוונה. השנה לקחתי שני קורסים שנקראים: "ניהול עסקים בסין" ו"מבוא למלחמה המודרנית", זה כמו קפה ושינה בין השיעורים, משהו באמת מעניין לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמינר 1- מרצה שהייה צריך כמה שעות לימוד כדי לקבל את מילגת המחקר שלו (או משהו כזה) עם יותר מידי קשרים במחלקה, כשכל הקורס זה להכין עבודה אחת בצורה מדעית ולהרצות עליה במשך 20 דקות. שבועיים עבודה לקורס של 3 נק'.

עוד קורס בחירה נחמד שעשיתי נקרא "טכנולוגיות יצור של מיקרומעבדים", שהועבר ע"י מהנדסים מאינטל קריית גת (כל שבוע מהנדס אחר, ממחלקה אחרת, שסיפר מה הם עושים ואיך...). מבחן אמריקקי קליל ונושאים די מעניינים... עכשו אני יודע איך לתכנן תהליך ייצור של :yelclap:

יש לנו בתואר איזה 10 קורסי בחירה מהמחלקה שלנו שצריכים לקחת... מתוך איזה 14 קורסי בחירה קיימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל התואר היו לי רק שני מקצועות בחירה, תורת המשחקים/מכרזים וניתוח דוחות כספיים :-\

אתה צוחק! :o זה היה כלכלה וחשבונאות? :-X

26 נ"ז מהתואר שלי זה קורסי בחירה, ויש לי המון קורסים חביבים: ניהול הפרסום, ניהול התפעול, אקונומטריקה (סתם..בחירה, לא חביב. למזלי אני לא יודע האמת), ניתוח ניירות ערך, שוק ההון, מיסים, תורת המשחקים, אופציות וחוזים עתידיים, נדל"ן בישראל, המיתולוגייה היוונית, מביטלס עד נירוונה, אקולוגיה ועוד... רשימה של בערך 40 קורסים שצריך לבחור מהם 13. האמת שזאת אחת הסיבות שהחלטתי ללמוד ברופין, אופציות הבחירה מאוד מרשימות וגם נראות די מעניינות. רק בכלכלה ומנהל בכל אופן, הרכב התואר של החשבונאים זה חושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי אתם מפחידים אותי.... :'( :'( :'(

אני מתחיל עוד שבוע את היום הראשון שלי בלימודים בטכניון, מעונות תחתון, מקצוע-פיזיקה...

הקורסים שלי זה:

חדוא ת

אלגרה מ

שפת סי

פיסיקה מ

חינוך גופני :screwy:

אחרי הסיפורים שלכם אני מבועט! (terrified אנלא יודע איך זה בעיברית :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL... מזכיר לי את הסטודנטים החדשים שמסתובבים שעות באוניברסיטה בניסיון למצוא את בניין קרייטמן ;D (הסטודנטים מכירים את הבניינים לפי מספרים... אף אחד לא מכיר את השמות של כל התורמים, אבל כשנרשמים לקורסים, במקום השיעור כתוב השם ולא המספר בד"כ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL... מזכיר לי את הסטודנטים החדשים שמסתובבים שעות באוניברסיטה בניסיון למצוא את בניין קרייטמן ;D (הסטודנטים מכירים את הבניינים לפי מספרים... אף אחד לא מכיר את השמות של כל התורמים, אבל כשנרשמים לקורסים, במקום השיעור כתוב השם ולא המספר בד"כ...)

אתה לומד בבאר שבע לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, יש בכל מיקרה זה שונה... אני לומד הנדסת חומרים, ואני "ידעתי" על המקצוע הזה מה שאתה חושב שאתה יודע עליו, לפני הלימודים- ותאמין לי זה ממש לא מה שאתה חושב שזה, וגם אני הופתעתי כשגיליתי מה אני לומד ועד כמה זה שונה מכל מה שהכרתי, אז זה אומר שאני אולי יותר מאחרים לא הייתי מוכן ללימודים ולא ידעתי מה אני הולך ללמוד, ועכשו כשאני בשנה רביעית אני לא מצתער על הבחירה שלי בכלל, ושאר העתודאים שלומדים איתי גם לא מצתערים, ואפילו שמחים שהם לומדים את התואר הזה במקום התואר שהם חשבו שהם הולכים ללמוד... לגבי הצבא אני לא יכול להגיד הרבה, אבל ממה שאני הבנתי, היחס בין המרוצים ללא מרוצים מהשיבוץ שלהם הוא די 50:50 אז זה לא כל כך נורא כמו שאתה מציג את זה.

שכן שלי למד הנ' חשמל בטכניון ומשרת עכשו כבר איזה 4 שנים בחיל הים, וכל שנה בערך הוא נוסע לחו"ל+ רכב שכור, על חשבון הצבא. הוא, לדוגמא, מרוצה מהשרות שלו.

חלק מסתדרים, אחרים לא. אבל אתה בכלל מבין שאתה חתום על 6 שנים קבע? אתה קולט מה זה לעשות 6 שנים בצבא? רוב החיילים בקושי שורדים 3 שנים. לדעתי להתחייב לכל כך הרבה שנים למסגרת קשה ונוקשת, מבלי שבכלל מבינים מה זה זו טעות איומה. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...