לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 33 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

הפתעות זה דבר שמקבלים בחיים בזרועות פתוחות, תזכור :P

LOL

נ.ב: לכל מי שלומד בטכניון, תזכרו: וולנסקי בן זונה, גרוסמן נשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LOL

נ.ב: לכל מי שלומד בטכניון, תזכרו: וולנסקי בן זונה, גרוסמן נשמה.

ותזהרו מהשטן רפי לוי לא תלמדו שום דבר במשך שנה ואחרי זה ידפוק לכם מבחן שתצה לכם הנשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה בסרקזם? או שאתה פשוט מתלהב מהמשכורת? כי אם זה בסרקזם, 7K נקי לחודש לא גדלים על העצים...

מה גורם לך לחשוב שכל עתודאי מקבל 7,000 ש"ח בחודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא. 7K נקי מקבל למשל מישהו שאני מכיר בעל תפקיד שהוא לא פיתוח(מצגות ושטויות) בחיל התקשוב, כאשר הוא רק יותר לקבע, ללא דירוג מחקר וכלום בעצם. ועוד כמה כאלה שאני מכיר, בתפקידים שהם לא , והם אמרו לי שכולם מקבלים ככה פלוס מינוס. אם אתם מכירים אישית משהו אחר, תפתיעו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא. 7K נקי מקבל למשל מישהו שאני מכיר בעל תפקיד שהוא לא פיתוח(מצגות ושטויות) בחיל התקשוב, כאשר הוא רק יותר לקבע, ללא דירוג מחקר וכלום בעצם. ועוד כמה כאלה שאני מכיר, בתפקידים שהם לא , והם אמרו לי שכולם מקבלים ככה פלוס מינוס. אם אתם מכירים אישית משהו אחר, תפתיעו אותי.

כן תאמת חבר שלי שהוא היה ביג יד ואחר כך השלים באורט בראודה תואר ועכשיו בקבע אמר לי שיוצא לו 6 אלף נקי והוא אמר שזה הרבה(כי הוא לא משלם על אוכל ועל מחיה דרך אגב הבית שנתנו לו זה אחלה דירה קצת קטנה אבל באמת שמספיק לאחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...