לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

אם יש חדו"א א', ויש חדוא ב', אז חדו"א ת' זה להפחיד אותך, שתחשוב שזה ברמה מאוד קשה :smile1:.

ואם אתה לא תבין שום דבר בהרצאה זה לא כ"כ חשוב, יותר חשוב שתבין את התרגול. ההרצאה זה כמו תיאוריה וזה מאוד באוויר, התרגול זה פרקטי (למבחן הכוונה, לחיים ברור שלא).

וד"א, אני שכחתי לשרטט פרט קטן בציור של הפונקציה ובגלל זה ירדו לי 33% מהנקודות :biggthumpup:

בטכניון אני יודע שלכול חדו"א יש תאור מסויים שמסומן ע"י האות הראשונה, לדוגמא "מ" זה "מורחב" אם אני לא טועה, ככה שזה לא אמור להפחיד מישהו שלא יודע את הפרוש של ה"ת"...

חוץ מזה, כשאתה אומר "חדו"א", זה מספיק מפחיד :smile1:

בכול מקרה, אני את החדו"א שלי סיימתי מזמן... 75 ב-1 ו98 ב-2 8). ירדו לי שתי נקודות כי שכחתי להבדוק אם נקודות חיתוך של איזה פונקציות שמצאתי נמצאות בתחום מוגדר, ושתיים מתוך 4 לא היו בתחום= 2 נק' ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם בכלכלה לומדים חדו"א א' וב'

לא יודע, שראיתי מישהו שלומד את הדברים האלה שנקראים בהנדסה חדוא א וב', (או 1 ו2), זה נראה יותר קרוב לחומר של התיכון מאשר לחדו"א אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכלכלה לומדים חדו"א א' וב'

כן, עומרי יודע. זה נקרא "מבוא למתמטיקה א' (או ב') לכלכלנים". אבל זה כולל את החומר שיש בחדו"א - בסימסטר א' יש בין השאר חקירה מלאה של פונקציה (עם ln,e וכל זה) וגבולות ובסימסטר ב' יש בעיקר אינטגרלים וגם הומוגניות, נגזרות חלקיות ועוד תתי-נושאים.

וד"א, היה לי שותף לחדר שנה שעברה שלמד הנדסת תעשייה וניהול, הוא גם עשה את שתי החדוות והן היו אותו הדבר. אבל למען ההגינות זה היה אחד הקורסים הקלים שלו (מערכת עם די הרבה פיזיקה ומתמטיקות), ואצלי אחד הקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאי אפשר להשוות את זה לרמה בטכניון אבל גם לא לרמה בביה"ס

אם הייתי זוכר משהו מזה הייתי יכול להרחיב :P

עכשיו נזכרתי באיזה שם, טור טיילור/מקלורן :-X

היה גם איזה קושי אחד ולופיטל...

הכל חוזר אליי :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עומרי יודע. זה נקרא "מבוא למתמטיקה א' (או ב') לכלכלנים". אבל זה כולל את החומר שיש בחדו"א - בסימסטר א' יש בין השאר חקירה מלאה של פונקציה (עם ln,e וכל זה) וגבולות ובסימסטר ב' יש בעיקר אינטגרלים וגם הומוגניות, נגזרות חלקיות ועוד תתי-נושאים.

וואוו

רק אל תתאמצו יותר מידי :lol:

הייה לי שותף לדירה בשנה א' שלמד כלכלה (הוא הייה שנה ב'), והוא כל יום הצתער על זה שלא לימדו אותם טוב חדו"א.... הוא סיים את התואר בהצטיינות ועכשו הוא לומד לתואר שני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש שם שאני אזכור עוד כמה שנים זה יהיה לופיטל :cool2:

ו-IG, אצלנו זה לא הדבר המרכזי. והתאמצתי מאוד :-[ :smile1:. אצלנו, לפי הצ'יזבטים ששמעתי מתלמידים משנים מתקדמות, הסיוט זה תורת המחירים, וגם מיקרו כלכלה היה אמור להיות קשה (קיבלתי 85). אז תעבור קודם על שני הקורסים האלו, ותוסיף להם אקונומטריקה, ואז תשים " :lol:".

ועומרי, מלמדים את זה מאותה סיבה שמלמדים את זה בבית ספר. אתה יודע מה הסיבה...

ו-RK, אני לומד כלכלה ומנהל, לומדים (משום מה) גם חדו"א בזה. דיברנו על זה פעם, אתה יודע מה ואיפה אני לומד..את ההודעה הזאת אני כותב אפילו מהלורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדו"א זה לא קורס מרכזי בשום מקצוע (חוץ ממתמטיקה ואולי מדעי המחשב)... ותאמין לי שהיו לי את הקורסים הכבדים, ובמיוחד המרצים הכבדים, שלי, שעברתי בכבוד. אחרי 3 שנות לימוד מותר לי לשים " :lol:"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... ואינפי זה לא תרמודינמיקה, ותרמודינמיקה זה לא פיסיקה 3 (גלים, קוואנטים ויחסות פרטית), ופיסיקה 3 זה לא תכונות חשמליות של מוליכים למחצה...

בואו לא נתחיל עם זה..

איזה כיף שגמרתי עם המתמטיקות...

הללוייה :D

עוד קורס אחד בסטטיסטיקה ואני הייתי מתחיל לחפש לעצמי בית חולים לחולי נפש להתאשפז בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4? :o

לי הספיקו 2... עם מרצים הזויים כמו שהיו לנו (אחד שחשבנו שהוא תיימני, אבל הסתבר שהוא אשכנזי טהור, והשני הייה מגיע שיכור לשיעורים... בהעדר הסבר אחר להתנהגות שלו...), גם זה יותר מידי... זה אשכרה ניסוי בפסיכולוגייה מה שאנחנו עוברים כאן :'( :silly:

ואני לא הסכמתי להשתתף בניסוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...