לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2-3 ממה ששמעתי.

תהנה מהחופש כל עוד אתה יכול, אני לא הערכתי אותו מספיק עד שהתחלתי ללמוד לפני יומיים באת"א. אני עד עכשיו בשוק מכמות החומר שנפלה עלי :silly: טוב,נו, מקווה שאני אצליח לחזור על הכל לפני המבחנים. ד"א איך הסטודנטים שביניכם לומדים? נגיד ואתם לא מבינים חצי מההרצאה, אתם באים הביתה וחורשים עליה עד שמבינים או מחכים לתרגול/מבחן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שאתה לא מבין שום דבר. אם אני לא מבין נקודות מסויימות אני שואל חברים\ את המרצה. חוץ מזה, למרצה אמורות להיות שעות קבלה שבהן אתה יכול לשאול אותו הכול. במקרה הכי גרוע- יש את הספרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שאתה לא מבין שום דבר.

חחחחחחח...

או במילים אחרות:

שיעור אחרון;

פרופ': "טוב, אני סיימתי את החומר, יש למישהו עוד שאלות על הקורס?"

סטודנט: "בשיעור הראשון אמרת "שלום..." כל מה שבא אחרי זה לא ממש הבנו...."

אוניברסיטת תל אביב, פיזיקה 2 , חשמל ואלקטרוניקה

http://www.tzitut.com/V2/?1259

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2-3 ממה ששמעתי.

תהנה מהחופש כל עוד אתה יכול, אני לא הערכתי אותו מספיק עד שהתחלתי ללמוד לפני יומיים באת"א. אני עד עכשיו בשוק מכמות החומר שנפלה עלי :silly: טוב,נו, מקווה שאני אצליח לחזור על הכל לפני המבחנים. ד"א איך הסטודנטים שביניכם לומדים? נגיד ואתם לא מבינים חצי מההרצאה, אתם באים הביתה וחורשים עליה עד שמבינים או מחכים לתרגול/מבחן?

לא צריך ללמוד, זה כמו בי"ס רק יותר חופשי :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח...

::)

טוב, נו... למקרים כאלה רצוי שתהייה בקשרים טובים עם הכתבנית (זאתי שכותבת כל מילה שהמרצה מוציא מהפה) של הקבוצה ;)

לא צריך ללמוד, זה כמו בי"ס רק יותר חופשי :-*

עד 3 ימים לפני מועד הגשת עבודה\ בוחן\ מבחן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, במקרים כאלה רצוי שתהיה בקשר עם שלושה דברים: פנקס צ'קים, עט, והכתובת של המרצה. :smile1:

ד"א, הוספתי ציטוט לתגובה הקודמת.

הייתי מוסיף אותו עם כתיבת ההודעה, אבל לקח לי 3 שעות למצוא אותו... \:

בקיצור, תקראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... אני לא חושב שמישהו יהיה עד כדי כך נואש... כל המרצות שאני מכיר... בו נגיד שעדיף המרצה... לעומת זאת- יש את המתרגלות :-*

רק חבל שהן בד"כ לא משפיעות על הציון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, תראד מעניין, קראתי עד עמוד 25 כי לא היה לי כוח ליותר, ועכשיו כמה שאלות:

1. מה זה בדיוק עתודה? (כן כן, עדיין לא הבנתי בבירור מה זה...) זה משהו שכרוך בהתחייבות ל-3 שנות קבע בצבא? מה "שווה" בזה? (אם בכלל).

2. הייתי רוצה לקבל קצת מידע על תארים, איזה תארים יש וכו' (אשמח לקישורים למידע בעברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...