לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

אתה מפתח למוסד תרסיסים "סודיים". אבל אין מי שיפתח סוכנים שידעו להשתמש בהם כמו שצריך :P

שמתם לב שהתחילו לעודד מלשב"ים לרפואה? הם נותנים עכשיו משכורת, אפשרות לשרת אפילו כרופא ביחידה מובחרת, מפרסמים את עצמם בכל חור וכו' וכו' :cool2:

לא רע הא? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מפתח למוסד תרסיסים "סודיים". אבל אין מי שיפתח סוכנים שידעו להשתמש בהם כמו שצריך :P

שמתם לב שהתחילו לעודד מלשב"ים לרפואה? הם נותנים עכשיו משכורת, אפשרות לשרת אפילו כרופא ביחידה מובחרת, מפרסמים את עצמם בכל חור וכו' וכו' :cool2:

לא רע הא? :hat:

החלק הכי מעודד, ללא ספק, הוא סיפי הקבלה לעתודה הנ"ל. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה נמדבר ???

אלו דרישות של הפקולטה לרפואה הם לא כאלה גבוההות, 760 פסיכומטרי ו110 בגרויות זה לא בשמיים. ועוד הצבא מממן הכל, אתה מתחיל בפור של 3 שנים וזוכה לשרת(אופציונאלית) ביחידה קרבית ואף קרבית מובחרת!

הבעייה האמיתית היא הקבע וההתמחויות(מהראשון יש יותר מדי ומהאחרון - :smile1: - אין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

הינה קיבלתי את המכתב אישור מהטכניון שהתקבלתי לפיסיקה, אני עתודאי, דרך עתידים.

קודם כל, נאמר פה עוד בתחילת הפורום שהלימודים מתחילים ב 22.10! אז למה רשום במכתב שזה מתחיל ב 5.11!?!?

בנוסף לכך מבקשים ממני בטפסים לתת שתי אנשים שחותמים על ערבות, במקרה ואני לא משלם את שכר הלימודים פונים אליהם... אני אמור לרשום את ההורים או את הצבא?

והם מבקשים ממני את פרטי החשבון ורוצים שאני אחתום להם על הרשאה לחיוב.. כאילו מתי שהם רוצים הם מורידים כמה כסף שהם רואים לנכון... :nixweiss: מה זה זה?!?!? שמעתי שיש שיטה שונה כמו צ'קים כאלה, שאתה הולך ומשלם בזמן את הסכום שצריך... אז איך אני משיג אותם? או שאני סתם חולם? :screwy:

תודה רבה, והעניין די דחוף כי הטכניון לוחץ...

כל מידע יעזור! =)

בלי פאניקה.

ההרשאה לחיוב זה לא אומר שהם לוקחים כמה שהם רוצים, אלא כמה שצריך. אם הם לוקחים יותר מידי, לך למדור החשבונות והם יזכו אותך. פשוט זה חוסך את הכאב ראש של לרוץ כל פעם לדואר לתשלום החשבונות...

לגבי כימיה בצבא- מבחינת הצבא מי שלמד כימיה, הנדסת כימיה והנדסת חומרים מתמודדים על אותו התפקיד (למרות שהקשר בין המקצועות הוא מיקרי לחלוטין! אני כסטודנט שנה ד' ( :yelclap:) בהנ' חומרים לא יודע כימיה יותר מילד בכיתה י' שלומד ל3 יח"ל...), ויש מספיק מה לעשות במקצועות האלה... בשנה שנייה יהייה לכם כנס שבו יסבירו קצת יותר בפרוט על התפקידים... (אני בכוונה לא רושם כאן שום דבר כי זה די מסווג... גם לכנס הזה לא יגיעו כל היחידות שיכולות לקלוט אותך כי מבחינתם הפעם היחידה שתראה אותם בראיונות השיבוץ זה גם יותר מידי...)

בבן גוריון יש כמה מסלולים בכימיה, ו... זה כימיה אז מי שאוהב- כיף לו, מי שלא- באסה ;D

לגבי הרפואה: הצבא משריין מקומות בתפקידים שהוא צריך, גם עם סכם נמוך יותר מהסף של האוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני צריך לדעת, ביום חיול, ב 19.10, מחר, אני צריך לבוא לשם עם תיק גדול לקחת את כל הדברים שיתנו לי או מה?

כמה זמן נמשך יום החיול הזה? מתי חוזרים הביתה? צריך תיק גדול? :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך כלום. פשוט כלום.

רק את הצו שלך + ת.ז.

ותגיע משהו כמו חצי שעה אחרי השעה שרשום לך להתייצב (כדי שלא יכניסו אותך יחד עם כל מי שבא מוקדם למטבח).

אם לא תכנס למטבח , כל העסק יגמר תוך 3 שעות.

זריקות, צילומים, יביאו לך מדים, נעליים, ציוד וקיטבג.

עכשיו שמע - אל תקח קיטבג מגעיל כמו של פעם (שהוא אשכרה כמו שק איגרוף) , אלא קח קיטבג שהוא בצורת תיק עם רצועות לגב והכל... (שאלו הדגמים היותר חדשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 31 אני נוסע לקחת את המפתח מהחדר במעונות...

קיבלתי מעונות תחתון בטכניון.

שאלה לאנשים שכבר לומדים במעונות (לא משנה איפה)... תנו טיפים, מה להביא? צריך להביא כליי מטבח? כוסות? כלי מיטה? איזה דברים חשובים צריך לא לשכוח? במיוחד בימים הראשונים כשרק עוברים למעונות? מה חשוב להביא?... קיצר, הבנתם אותי.. :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תישכח את הראש.במיוחד לבטכניון.

עד כמה שאני זוכר לקחתי מצעים,(שכחתי את הכרית וישנתי שבוע על שקית :kopfpatsch:),לגבי כלים תביא אותם לאט לאט,כמובן חפצים אישיים.

את כל אביזרי לימוד ניתן לקנות במכלול שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מברשת לאסלה (השרביט :lol:)

אתה הולך לגר בעזה... אתה באמת רוצה לנקות בעצמך שירותים ציבוריים?

בכל מקרה, תעשה מה ש-IG אמר: תבוא כמה ימים לפני תחילת הלימודים, ותראה מה צריך ומה כבר יש (ומה צריך אבל אין טעם/אי אפשר להביא).

ד"א, ככה גם תוכל לתפוס את המיטה הטובה בחדר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...