Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 16 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה חמוד התכנון :xyxthumbs:

אבל מה בקשר לצבע המארז? החלטתה?

עדיין לא החלטתי בקשר לצבע

תכנות חמוד ביותר

באיזה נייר אתה משתמש על מנת להכין את הסקיצה לחיתוך?

קרטון ביצוע. יש מעדכונים קודמים תעבור בעמודים ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

To Much ...

מצטער שאני אומר לך את זה אבל זה פשוט יותר מידי..

ההחלטה הסופית היא שלך כמובן אבל בכל זאת תנסה לחשוב על עוד משהו..

המארז שלך מפוצץ בחלונות מכל הצדדים.

אמרת בהתחלה שאתה רוצה מארז עם קווים "נקיים" משהו זורם עם הקפדה על פרטים...

לפי התכנון שלך זה הולך להיות מארז עמוס בלי קוו מנחה (אתה יכול לקרוא לריבוי קוו מנחה) אני לא הייתי קורא לזה כך..

יש לך גישה לכל הכלים והחומרים שאתה צריך.. אתה יכול לעשות עיצובים מדהימים.

אולי יש לך תוכנית בראש וקשה לך לחשוב על משהו אחר כי אחרי שנתקע לך משהו בראש זה קשה להתפשר (מניסיון) אני בדיוק כמוך בעניין הזה.

שווה להיות עם ראש פתוח ולחשוב טוב לפני שמחליטים החלטה סופית, במיוחד במיוחד במקרה שלך.

אני מוכן לעזור ולהציע רעיונות אבל בלי לשמור על ראש פתוח מצדך זה יהיה בזבוז זמן.

אני מקווה שלא תרשום לי תגובת התגוננות או משהו כזה. פשוט תזרום ותזכור שאני לא נגדך או משהו בסגנון. ;)

(וד"א אין צורך לצוטט במקרה שתגיב מייד אחרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איך אני שונא את מה שאמרת בסוף

אגב לדעתי בלי להעליב אני יותר אוהב את שלו SSR כי זה יותר מושקע ואיכותי

שלך נראה קצת לא מיוחד אבל מודרני (מקורי הוא לא אבל מודרני הוא כן )

של SSR הוא מקורי מי חותך את החלון הזה מי עושה כל כך הרבה החלפות פאנל ולספק ועוד לעתוף בפוליאסטר ממש מקורי

הוא בונא את הכל אפילו את המארז אפשר לאמר

אבל מצד אחד יש לו את הכלים שלא לכל אחד יש

אגב קציתי ליטחון קצת אבל שחכתי מה רציתי לאמר שזה עוד פי כמה וכמה מימה שכבר רשמתי

אל תעלב אני פשוט מעדיף את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעלב?

אתה אומר שאתה שונא מה שכתבתי בסוף ואתה אומר אותו דבר.. אני לא נעלב מכאלו דברים 8)

המחשב "שלי" הוא לא שלי זה של קרובי משפחה שלי ואין לי שום חלק בעיצוב.

ושונא שונא אבל יש אנשים שתמיד חושבים שתוקפים אותם , וזה לא שאני ממציא ..נפגשתי עם כמה כאלו פה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא צריך לריב בגללי ;D

אני מקבל ומכבד את מה ש PRO MODDER אמר ובמובן מסויים הוא צודק. אם אני יחתוך את החלון גם בצד השני המארז יראה עמוס. לכן נכון לעכשיו דחיתי את החיתוך עד שאני ימצא משהו יותר טוב או שאני פשוט לא יחתוך. הפרוייקט יזוז יותר לאט עכשיו בעיקר בגלל שבשיל שלב הבא אני צריך הרבה פרספקס וכרגע אין לי. הצלחתי להשיג חתיכה לחלון הראשי ואני מחכה לחבר שיביא לי דוגמיות של כל מיני סוגים בגוונים שונים לפני שאני ימשיך הלאה. יהיה עדכון היום לא גדול במיוחד אבל בכל זאת משהו.

ואגב קצת לרדת מהנושא הקרובים של PRO MODDER אכן עשו מארז יפהפה אבל הם התמקדו בעיקר בעיצוב החיצוני של המארז ולא נגעו בפנים שלו. אני יעשה מהפך גם מבפנים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה..

אגב נעשה שינוי בפנים.. אולי לא רואים בתמונות כי חלק צולמו לפני השינוי.

אבל מי שהיה בתחרות ראה שהלוח אם מכוסה בפרספקס כחול שקוף והרצפה בפרספקס אטום

כאשר מעבר לפרספקס שכיסה את הלוח אם יצאו רק הזכרונות, היטסינקים (מעבד וגשר צפוני ) והכרטיסים- מסך וקול.. ומתחת לפרספקס של הרצפה יש קטודה כחולה , השילוב בין השניים יפה בצורה בלתי רגילה..

אני חושב שזה רעיון מקורי.. הייתי ממליץ לך גם לעשות משהו כזה. אתה יכול להשתמש באיזה פרספקס שתרצה, לדעתי זה מוסיף המון ויכול לשפר לך את המראה הכללי של המארז, בנוסף זה נותן מראה סופר נקי ומרשים, במיוחד עם משתמשים בפרספקס שהוא לא שקוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... אבל ממש וואו :eek2:

זה ממש מה שתכננתי לפנים המארז. חוץ מהקטע של הלוח אם מכוסה פרספקס. אבל אכן תכננתי לשים פרספקס כחול בתחתית המארז. חבר שלי אפילו הביא לי דוגמית של כזה אבל חלטתי שלא להשתמש בו כי הוא ממש אטום לאור.

הנה כמה שלו

img1359ii3.jpg

img1360nf8.jpg

וזה הפרספקס שילך בחלון הראשי

img1363bm4.jpg

ועכשיו לעדכון המובטח

חוץ מלעבוד על הפאנל הקדמי הורדתי את הצבע מהפאנל השני והגג של המארז

dscn0831xn3.jpg

ועכשיו לפאנל הקדמי. כמה דברים לא היו מושלמים. העיקריים הם חור לא עגול במיוחד מקדימה ופינה לא כל כך יפה בין הטבעת של ה BLOWHOLE והמשטח של הפאנל. איך תיקנתי את המעוות...

לקחתי בונדו ומרחתי על הפינה מסביב ל טבעת. אבל איך גורמים לזה להיות אחיד ולא גלי? לקחתי כדורית מתכת שהתאימה לי מבחינת הקוטר ומרחתי איתה את הבונדו מסביב לטבעת

והתוצאה

dscn0778lv6.jpg

לאחר מכן עברתי לתקן את הפתח של המאוורר. לא יכולתי לחשוב על משהו מקורי. בהתחלה ניסיתי לשייף את זה לצורה המושלמת וזה לא כל כך הלך. אז פשוט תקעתי בתוך הפתח דלי פלאסטיק קטן

dscn0779cp9.jpg

והתקריב על הרווח שהייתי צריך למלא

dscn0780vb3.jpg

ערבבתי קצת אפוקסי עם מילוי מיוחד וחיממתי אותו בכוס מים חמים (חימום אפוקסי גורם לו להיות דליל יותר וגם מזרז את תהליך היבוש)

dscn0781vq9.jpg

לאחר מכן יצקתי אותו ברווח

dscn0782af2.jpg

ותקריב...

dscn0783ix8.jpg

והתוצאה הסופית... מאחור

dscn0834pg8.jpg

ומלפנים

dscn0835pv3.jpg

מושלם ;D

חוץ מזה מרחתי שכבה דקה של מרק PVA (חומר מילוי לחורים קטנים, כמו שפכטל) על כל הפאנל למלא את כל ה PINHOLES שנשארו לאחר העבודה עם הפיברגלס

dscn0833mr5.jpg

זהו זה להיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...