Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 11 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

פרוייקט מדהים..!

עבודה מקצועית ואיכותית ביותר!

אתה לא מתפשר פה בענייני איכות - דבר שאני מעריץ!

אני חושב שאתה יכול לתרום רבות לקהילה אם תצלם במהלך העבודה ותתן עצות וטיפים לעבודה, רואים שיש לך את הידע ואתה יכול לתרום רבות למודרים המתחילים שבינינו!

המשך בעבודה הטובה!

בהצלחה בהמשך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השיוף והגימורים שלך פשוט מושלמים...

תוכל לתת כמה טיפים בעבודה עם שופינים? כאילו.. אני יודע שזה דיי פשוט.. אבל אולי יש לך טיפים כלשהם בשביל שתוך כדי השיוף לא יצאו קטעים שקועים יותר ושקועים פחות משיוף לא אחיד וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיוף והגימורים שלך פשוט מושלמים...

תוכל לתת כמה טיפים בעבודה עם שופינים? כאילו.. אני יודע שזה דיי פשוט.. אבל אולי יש לך טיפים כלשהם בשביל שתוך כדי השיוף לא יצאו קטעים שקועים יותר ושקועים פחות משיוף לא אחיד וכו'?

לא עבדתי עם השופינים בלבד. השתמשתי גם בדרמל פנאומטי בשביל שיופים גסים מיד אחרי החיתוך. לאחר מכן עברתי לשופינים עדינים רק בשביל להחלים את הפינות ולהוריד את כל השאריות של האלומיניום המשוייף.

בקשר לעבודת שיוף, כנראה שזה בא עם ניסיון, צריך לעבוד לאט עם הרבה רגש בידיים. בסופו של דבר אני תמיד יעדיף שימוש בכלים ידניים כי ככה אני באמת מרגיש את החומר שאני עובד איתו.

נשארו לי עוד כמה פינות לעגל ולשייף אני ידאג לקחת מפורטות של התהליכים וכלים שאני עובד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן ככה משעמום. עשיתי עיצוב לצד השני של המארז ולגג. אין לי כל כישורים בתוכנות עריכה וגם לא בציור אבל אני מבטיח שבמציאות זה יראה הרבה יותר טוב

img1273bd7.jpg

img1274du6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד.. יש התקדמות.

יש איזה משהו קטן שלא יצא טוב בדלת ואפילו שהוא קטן - כששמים לב אליו, הוא הורס את כל המראה ה"מושלם"... :)

זה מחודד ובדיוק ההפך מכל שאר החיתוכים והעיקולים הרחבים.

תמונה מצורפת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד.. יש התקדמות.

יש איזה משהו קטן שלא יצא טוב בדלת ואפילו שהוא קטן - כששמים לב אליו, הוא הורס את כל המראה ה"מושלם"... :)

זה מחודד ובדיוק ההפך מכל שאר החיתוכים והעיקולים הרחבים.

תמונה מצורפת.

הקוטר של הפינות שם הוא זהה לכל הפינות בחלון פשוט בגלל שזה 2 רדיוסים צמודים זה נראה מחודד. בכל מקרה אני כנראה יסיר את החלק הזה אז אין לך מה לדאוג

חמוד, אבל זה לא יותר מדי צורות? זאת ההחלטה סופית שלך?

ביום ראשון אני יעשה את השבלונה ואז נראה. קשה לקבל החלטה סופית כשאתה מסתכל על הציור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה עושה יותר מידי צורות .. בכלל כאלו לא עושים בשני הצדדים של המארז.. צד שמאלי עושים חלון גדול צד ימני צריך להיות משהו יותר קטן, כל דבר שהוא "המוני" מוזיל את המארז.. זה צריך להיות נקי וזורם...

זה חושף לגמרי את הצד הימני, לדעתי זה הורס, אבל זו דעתי.

אני רואה גם שאתה הולך להשתמש בפרספקס שחור SMOKED בגג המארז אם לזה התכוונת שרשמת את המילה..

ואיפה אתה מכניס את השם של המארז?

אם אתה רוצה אני יחשוב על כמה רעיונות לדלת ימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה עושה יותר מידי צורות .. בכלל כאלו לא עושים בשני הצדדים של המארז.. צד שמאלי עושים חלון גדול צד ימני צריך להיות משהו יותר קטן, כל דבר שהוא "המוני" מוזיל את המארז.. זה צריך להיות נקי וזורם...

זה חושף לגמרי את הצד הימני, לדעתי זה הורס, אבל זו דעתי.

אני רואה גם שאתה הולך להשתמש בפרספקס שחור SMOKED בגג המארז אם לזה התכוונת שרשמת את המילה..

ואיפה אתה מכניס את השם של המארז?

אם אתה רוצה אני יחשוב על כמה רעיונות לדלת ימין.

את ההערות רשמתי יותר לעצמי, אני מתכוון לשייף את הפרספקס ככה שהוא לא יהיה שקוף אבל ישבור את האור בצורה שווה.

בעדכונים הקודמים כבר אמרתי שאני הולך לשים את השם של המארז בחלק העליון של הדלת, מעל החלונות. אם יש לך רעיונות בקשר לעיצוב אני תמיד ישמח לשמוע. ירדתי מהקטע שך TRIBAL זה נראה זול ולא במקום, אני רוצה קווים חלקים וזורמים כמו שרואים בפאנל הצדדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתעממתי לי פה קצת אז החלטתי שזו היא הזדמנות טובה לפרק את המערכת ולהכין את המארז כולו להמשך העבודה במקום לסחוב כל פעם חלקים.

שלבי הפירוק

img1279za5.jpg

img1281jm4.jpg

img1282pt5.jpg

img1283lq6.jpg

והרכבה מחדש במארז ישן שהיה לי

img1284ar4.jpg

img1285il0.jpg

פירקתי מהמארז את כל המאוררים והקטודות

img1286bh2.jpg

זהו בתחילת שבוע הבא אני יקח את כל המארז לעבודה. התוכנית לשלדה היא חיתוך הגרילים המקוריים (קדמי ואחורי), צביעת כל השלדה

בנתיים אני מנסה לקבל השראה מפרוייקטים מובילים ב BIT-TECH, אולי יצוצו לי עוד רעיונות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...