Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 18 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

את כל הפרוייקט אני עושה בעבודה. אל תשאל איפה (לא תשאל שאלות קשות לא תשמע שקרים ;) )

לידיעתך גם אני לא הייתי סגור על מה אני הולך לעשות בדיוק. התחלתי עם רעיונות בסיסיים ותוך כדי הפרוייקט עלו לי רעיונות חדשים. קח בחשבון שלוקח המון זמן לעשות מוד מושקע באמת, אני עובד על שלי כבר קרוב לחודש ויש לי עוד המון דברים לעשות. וזה כולה המודינג הראשון שלי. הכל תלוי במידת ההשקעה שאתה מוכן להשקיע בפרוייקט. אם אתה באמצעים וכלים אולי תתחיל עם משהו פשוט יחסית עד שתצבור ניסיון ותלמד לעבוד עם מה שיש לך

כן אני צריך להתחיל לתרגל עבודה על מתכת.

לגבי זמן עבודה?

בונה דגמים עובד חודשים על דגם ... אני רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לפרספקס על הלוח אם..

אפשר להפוך את כל העניין לשקט במיוחד.

אתה יכול לחתוך ריבוע 80\90\120 מ"מ בפרספקס, בצד הימני שלו (רחוק מהמעבד ומתחת לזכרונות),מסביב לריבוע אתה בונה מסגרת שיש לה שיפוע , כך המאוורר ישב בזווית וכאשר הוא זורק אוויר לתוך המנהרה שהפרספקס יוצר הוא מקרר את הלוח, אתה רק צריך לעשות פתחי אוורור לייד החיבורים של הלוח אם בצד השמאלי שתיהיה לך זרימת אוויר והחם יצא החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן להיום. יצא לי לעבוד בקושי שעה, אני מקווה להמשיך מחר

קדחתי את כל החורים בפרספקס שישב על הפאנל הצדדי. את החור למאוורר עשיתי עם מקדח כוס ושייפתי את הקצוות עם נייר שיוף החל מ 360 ועד 600

תמונה של הפרספקס על הפאנל

img1365lk6.jpg

תקריב על החור של המאוורר

img1367pp4.jpg

זה לא הצבע האמיתי של הפרספקס. למעשה הוא שקוף לגמרי, זה רק הציפוי מגן שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבע הזה בדיוק נקרא AQUA BLUE באנגלית. כך זה יצא לך מתאים למרות שזה לא יהיה כך..

הפס הימני בחלון ממוקם שם בגלל הפרספקס שאתה שם בפנים-(דגש בפ') המארז על הקיר תמיכה של הכוננים לא? אתה מתכנן עליו איזו חריטה או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבע הזה בדיוק נקרא AQUA BLUE באנגלית. כך זה יצא לך מתאים למרות שזה לא יהיה כך..

הפס הימני בחלון ממוקם שם בגלל הפרספקס שאתה שם בפנים-(דגש בפ') המארז על הקיר תמיכה של הכוננים לא? אתה מתכנן עליו איזו חריטה או משהו?

אל תבין אותי לא נכון :). גם אני אוהב את הצבע הזה כמו שהוא. אני ישתדל להשיג חתיכה בצבע כזה. אני צריך למצוא זמן לקפוץ לסדנא של אבא של חבר שלי (יש לו סדנא לעבודה עם פרפקס) ולראות בדיוק מה יש לו ואז להזמין כל מה שאני צריך. וזמן פנוי אצלי זה בעיה :nixweiss:

לגבי החלון הקטן: כן זה היה הרעיון המקורי אבל עכשיו אני חושב על משהו אחר.

ד"א הנושא של הכיסוי פרספקס ללוח אם ירד מהפרק נכון לעכשיו. הלוח הספציפי שיש לי מאוד בעייתי יש עליו מלא נגדים והיטסינקים שיפריעו לכיסוי. לצורך העניין הלוח הוא DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מר "החיתוכים" זו בעיה? נו באמת.. 8)

"במלחמת העולם השנייה חפרו חברוה של עצורים בשבי הגרמני, מנהרה באורך שני קילומטר ובעומק של 5 מטרים מתחת לקרקע. ובנו מערכת איוורור (שבלעדיה לא היה אפשר להמשיך לחפור) מאלפי פחיות שימורים ומתיק "קיטבג" ששימש כמפוך.

זו הייתה בעיה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש לא בעיה. אבל אני יצטרך לעשות כל כך הרבה חורים שזה כבר לא יראה כזה יפה. הפתרון היחיד זה לעבור לקירור מים אבל כרגע אין לי תקציב לזה (אם אני ישקיע בקירור מים זה לא יהיה פחות מ 3 אלף)

אני לא מוותר על הרעיון אני פשוט לא יתמקד בו עכשיו. יש לי דברים אחרים שאפשר לקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 אלף לזה לא טוב כבר אפשר גז

יש לזלמן את הקירור המצוין שלהם והוא עולה הרה פחות מזה

תראה מערכת באה עם גבול גז לא ו3 אלף זה יותר מידי

בכל זאת זה יפה רגב הפרסקפס שלך נראה מאד עבה כמה הוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור גז זה רק למעבד. אני רוצה כולל גם לציפסט ולכרטיס מסך. שזה אומר 3 בלוקים + משאבה + מיכל + רדיאטור. אפשר בכיף להגיע ל 3 אלף אם קונים רכיבים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...