Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 15 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :ylsuper: אחיייייייייייייייייי איזה ידים של אומן אומןן אני אומר לך

שמע למארז שלך כבר מיזמן לא קוראים טרנספורמר קוראים לו SSR או איך שקוראים לך במציאות

אח שלו אתה מיקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיתוכים יפים והכל..

אבל .. Give Us some modding

קצת עבודת פלסטיקה, קצת לעבוד על הפאנל הקידמי, מה עם הקרבון?

ה CNC שם בסדנה בטח כבר מחלידה.. תשתמש בה.. תחרוט משהו.

אני לא אומר שחיתוכים זה לא טוב אבל תעשה עוד דברים.. גם בשבילך זה טוב לגוון.. נותן מוטיבציה.

Good luck , keep doing a good job :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות שמח שאהבתם :)

חיתוכים יפים והכל..

אבל .. Give Us some modding

קצת עבודת פלסטיקה, קצת לעבוד על הפאנל הקידמי, מה עם הקרבון?

ה CNC שם בסדנה בטח כבר מחלידה.. תשתמש בה.. תחרוט משהו.

אני לא אומר שחיתוכים זה לא טוב אבל תעשה עוד דברים.. גם בשבילך זה טוב לגוון.. נותן מוטיבציה.

Good luck , keep doing a good job :xyxthumbs:

כמו שאמרתי בהתחלה הגישה שלי ל CNC מוגבלת כי היא תפוסה רוב היום. הרעיון של הקרבון ננטש זה לא יהיה יפה פה. אני מוגבל בעבודה בפאנל הקדמי מכמה סיבות. אני עדיין מחכה למסך LCD שאמור להגיע מתישהו. גם את הכפתורים שאני רוצה עדיין לא הצלחתי למצוא. אני לא יודע מה קורה עם המשלוח של הדברים שלי מ AC RYAN. לא קיבלתי מהם תשובה כבר שבועיים והיום פתחתי DISPUTE ב , נראה מה קורה עם זה.

שבוע הבא אני יתחיל את העבודה על הפאנל בצד השני של המארז. ואם חיתוכים במארז זה לא אז מה כן?

בנתיים יש כמה דברים. קיבלתי אתמול את הלדים שהזמנתי מ LSDIODES

img1354dn0.jpg

זה הצבעים שחשבתי להשתמש בהם למארז:

dscn0715da1.jpg

dscn0714yf4.jpg

ככל הנראה אני ישתמש ב RAL 6063 למארז וב RAL 5026 לפנים המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UV led x 5

white led 6000mcd x 5

THC3 blue led x 5

blue led 5900mcd x 10

sea green led 4400mcd x 10

לגבי משלוח זה כנראה UPS. זה לא משנה. הם מבטיחים לשלוח את הקבלה באימייל תוך 24 שעות מרגע קבלת התשלום. גם המשלוח תוך יום. הם לא שלחו לי כלום. אז פתחתי DISPUTE. נראה מה הם יגידו עכשיו. אני יתן להם עוד שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על צביעה בצבע חלק זה הרבה הרבה יותר יפה..

הצבעים שנתת נראים כמו צבעים של מכונות משחקים של ילדים קטנים.. אתה יודע המכוניות והמסוקים שזזים למעלה למטה.. שאתה רואה בקניונים.. (דעתי האישית כמובן.)

אם אתה בכל זאת אתה צבוע את המארז מאחד הצבעים שברשימה.. אני הייתי הולך על שני אלו: RAL 6063/ RAL 5025 אבל גם ,לפי דעתי זה יתן לך מראה זול מאוד..

אי אפשר להשוות את זה לצבע חלק. על איזה גוונים חשבת לצבוע את המארז?

----------

ולגבי השאלה שלך.. "ואם חיתוכים במארז זה לא אז מה כן?"

תוציא את המחשב מהשיגרה.. תחשוב על דברים שעוד לא עשו. יש לך את הגישה לכלים המתאימים...

תחפש מידע על תחומים שונים שאתה יכול לשאוב מהם מידע ולקחת מה רעיונות.

כמו Hot Rod. American Chopper וכל התחום של Custom cars .

ובכלל יש מספיק אתרי שאתה יכול לקחת מהם רעיונות מקוריים חוץ מחיתוכים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על צביעה בצבע חלק זה הרבה הרבה יותר יפה..

הצבעים שנתת נראים כמו צבעים של מכונות משחקים של ילדים קטנים.. אתה יודע המכוניות והמסוקים שזזים למעלה למטה.. שאתה רואה בקניונים.. (דעתי האישית כמובן.)

אם אתה בכל זאת אתה צבוע את המארז מאחד הצבעים שברשימה.. אני הייתי הולך על שני אלו: RAL 6063/ RAL 5025 אבל גם ,לפי דעתי זה יתן לך מראה זול מאוד..

אי אפשר להשוות את זה לצבע חלק. על איזה גוונים חשבת לצבוע את המארז?

----------

ולגבי השאלה שלך.. "ואם חיתוכים במארז זה לא אז מה כן?"

תוציא את המחשב מהשיגרה.. תחשוב על דברים שעוד לא עשו. יש לך את הגישה לכלים המתאימים...

תחפש מידע על תחומים שונים שאתה יכול לשאוב מהם מידע ולקחת מה רעיונות.

כמו Hot Rod. American Chopper וכל התחום של Custom cars .

ובכלל יש מספיק אתרי שאתה יכול לקחת מהם רעיונות מקוריים חוץ מחיתוכים..

אני לא מתכוון להתפרע על המארז בטח שלא בכיוון של מכוניות. לא הייתה לי שום כוונה ללכת בכיוון הזה מלכתחילה. יש לי תוכנית בראש ואני מתכוון להיצמד אליה כרגע מה שמעקב אותי זה חוסר של כמה דברים שהזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן רק לראות מה אתם חושבים לפני שאני ממשיך הלאה

הכנתי צורת חיתוך לפאנל בצד השני של המארז וככה זה נראה

img1356sz7.jpg

אני רוצה לראות מה אנשים חושבים לפני שאני את החיתוך כי יש לי עוד רעיון לחיתוך. החיתוך יכוסה בפרספקס UV כחול משוייף כדי שישבור את האור בצורה יפה. כמו בגג המארז. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. לצורך העניין רק החלון המרכזי (זה שמול הלוח אם) ישאר שקוף. החלון הקטן בצד (מעל הכוננים) והפרפקס שמתחת לכיתוב ישוייפו גם כן. אבל שם אני מתכנן משהו דיי מסובך, מה בדיוק תראו בהמשך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...