Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 14 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

תודה תודה ;D

כל הכבוד הפרויקט לדעתי הכי מושקע עד היום !

יש לי רק בקשה אחת שאם תוכל לעשות מדריך לשימוש בפיברגלס אני מתכוון לאיזה חומרים משתמשים איפה קונים אותם מחירים אופן שימוש כאלה דברים ...

תמשיך בעבודה המצוינת בהצלחה !

מדריך לשימוש ועבודה אין לי בעיה לעשות. אבל ממש אין לי מושג איפה אפשר להשיג את החומרים האלה בארץ. אני רק משתמש במה שיש לנו בסדנה. מחלקת הרכש שלנו מטפלת בכל העניין של קניית חומרים אני רק יודע שכל הקניות מתבצעות בחו"ל ובכמויות מסחריות.

רק, למה בתמונה האחרונה בפינה הימנית למעלה רואים בועות על האלומיניום?

זה לא בועות זה אפוקסי שנדבק לאלומיניום כשעבדתי על שולחן מלוכלך. שטויות זה ממש לא בעיה לנקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שהאלומיניום התלכלך\נשרט במהלך העבודה (גם הצד החיצוני) :nono:

כן הוא התלכלך ונשרט וזה ממש לא משנה כרגע, יש עוד הרבה זמן עד שאני יצבע אותו ואני חושב שאתם כבר מכירים אותי מספיק טוב כדי לדעת שאני יעשה הכנה טובה לצבע כולל כמה שכבות של צבע יסוד החלקה שיוף והרבה שכבות של צבע סופי. אני הולך על אפקט המראה אם כי לא נראה לי שאני יעשה את זה כמו במדריך של MNPCTECH (לחכות שבועיים לייבוש הסופי, אין צורך בזה עם צבעים שאני עובד איתם)

עבודה נקייה ויפה (למה אתה משאיר הרבה "בשר" בחיתוך הראשוני עם הדסיקית?)

אני רואה שהכרסם וידיה מוכיח את עצמו - הא? ;)

מה נראה בעדכון הבא?

אני מעדיף להשאיר קצת יותר בשר מאשר להסתכן בלעשות טעויות ולהרוס הכל. הכלי שיוף פנאומטיים שאני עובד איתם אוכלים את השאריות האלה בלי מלח ואם זה יוצא יפה בסוף למי איכפת מה עשיתי כדי להגיע לתוצאה הזאת ;D

לגבי עדכון הבא... אני לא אוהב לחשוף תוכניות מראש מה גם שאני עובד באופן דיי ספונטני אין לי תוכנית עבודה מוגדרת מראש ואני עובד לפי מצבי רוח.

אני עכשיו בסדנה עובד על הפינישים של הכיתוב וזה לוקח דיי הרבה זמן ככה שאני לא בטוח אם אני יסיים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן. כאמור עבדתי על השיוף של האותיות. סיימתי בערך חצי ומחר אני יסיים את השאר.

מתחיל להיראות יותר טוב

img1310ys8.jpg

3 אותיות הושלמו

img1312wf8.jpg

החלק שהשארתי למחר

img1316jj8.jpg

ומה שכבר סיימתי

img1322ze0.jpg

בתמונות עדיין רואים פאקים קטנים אל תדאגו אני יטפל בהם ברגע שאני יסיים את כל הכיתוב ויוריד את השבלונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם : ;D

הנה העדכון של היום. עבדתי מהבוקר ככה שהספקתי דיי הרבה

קודם כל ככה. סיימתי את הכיתוב!

הפצירות שהשתמשתי בהן

img1323oe9.jpg

הכיתוב הגמור

img1330du7.jpg

לא כולם מושלמים... אני יתקן את זה אל תדאגו

img1332by4.jpg

עברתי לשלדת המארז

קדחתי את הניטים שהחזיקו את הכלוב HDD

img1334jo6.jpg

תלשתי את כל ה PCI COVERS המקוריים...

img1335zd3.jpg

שייפתי עוד קצת את הפתח למאוורר מקדימה

img1336vh8.jpg

התחלתי לעבוד על PCI COVERS משלי. הכנה מ אפס.

השתמשתי באחד שהיה לי בבית בתור שבלונה

img1337bl8.jpg

אחרי שהשטחתי אותו עם פטיש

img1338kn7.jpg

עברתי עליו עם טוש. את הכיסויים החדשים הכנתי מ אלומיניום 0.8מ"מ

img1339nh2.jpg

חתיכות חתוכות ומוכנות לעיבוד

img1340qq1.jpg

השתמשתי בזה כדי לעשות את כל השיופים הגסים

img1343mh4.jpg

החתיכה הראשונה מוכנה

img1341vx6.jpg

כל ה 4 כיסויים מוכנים

img1344pv5.jpg

תקריב... יצא לא רע ;D

img1348nr6.jpg

הייתי בשוונג אז החלטתי לעשות תושבת חדשה. השתמשתי בחתיכת אלומיניום שנשארה לי מחיתוך הפאנל הצדדי

img1349ul4.jpg

חתיכה לאחר חיתוך ושיוף ראשוני

img1350zo0.jpg

עשיתי קידוחים בהיקף התושבת כדי להקל על החיתוך

img1351ka7.jpg

בסוף החיתוך

img1352de9.jpg

ותושבת מוכנה לאחר יפיוף ו שיוף עם נייר 240

img1353dk8.jpg

יאללה תורכם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, מדהים :o

אתה לא יכול להפסיק, אה?!?!?! ;)

אבל למה בדיוק החלפתה את התושבת של הספק כוח ואת הכיסויים של ה-PCI?

ואיך הוצאתה את הניטים של הכלוב של ה-HD עם המקדחה בדיוק?

יש לך טרנספורמר לא? המארז בא עם כיסויים שצריך לשבור ואי אפשר להחזיר אותם. אז הכנתי כמה שיהיה אפשר להחזיר אותם. אני יגיד את זה שוב אני חושב שאני הבן אדם הראשון בארץ שנכנס לפרטים כאלה. בדרך כלל תראו דברים כאלה רק בחו"ל אצל מודרים מהשורה הראשונה שאצלם לכל בורג יש מטרה

לגבי התושבת של ה . המקורית הייתה פשוט מכוערת. מה גם שהתושבת החדשה ניתנת לסיבוב ב 180 מעלות. ואני מאוד צריך את זה. אתם תבינו בדיוק למה בעתיד

לגבי הניטים. אין יותר פשוט מזה. קח מקחד 2.5-3מ"מ ותקדח דרך הניט מחלקו העליון (מהכיפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טרנספורמר לא? המארז בא עם כיסויים שצריך לשבור ואי אפשר להחזיר אותם. אז הכנתי כמה שיהיה אפשר להחזיר אותם. אני יגיד את זה שוב אני חושב שאני הבן אדם הראשון בארץ שנכנס לפרטים כאלה. בדרך כלל תראו דברים כאלה רק בחו"ל אצל מודרים מהשורה הראשונה שאצלם לכל בורג יש מטרה

לגבי התושבת של ה . המקורית הייתה פשוט מכוערת. מה גם שהתושבת החדשה ניתנת לסיבוב ב 180 מעלות. ואני מאוד צריך את זה. אתם תבינו בדיוק למה בעתיד

לגבי הניטים. אין יותר פשוט מזה. קח מקחד 2.5-3מ"מ ותקדח דרך הניט מחלקו העליון (מהכיפה)

בקשר לניטים, ע"י הקדיחה אתה כאילו הגדלתה את החורים של הכלוב כך שיהיו גדולים יותר מהניטים?

וזה היה בעיה? כאילו הייתה צריך לנקוט בצעדים מסוימים בשביל זהירות ( אני גם חושב ל לעשות את זה )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...