Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

כנראה שלא הבנת אותי...

כרגע אין לי כסף לקנות מים או גז או מה שזה לא יהיה כי אני רוצה להשקיע במשהו טוב. ז"א אין ל עכשיו 3 אלף מיותרים. אי אפשר לעשות גז לכל המערכת. אני רוצה מים עם 2 לולאות נפרדות לשיפור יעילות. בכל מקרה נכון לעכשיו זה לא המטרה התחלתי את הפוייקט הזה עם אוויר וככה זה יסתיים

פרוייקט הבא שלי יהיה וכבר יש לי רעיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל.. אני חושב שזה היה מוסיף לך המון למארז. גם אם יש לך המון חורים לעשות עדיין נשאר לפרספקס הרבה שטח לכסות..

אני יחשוף פה סוד ויגיד לכם שגם אני עובד על פרוייקט מאוד לא שיגרתי ומתוחכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לחבר שלי יש מארז FULL TOWER ישן שהוא לא צריך. שם אני באמת הולך להתפרע. אני ישאיר רק את התושבת והשלדה. את ה DRIVE CAGE ו HDD CAGE אני יעשה מ אפס. כמובן מים. אבל יש עוד הרבה מאוד זמן עד שאני יתחיל את זה

בנתיים הדבר היחיד שמעקב אותי זה החלקים שצריכים להגיע והפרספקס. ברגע שיהיה לי הכל הפרוייקט הזה ירוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את זה.

החברה שהזמת ממנה את החלקים עובדת עם UPS.. המשלוחים שלהם סופר אמינים ומתוזמנים.

הזמנתי דרכם עשרות מוצרים ולא קרא לי, אף לא פעם אחת שמשלוח התעקב.

יש להם שירות לקוחות בין לאומי , אתה יכול לקבל את השירות גם בעברית.

תשלח מייל לחברה שהזמנת ממנה, תבדוק אם הם הוציאו את החבילה למשלוח, אם כן אז השאר תלוי ב UPS ואתה יכול להתתשר ולקבל את השירות שמגיע לך.

אני לא מציע לך להיות פסיבי בעניין, ככל שהזמן עובר דברים נוטים "לשקוע". ולבסוף יכול להיות שלא יהיה ניתן לעשות משהו בנידון מלבד להחזיר לך את הכסף וכל הזמן שהמתנת היה לחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני....פסיבי... אוקי. בוא אני יספר לך מה היה בדיוק.

הזמנתי מהם את מה שרציתי. את התשלום ביצעתי באותו הרגע דרך . באתר רשום במפורש שהם מוציאים את החבילה ושולחים לך את הקבלה באימייל תוך 24שעות מרגע קבלת התשלום. הייתי סובלני בעניין. לאחר 3 ימים שלא שמעתי מהם שלחתי מייל למחלקת המכירות שלהם. לא קיבלתי תשובה. שלחתי עוד 4 מיילים בהפרשים של יומיים לכל כתובת שהם הזכירו באתר... שום תגובה...

לפני שבוע בדיוק פתחתי DISPUTE ב . זה אומר שעכשיו הם יוצרים קשר עם המוכר והוא יצטרך לפתור איתי את הבעיה. הם עדיין לא מתערבים ישירות בנושא. הם נותנים לנו 20 יום לפתור את הסכסוך (כן אני רואה את זה בתור סכסוך) בכל שלב במהלך ה 20 יום האלה יש לי אפשרות להעביר את הנושא לטיפול של .

לידיעתכם בשבוע הזה האתר לא הראה שום סימן חיים. אני נותן להם עוד שבוע ואחרי זה מעביר את הכדור ל . ובמקרה כזה הסיכוי שלי הוא בערך 99.9% לקבל את הכסף בחזרה. לא העדיפות שלי תאמת הייתי מעדיף לקבל את מה שהזמנתי.

עכשיו תקרא לי פסיבי אם בא לך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אמרתי שאני לא מציע להיות פסיבי, וככל הנראה אתה לא..

אתה חושב שזה אתר בועה?

כל אתר שמציע דרכו שירותים של עובר בדיקה כזו או אחרת שמאשרת שהוא אכן אמין.

כמה ימים עברו מה-20 יום לפתור את הסחסוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה אתר בועה. האתר רשום כ ספק רשמי של AC RYAN באירופה כבר הרבה זמן. אני לא יודע מה הבעיה. אולי משהו שם דפוק במערכת וההזמנה שלי נפלה בין הכיסאות. ואמרתי שפתחתי את ה DISPUTE לפני שבוע...

בכל מקרה זה לא כזה משנה. הדבר היחיד שמציק לי זה שהזמנתי כבלים קצרים ל SATA ן IDE שיש רק להם ולא ראיתי כאלה בארץ. הזמנתי מהם גם כמה דברים שאפשר להשיג בארץ אחרי הרבה חיפושים (משהו שאין לי זמן בשבילו)

את הפרספקס אני ישיג במוקדם או במאוחר

דבר אחרון זה מסך LCD וכפתורים של BULGIN. המסך כבר הוזמן ואני מחכה לקבל אותו. כפתורים זה משהו אחר ואני עדיין מחפש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפרספקס על הלוח אם.

מה שסימנתי לך באדום זה החלקים הכי גבוהים בלוח שלך, זה יהיה גובהו של הפרספקס מהלוח אם.

כדי לשמור על איזון תצתרך לשים מגביהים בצד השני של הלוח באותו הגובה..

כל מה שמסומן בירוק אתה צריך לחתוך כמובן..

וזהו פחות או יותר.. זה לא ממש מסובך.

הכבלים של ה -2 ,IDE,SATA, כפתורי הדלקה ונוריות בקרה - כולם עוברים מתחת לפרספקס ואין צורך לחתוך להם "חלונות".

בקשר להיטסינקים הקטנים שעל הצ'יפסט, הם מתחת לפרספקס וישאר לך רווח של חצי סנטימטר, מה שידאג שהם ישארו מאווררים.

יש לי בשבילך רעיון לאוורר הלוח , אני יכין לך סקיצה ב-3D שתראה על מה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את המידות של הלוח ואתה יכול להכין לי סרטוט ל CNC שיוכל לחתוך את הצורה המדוייקת בפרספקס זה יהיה מעולה :)

ואגב מה סימנת ואיפה? אני לא רואה שום ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפרספקס על הלוח אם.

מה שסימנתי לך באדום זה החלקים הכי גבוהים בלוח שלך, זה יהיה גובהו של הפרספקס מהלוח אם.

כדי לשמור על איזון תצתרך לשים מגביהים בצד השני של הלוח באותו הגובה..

כל מה שמסומן בירוק אתה צריך לחתוך כמובן..

וזהו פחות או יותר.. זה לא ממש מסובך.

הכבלים של ה -2 ,IDE,SATA, כפתורי הדלקה ונוריות בקרה - כולם עוברים מתחת לפרספקס ואין צורך לחתוך להם "חלונות".

בקשר להיטסינקים הקטנים שעל הצ'יפסט, הם מתחת לפרספקס וישאר לך רווח של חצי סנטימטר, מה שידאג שהם ישארו מאווררים.

יש לי בשבילך רעיון לאוורר הלוח , אני יכין לך סקיצה ב-3D שתראה על מה מדובר.

nf4udtopdscn0052jb8.jpg

שמע, זה מאוד מאוד פשוט..

אתה סך הכל לוקח את החתיכת פרספקס שם אותה על הלוח אם ומתחיל לסמן עליה את המקומות שצריך לחתוך.. (כמובן שצריך פרספקס שקוף כלשהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PRO MODDER כן חשבתי על זה. פשוט רציתי לעשות את זה ב CNC אבל נראה, אני יעשה כמה ניסויים ברגע שיהיה לי פרספקס.

XTPE, תודה :)

טוב ככה כיוון שהפרוייקט קצת תקוע עכשיו, חשבתי להרכיב את כל המארז ולראות אם יש בעיות או דברים שאפשר לשפר

והנה התמונות שגם יתנו לכם מושג בסיסי לאן כל העסק מתקדם:

img1374cw1.jpg

img1375pb4.jpg

img1376ee8.jpg

img1377lk4.jpg

img1378lz1.jpg

עליתי על כמה בעיות שלא תהיה בעיה לתקן

1. הפאנל הקדמי התעוות טיפה ככל הנראה בשלב של ייבוש הפיברגלס. לא בעיה לתקן כי הפאנל דיי גמיש והצלחתי ליישר אותו עם הפעלת מעט כוח

2. הכלוב של הכוננים 5.25 נצמד לגג המארז (אפשר לראות את זה בתמונה השלישית). קצת עבודת דרמל תפתור את הבעיה.

כמו כן אתם יכולים לראות את החתיכת פרספקס הכחולה שתקעתי באחד הסלוטים. אני חושב לכסות בפרספקס כזה את כל הפאנל הקדמי. אם אני לא ימצא אלטרנטיבות יפות יותר (גוון שונה, פרספקס שקוף וכן הלאה). לפי התכנון שלי זה אמור לצאת משהו ממש יפה.

מממ זהו לעכשיו אני חושב ::). בנתיים עד שיהיה לי פרספקס אני משחק עם החתיכות שיש לי ולומד את החומר (קידוחים, כיפופים, שיופים ושאר ההתעללויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...