Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העבודה עוד רחוקה מלהסתיים...ומהשאלה שלך אני מבין שכנראה לא קראת את כל היומן אחרת היית יודע שאני מתכוון לצבוע את זה....

לא, לא קראתי למי יש כוח לקרוא 25 דפים ואיי אני מקווה כשאני יהיה גדול אני גם יעשה כזה דבר חח נדמה לי שאני הכי קטן בקהילה אני בן 12 וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי תחושה שאתה מתכנן משהו עם פרספקס בפנים המארז.. אני הבנתי את הראש שלך. גם את הלדים UV אתה הולך לגייס למשימה לא?

ראיתה את התמונה עם הפרספקס על הלוח אם?, בנוסף אני יביא לך תמונה ברורה של האפקט שנותנת הקטודה הכחולה מתחת לפרספקס..

ד"א זה די מעצבן להתאים פרספקס ללוחות אם... כל פעם לשייף, לבדוק , לנקות ואז אתה חושב שזה מתאים וזה לא נכנס לך ואז שוב לשייף וכל הסיפור..

אני ממליץ לך לעבוד עם כפפות גבוהות שאתה חותך פרספקס עם דרמל, השבבים החמים שעפים בזמן החיתוך יכולים לשגע אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הטעם להגיב... :-\

אין לך מושג מה עשיתי בפרוייקט עד עכשיו...

יובל, יש עוד הרבה מה לשפר ;)

טוב, כשהמודר הוא אחד כמוך זה פשוט לא נגמר ;)

ותגיד, אתה תחסום כמה מקמומות של דיסקים ודיסקטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי תחושה שאתה מתכנן משהו עם פרספקס בפנים המארז.. אני הבנתי את הראש שלך. גם את הלדים UV אתה הולך לגייס למשימה לא?

ראיתה את התמונה עם הפרספקס על הלוח אם?, בנוסף אני יביא לך תמונה ברורה של האפקט שנותנת הקטודה הכחולה מתחת לפרספקס..

ד"א זה די מעצבן להתאים פרספקס ללוחות אם... כל פעם לשייף, לבדוק , לנקות ואז אתה חושב שזה מתאים וזה לא נכנס לך ואז שוב לשייף וכל הסיפור..

אני ממליץ לך לעבוד עם כפפות גבוהות שאתה חותך פרספקס עם דרמל, השבבים החמים שעפים בזמן החיתוך יכולים לשגע אותך..

לא יהיו קטודות במארז. לפחות זו היא השאיפה. את כל התאורה אני מתכנן באמצעות לדים. את הפרספקס אני יחתוך על מסור דיסק. פרספקס על הלוח לא יהיה מסיבה אחת. המחשב שלי נמצא תחת דיי רציני ואני צריך את הזרימת אוויר על הלוח. ובקשר לתחושה שלך איך אומרים "Great minds think alike" ;)

יובל בקשר לשאלה שלך: חסמתי את 2 מקומות של 3.5 ו 2 של 5.25. במקום ה 3.5 יבוא מסך LCD. אני עדיין חושב על משהו דקורטיבי לשים על ה 2 מקומות 5.25 העליונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוייקט מצויין.

בתור בונה דגמים וטיסנים בעברי הרחוק ... מגרד לי בידיים לבצע משהו דומה.

אבל אין לי בית-מלאכה ... איפה אתה את העבודות האלה?(סליחה עם כתבת ולא ראיתי)

בינתיים אני אוגר כלים ומחפש רעיונות.(קניתי דרמל :smile1: )

ואני חושב על רציני למארז אבל עדיין איני סגור על הקונספט ..

אני חייב חדר עבודה ...באסה ... דירת שני חדרים בתל-אביב ... איפו אני אוכל לשייף לחתוך ולהדביק ?

כל הכבוד !

הוספתי את התרד למועדפים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו קטודות במארז. לפחות זו היא השאיפה. את כל התאורה אני מתכנן באמצעות לדים. את הפרספקס אני יחתוך על מסור דיסק. פרספקס על הלוח לא יהיה מסיבה אחת. המחשב שלי נמצא תחת דיי רציני ואני צריך את הזרימת אוויר על הלוח. ובקשר לתחושה שלך איך אומרים "Great minds think alike" ;)

יובל בקשר לשאלה שלך: חסמתי את 2 מקומות של 3.5 ו 2 של 5.25. במקום ה 3.5 יבוא מסך LCD. אני עדיין חושב על משהו דקורטיבי לשים על ה 2 מקומות 5.25 העליונים

Funy man.. :)

בהצלחה בהמשך.

ד"א אם אתה שם פרספקס על הלוח אם אתה יכול לתכנן את זה כך שהוא ישמש כמנהרת אוויר. אפשר למקם שני מאווררים 40 מ"מ בצד אחד של הפרספקס ושנים בצד השני, לייד החיבורים של הלוח אם..

המאווררים יושבים מתחת לפרספקס כמובן וכך אתה משיג זרימת אווויר טובה שתוציא לך את מרבית החום שמצטבר בקרבת הלוח ותשאיר את המארז קר יחסית דבר שיתרום לך לקירור המעבד וכרטיס המסך, הרי שהמאווררים שלהם שואבים את האוויר מחלל המארז..

וכמובן שהתוצאה מרשימה ואסטית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Funy man.. :)

בהצלחה בהמשך.

ד"א אם אתה שם פרספקס על הלוח אם אתה יכול לתכנן את זה כך שהוא ישמש כמנהרת אוויר. אפשר למקם שני מאווררים 40 מ"מ בצד אחד של הפרספקס ושנים בצד השני, לייד החיבורים של הלוח אם..

המאווררים יושבים מתחת לפרספקס כמובן וכך אתה משיג זרימת אווויר טובה שתוציא לך את מרבית החום שמצטבר בקרבת הלוח ותשאיר את המארז קר יחסית דבר שיתרום לך לקירור המעבד וכרטיס המסך, הרי שהמאווררים שלהם שואבים את האוויר מחלל המארז..

וכמובן שהתוצאה מרשימה ואסטית..

אני יחשוב על זה :). הרעיון טוב אבל מאווררים 40מ"מ חלשים ורועשים. ולא חסר לי רעש במחשב גם ככה

אם יש לך בעיית פרספX איפה אתה גר?

אי יכול להביא לך פרספX בכמויות וכמעט בחינם

תודה על ההצעה אבל יש לי מקורות משלי :)

אולי תשים סתם פלטת פרספקט ותחרוט עליה משהו ( אולי "ApuaLight" ) עם לדים

לא יהיו חריטות במארז הזה. חריטות זה דבר כל כך נפוץ בארץ שזה כבר לא מעניין אף אחד (לא אותי לפחות :) )

תשים ב5.25 אחד כזה שישלוט על מאווררים מעוגל כזה כמו של ווליום זה יכול לתפוס אחד לגבי השני אממאורגן אורות או משהו בסגנון כזה עם לדים

זה נקרא FAN BUS. יהיה כזה בלי קשר והוא ימוקם באחד מהסלוטים הפנויים. לאחר שיעבור מקיף כמובן :)

פרוייקט מצויין.

בתור בונה דגמים וטיסנים בעברי הרחוק ... מגרד לי בידיים לבצע משהו דומה.

אבל אין לי בית-מלאכה ... איפה אתה את העבודות האלה?(סליחה עם כתבת ולא ראיתי)

בינתיים אני אוגר כלים ומחפש רעיונות.(קניתי דרמל :smile1: )

ואני חושב על רציני למארז אבל עדיין איני סגור על הקונספט ..

אני חייב חדר עבודה ...באסה ... דירת שני חדרים בתל-אביב ... איפו אני אוכל לשייף לחתוך ולהדביק ?

כל הכבוד !

הוספתי את התרד למועדפים ....

תודה ;D

את כל הפרוייקט אני עושה בעבודה. אל תשאל איפה (לא תשאל שאלות קשות לא תשמע שקרים ;) )

לידיעתך גם אני לא הייתי סגור על מה אני הולך לעשות בדיוק. התחלתי עם רעיונות בסיסיים ותוך כדי הפרוייקט עלו לי רעיונות חדשים. קח בחשבון שלוקח המון זמן לעשות מוד מושקע באמת, אני עובד על שלי כבר קרוב לחודש ויש לי עוד המון דברים לעשות. וזה כולה המודינג הראשון שלי. הכל תלוי במידת ההשקעה שאתה מוכן להשקיע בפרוייקט. אם אתה באמצעים וכלים אולי תתחיל עם משהו פשוט יחסית עד שתצבור ניסיון ותלמד לעבוד עם מה שיש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...