שאלה בקשר לזיכרון ו Memtest86+ - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזיכרון ו Memtest86+

dragon772

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אולי נגעת באחד הזכרונות בזמן התקנת הכרטיס ועכשיו יש איזה מגע רופף?

נסה לשים את הזיכרון במקום שונה בלוח ותבדוק שוב.

בעיה בזיכרון יכולה לגרום להרס של קבצים שאתה מעתיק לכונן הקשיח (כי זה עובר דרך הזיכרון של המחשב).

פעם היה לי דפוק שבגללו הייתי צריך להתקין את וינדוס מחדש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש שגיאות אתה יכול לנסות לשחרר תזמונים/לשנות מתח

בנוסף, כמו שהציעו אפשר לנסות לשנות מיקום של הזכרונות

אולי עדכון ביוס יעזור (בסבירות נמוכה)

אם כלום לא עוזר, אין ברירה אלא להחליף אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dragon , כמה יש לך ובכמה סטיקים מדובר?

כי אם יש לך שניים או אפילו שלושה סטיקים אז ייתכן שרק אחד מהם דפוק ותצטרך להחליף רק אותו, עצה שלי... אל תקל ראש בעניין הזה ואל תחכה שנה שלמה עד שתקנה את המחשב החדש כי זה המון זמן וכל הריסטרטים האלה דופקים את המחשב שלך!

אני בדיוק אתמול עשיתי את הבדיקה בגלל ריסטרטים שהיו לי והוצאתי סטיק דפוק אחד (מתוך שלושה) וכבר הזמנתי אחד אחר של 256 מגה למרות שהמחשב הזה ישן ואני מתכוון לקנות אחד חדש ממש בקרוב! (עושה רושם שהמחשב לא מתכנן לעשות לי ריסטרטים, אם כי הוא יעבוד לאט יותר עד שאני אקבל מחר את הסטיק שהזמנתי באופן בהול)

*** - נקודה חשובה - אין צורך לזלזל במחשב ישן בגלל שקונים חדש כי אם תשקיע בו יהיו לך שני מחשבים שעובדים סבבה ותוכל לנהל אחלה של ביתית!

המחשב שלי עובד מצוין והוא כבר 6 שנים "על הכביש"... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח טוב שלי לא כלכך ישן שנתיים וחצי אולי וגם קניתי כרטיס מסך וספק לא מזמן ומחקתי את התוכנה אלקוהול 120% שקובץ שלה אולי עשה את הקיסטים אבל זה רק ניחושב עכשיו אני צריך לראות שזה לא עושה ריסטים יותר אם כן אז אני יצטרך לקנות חדש אם לא אז נסתדר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה אחי אבל עדיין זה לא בטוח אני בודק אם זה לא יעשה ריסטים אני יבדוק במשך 3 או 4 ימים ויראה

דרך הגב השגיאות שמצאת עם ה memtest למראות שהבעיה אולי נפטרה עדיין הזיכרון יש בו משהו לא טוב אבל אני לא יכול לדעת מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...