בעיה בזכרונות !! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזכרונות !!

dragon772

Recommended Posts

1. תריץ memtest לבדיקת הזיכרון. אם יש שגיאות, יש בעיה בלוח או בזיכרון (או במעבד אם זה A64 של , שם בקר הזיכרון נמצא על המעבד).

2. תריץ תוכנול לבדיקת יציבות המערכת - כמו Prime95 או S&M. אם המערכת קורסת, יש בעיה עם הלוח/זיכרון/מעבד/טמפרטורות.

3. תבדוק טמפרטורות.

4. תבדוק שהכל מחובר טוב בתוך המחשב ושכל המאווררים מסתובבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה זאת לא בעיה של טמפרטורה כי המחשב עושה ריסטים גם לא במאמץ וגם במאמץ ובדקתי טמפרטורה והיא לא קיצונית

הרצתי את התוכנה memtest86+ וזה מצא מלא דברים (לא יודע אם אלו שגיאות) אבל זה מצא מלא כמה עשרות אלפים והבדיקה לא הפסיקה אחרי 4 וחצי שעות אז עצרתי אותה

טוב ואני ינסה להחליף את 2 הסטיקים אחד בשני אולי זה באמת יסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת הMEMTEST לא אמורה להפסיק

אתה עוצר אותה

הוא פשוט ממלא את כל התאים בזכרון ב Fים ומרוקן בחזרה

ברור שיש עוד כמה דברים שהוא עושה שם שאני לא ממש זוכר איך זה הולך אבל זה בעיקר מה שהוא עושה

בקיצור הוא חוזר על עצמו עד שאתה עוצר אותו

אל תשכח מסכי BSOD זה לא רק מבעיות חמרה

תנסה לאתחל את המחשב בלי שום תכנה

תנתק את הכבל של ותסגור את כל האנטי וירוס פיירוול MSN הכל הכל הכל

ותראה אם הוא עושה ריסט לבד שהוא במנוחה והזכרון יחסית ריק

ב SAFE MODE זה גם קורה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה זאת לא בעיה של טמפרטורה כי המחשב עושה ריסטים גם לא במאמץ וגם במאמץ ובדקתי טמפרטורה והיא לא קיצונית

הרצתי את התוכנה memtest86+ וזה מצא מלא דברים (לא יודע אם אלו שגיאות) אבל זה מצא מלא כמה עשרות אלפים והבדיקה לא הפסיקה אחרי 4 וחצי שעות אז עצרתי אותה

טוב ואני ינסה להחליף את 2 הסטיקים אחד בשני אולי זה באמת יסתדר

המלא דברים שהוא מצא סומנו באדום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אבל אי אפשר להוציא את הזיכרון בלי להוציא את הכרטיס מסך כי ככה ג'יגהבייט המפגרים בנו את הלוח אם

ובשביל להוציא עכשיו תכרטיס מסך צריך איזה 10 ברגים ואז הכניס הכל בחזרה זה מסובך מדי

וגם חשבתי על זה אפילו אם אחד מהם עובד ואחד מקולקל אז עדיין אני יצטרך לקנות ואם אני אוסיף אותו לזה שיש לי הלא מקולקל מבין ה 2 זה יעבוד בקצב של האיטי יותר

אז מה עדיף 512 ב 400 או 768 ב 133 (יעבוד על התדר הנמוך של הזיכרון הישן)

מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...