החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אליך, ציפיתי שלפחות תהיה לך את היכולת המינימלית להבין את זה, אחרי המשפט הבזיוני שאמרת על כך שלדעתך אנחנו צריכים להודות להם שהם לא רצחו לנו יותר.

תגיד אתה ן BLA7 אמיתיים?

אני גר 10 דקות נסיעה משדרות צפונה.

נופל לי קאסם בישוב כל יום, וכבר פגע לי בעבר קאסם בבית.

כמעט כל המשפחה שלי גרה באזור 5 דקות משדרות.

אני שם יותר זיין ממה שאתה תשים כל החיים שלך על הקאסמים, אז אל תדבר אלי כך.

אני פשוט מודע לזה שהקאסמים זה מחיר קטן שצריך לשלם (ואני מוכן לשלם כל יום) בשביל שלא ימותו לנו חילים בעשורות בתוך הרצועה בלי סיבה טובה מספיק,

התרוץ שלכם שההתנתקות אשמה הוא ממש מסכן ומעורר רחמים, בסך הכל מתים לנו הרבה פחות אנשים, המצב שלנו הרבה יותר טוב (הכל יחסי כמובן), ואתם בוכים בלי סיבה מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מודע לזה שהקאסמים זה מחיר קטן שצריך לשלם (ואני מוכן לשלם כל יום)

:nixweiss:

נותרתי ללא מילים לאור הטמטום הגובר של המין האנושי.

שמעתם ?

קסאמים זה מחיר קטן שצריך לשלם.

דמי חסות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו יש לנו זכות על תגובה מלאה??

כבר 6 שנים שיש לנו אותה,אבל לא עושים כלום.

תגובה קשה ומלאה זה חיסול כולל של כל הפלגים הפלסטינאים.

מבחינתי כבר יותר מעשור יש לנו זכות לתגובה מלאה מהפיגוע הראשון של האירגון הראשון.

מה שכן טענות הפלסטינים היו תמיד שהם נלחמים בכיבוש(בהתנחלויות) עזוב את זה שאנחנו(לפחות השפויים בינינו) הבנו שמבחינתם כול מדינת זו התנחלות אחת גדולה, הקהילה הבין לאומית תמיד ראתה את הכיבוש(התנחלויות) כסיבה ל"התנגדות" הפלסטינאית.

כרגע פינינו את השטח הזה אנחנו נמצאים על הגבול הבין לאומי מה שנקרא אין לפלסטינאים שום תירוץ לקהילה הבין לאומית לפעולות שלהם אנחנו פשוט צריכים לכסח להם את הצורה וחבל שאנחנו מבזבזים זמן.

overload לצערי הרב אתה לא מבין שאתה לא צריך לספוג קסאמים יום יום בכול מקרה אתה צריך לחיות את חייך ללא פחד וללא קסאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפ. תרשה לי לתקן אותך: היציאה מעזה לא הייתה טעות, הדרך והתנאים שבהם היא התבצעה היו הטעות. והסברתי את זה בעמוד 4 (אם אני לא טועה... :P אין לי כוח לבדוק...)

מר. ביג, אוברלוד, אתם כבר הגעתם למצב שאתם לא מרגישים קסאמים? או שאתם סתם אפטים?

בכווול הדיבורים היפים שלכם על "הם גם בני אדם", ו"צריך שלום"... יש פגע יסודי: אנחנו במלחמה, וכל עוד התותחים רועמים, אין שלום, ואם אין שלום- יש מלחמה, ובמלחמה כמו במלחמה, אין חוקים (יש חוקי כבוד, אבל מול טרוריסטים שהמטרת העל שלהם זה לחסל כמה שיותר אזרחים במדינת האוייס אין גם את זה!).

10 דקות עבודה של סוללת תותחנים... לא יותר.

תגיד אתה ן BLA7 אמיתיים?

אני גר 10 דקות נסיעה משדרות צפונה.

נופל לי קאסם בישוב כל יום, וכבר פגע לי בעבר קאסם בבית.

כמעט כל המשפחה שלי גרה באזור 5 דקות משדרות.

אני שם יותר זיין ממה שאתה תשים כל החיים שלך על הקאסמים, אז אל תדבר אלי כך.

אני פשוט מודע לזה שהקאסמים זה מחיר קטן שצריך לשלם (ואני מוכן לשלם כל יום) בשביל שלא ימותו לנו חילים בעשורות בתוך הרצועה בלי סיבה טובה מספיק,

התרוץ שלכם שההתנתקות אשמה הוא ממש מסכן ומעורר רחמים, בסך הכל מתים לנו הרבה פחות אנשים, המצב שלנו הרבה יותר טוב (הכל יחסי כמובן), ואתם בוכים בלי סיבה מוצדקת.

מה לעשות שרוב אלא שחוטפים את הקאסמים לא חושבים כמוך (מדינה דמוקראטית?!), ולא מוכנים לשלם את ה"מחיר הקטן" הזה? במיוחד אחרי שנהרג להם קרוב משפחה...

בינתים- תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותרתי ללא מילים

הגיע הזמן שתהיה קצת בשקט.

בכווול הדיבורים היפים שלכם על "הם גם בני אדם", ו"צריך שלום"...

שוב אתה נכנס לדיון בלי שום מושג מה הדעות של הצד השני בו ואתה קובע אותם לפי מה שנוח לך.

כי נוח לך לחשוב שאני מאמין בשלום והסכמים.

מר. ביג, אוברלוד, אתם כבר הגעתם למצב שאתם לא מרגישים קסאמים? או שאתם סתם אפטים?

אפטים, איך בדיוק אפשר להיות אפטים לרקטות שנופלות לך בשכונה תגיד לי אתה בסדר?

במיוחד אחרי שנהרג להם קרוב משפחה...

כן, היו עד היום כמה?.. 3 כאלה? לעומת עשרות חילים אם לא מאות שאיבדנו בשרצועה בלבד בשביל לשמור על מתנחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה נכנס לדיון בלי שום מושג מה הדעות של הצד השני בו ואתה קובע אותם לפי מה שנוח לך.

כי נוח לך לחשוב שאני מאמין בשלום והסכמים.

כן.. אני זוכר... כל מה שחסר לך זה שקל כדי להירגע... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הרצון של כמה כאן כי תהיה התערבות של ארה"ב וממש התפחלצתי ,תגידו מה אם צה"ל (מה אנחנו חסרי ישע) זה שיש לנו בשלטון חבורת היזבל שלא נותנת פקודות חד משמעיות ונכונות לצבא לביצוע לא אומר שצריך כאן התערבות של ארה"ב ,צה"ל יודע לעשות את העבודה היטב רק צריך להאפשר לו לבצעה.

תראו זה לא שצבא ארה"ב עשה עבודה כל כך טובה בעירק ,תראו כמה הרוגים יש להם והם עוד לא הבינו מה אלהם לעשות ,במקרה הזה צריך החלטות קשות ,ולא התערבות של צד שלישי כל שהוא.

אין מה לעשות במקרה הנ"ל צריך יד קשה מול הטרור ולא מתפשרת ,גם אם בטעות ,ללא כוונה יש פגיעה באוכלוסיה שם ,לא לותר ולא להתנצל ודבר כזה לא אמור להרפות את ידי צה"ל ,שברור שאין לו שום כוונה ועושה הכל כדי למנוע מפגיעה שכזו ,דרך אגב האוכלוסיה בעזה בחלקה מסייעת לטרוריסטים וזה לא מפתיע בכלל

ולא נמשיך במשחק של תן לי מכה ואני החזיר לך ,שתעלה לנו ביוקר ,כאילו שלא עלתה לנו ביוקר עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחירון שהמחס קבע: חייל הרוג אחד שלנו= 100 אזרחים שלהם. אני בסדר עם סידור כזה... עכשו נהרגו לנו 2 חיילים, ואחד חטוף? להוריד להם שכונה של 300 איש. הם קבעו את המחיר הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//929609

גלעד שליט ממצפה הילה הוא החייל שנחטף.

סוכנות ידיעות פלסטינית מדווחת, כי שליט פצוע בבטנו ובצוואר והחוטפים מנסים להצילו כדי שיהיה ניתן להחליפו באסירים. 2 חיילים נהרגו בהתקפה: חנן ברק מערד ופאבל סלוצקר מדימונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תדבר שטויות אין ולא היה מחיר לחיי חייל צה"ל ואפילו לא בצחוק :bash::pissed:

אני לא אומר שנתחיל להקריב חיילים! פשוט אם כבר חייל נהרג, אז שהערבים ידעו שיש לזה מחיר.

http://news.walla.co.il/?w=//929609

גלעד שליט ממצפה הילה הוא החייל שנחטף.

סוכנות ידיעות פלסטינית מדווחת, כי שליט פצוע בבטנו ובצוואר והחוטפים מנסים להצילו כדי שיהיה ניתן להחליפו באסירים. 2 חיילים נהרגו בהתקפה: חנן ברק מערד ופאבל סלוצקר מדימונה.

פשוט מזעזע. הם מנסים להציל אותו?! איך בדיוק? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...