החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

עדיין יש פה מישהו שלא חושב שמדובר במלחמה?

הממשלה מבטיחה תגובה חריפה.תגובה כזו מבחינתי היא חיסול כל ראשי החמאס.

אין לי התנגדות אלא שמה גורם לנו לחשוב שאם נחסל את כל ראשי החמאס, או אפילו את החמאס כולו, לא יימצא להם תחליף? הפעולה צריכה להיות לא רק בחיסולים, כי זה כל מה שאנחנו מסוגלים (או חושבים שאנו מסוגלים) לעשות עכשיו וזה לא מביא אותנו לשום מקום. הטרוריסטים בראשות הם כמו הידרה - תערוף ראש אחד, יצמחו עוד שלושה במקומו.

אחחח, אילו רק למדינה הזאת היו ביצים והיינו דורשים לשחרר את החייל כי אם לא אז כל שעה היינו מוציאים להורג עצירים ומחבלים שנמצאים במעצר בישראל.

היי, מותר לי לחלום... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שמבדיל אותם[חיות] מאיתנו[בני אדם].

תאמיני לי שאם יחסלו להם את כל המנהיגים שם אחד אחרי השני,המצב ישתנה.

אתה כרגע נותן שם רע לחיות.

ולא חסר אירגוני טרור....

העם שלהם פתח במלחמה כנגד העם שלנו.

צריך לחסל כמה שיותר עד שיבינו שהמחיר על כל פיגוע\קאסם\ כו'... לא שווה להם והם יפסיקו את הטרור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמטכ"ל כרגע אמר בתדרוך שככל שצה"ל יודע החייל חי וחמאס מעורב בפעולה "מכף רגל ועד ראש, תרתי משמע"...

כמו כן הוא לא פסל פעולה נרחבת לתוך עזה, ואמר שהוא "גיבש את המלצותיו" בנוגע לשינוי המדיניות בקו הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד פלישה אמריקנית לרצועה ולשטחים. אם הם כבר החליטו שהם הגננת של העולם, שיעשו את זה ולא יתנו לנו הוראות.

אמרו לי "תעשה" אני אמרתי "תדגים".

לא נראה לי שנשארו להם חיילים במלאי :lol:

הרמטכ"ל כרגע אמר בתדרוך שככל שצה"ל יודע החייל חי וחמאס מעורב בפעולה "מכף רגל ועד ראש, תרתי משמע"...

כמו כן הוא לא פסל פעולה נרחבת לתוך עזה, ואמר שהוא "גיבש את המלצותיו" בנוגע לשינוי המדיניות בקו הזה.

חבל שהוא רק מדבר במקום לפעול כמו חזק באמת ולחסל את חמאס.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד פלישה אמריקנית לרצועה ולשטחים. אם הם כבר החליטו שהם הגננת של העולם, שיעשו את זה ולא יתנו לנו הוראות.

אמרו לי "תעשה" אני אמרתי "תדגים".

גם אני, עד מתי שהצבא שלנו יחליט לגבוה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח - רק נניח את ההנחה ההזויה שזה אכן היה אפשרי - הדבר האחרון שנרצה הוא גבול שמצידו האחד צה"ל ומצדו השני ארה"ב.

כן, כי אז הקרביים הישראלים יזיינו עוד פחות ממה שהם מזיינים עכשיו.

אוקיי, תסביר לי למה זה לא טוב? עדיף חמאס מצד שני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ישתמשו בכוח האמריקאי כמגן

הרי גם האמריקאים לא יצליחו לעצור קסם שמשוגר מחצר של בית, אבל אם יהיה כוח אמריקאי לא נוכל לעשות כלום מחשש פגיעה בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקשה לי להאמין שהאמריקאים יתנו להם את המגן הזה. מדובר בשטח קטן - זה לא כמו עירק וכו'. אבל אם הם כבר יבואו הם לא חיילי או"ם - הם יורידו פצצות, הם יחטטו בבתים ויסתכנו לבד והפלשתינים שמפחדים מהדוד סם ישבו סופסוף בשקט כמו הילד הדפוק כשאמא שלו באה לביקור בבי"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...