החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

למדינה יש זכות להגן על עצמה, וחובה להגן על האזרחים שלה. לא מגנה על עצמה ולא על האזרחים שלה.

לגבי ה"מעגל", צודק, צריך להפסיק את זה איפשהו. הערבים מוכנים להפסיק אחרי שנרוקן את ים המלח בשתייה, ולא מוכנים לקבל שום (אבל שום) פשרה שישראל מציעה, אז למה אנחנו צריכים לשבת בשקט ולחכות שהם יסכימו, תוך כדי שהם הורגים ישראלים?

ישראל חייבת להחזיר לעצמה את ההרתעה, ומול הערבים זה אומר שצריך להראות להם שגם אנחנו יכולים להיות קשוחים כשצריך- וזה אומר שצריך לסגור להם את החשמל, המים וכל דרך אחרת להשיג דלק, ואם זה לא יספיק, אז פשוט להפציף אותם עד שהאדם האחרון שישאר שם יגיד די!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה טועה, אתה מדבר דברי מלחמה, אם רק הייתה יודע איך האנשים ברצועת עזה חיים, ועד כמה הם רוצים שלום לא הייתה מעז לשניה אחת אפילו להגיד את זה.

האנשים ברצועת עזה חיים בקרשים רוב האנשים שם הם עניים מרודים שמתים לשלום, כדי שהמצב שלהם ישתפר. מה שקורה זה שהפלסטינאים מבקשים שני דברים בעיקר: אדמה ועצמאות.

עכשיו היא כמו ילד קטן שלא מוכן לחלוק עם אחיו הקטן את הצעצועים שלו (עצמאות ואדמה).

לפי דעתי הפיתרון הכי טוב ביותר הוא לעשות את מה שכבר כתבתי, ובנוסף צריך ךחלק את שווה בשווה ע"מ שהפלסטינאים לא יהו מקופחים ויהיה דו-קיום

(עכשיו לכל אלה שיגידו שאני ערבי, ושאני לא אוהב את ולא יהודי, יש לי דבר אחד להיד להם והוא: אתם עיוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני פסיכי, כי אני לא חושב כמו כולם, כי אני לא אומר "צריך להרוג את כל הערבים".

אתה פשוט עיוור, אתה לא רואה את הצד השני אתה רואה רק את הדברים הרעים שמראים בחדשות ועיתונים. איך אתה הייתה מגיב אם הייתה הצד השני.

אני כאן אומר דברים חשובים ונכונים. אף פעם לא ראיתי שר או ח"כ אומר:צריך להרוג את כל הערבים.

אתם מקובעים בדרך חשיבה מגוחכת, ננתם לגורמצים אחרים לחשוב במיקומכם.

ואתם די מעוררי רחמים (ואני אומר את זה בשיא הרצינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, עזוב הוא בן 14

למה אנחנו מתווכחים איתו?

כי כבר מעכשו רצוי שהוא יבין את המצב כמו שהוא ולא יחייה באשליות.

אתה טועה, אתה מדבר דברי מלחמה, אם רק הייתה יודע איך האנשים ברצועת עזה חיים, ועד כמה הם רוצים שלום לא הייתה מעז לשניה אחת אפילו להגיד את זה.

האנשים ברצועת עזה חיים בקרשים רוב האנשים שם הם עניים מרודים שמתים לשלום, כדי שהמצב שלהם ישתפר. מה שקורה זה שהפלסטינאים מבקשים שני דברים בעיקר: אדמה ועצמאות.

האנשים בעזה רוצים שלום? תיזכורת: החמס- אירגון טרור מוצהר נבחר בצורה דמוקרטית.

האדמה שהם רוצים כוללת את כל . אל תשלה את עצמך...

עכשיו היא כמו ילד קטן שלא מוכן לחלוק עם אחיו הקטן את הצעצועים שלו (עצמאות ואדמה).

לפי דעתי הפיתרון הכי טוב ביותר הוא לעשות את מה שכבר כתבתי, ובנוסף צריך ךחלק את שווה בשווה ע"מ שהפלסטינאים לא יהו מקופחים ויהיה דו-קיום

(עכשיו לכל אלה שיגידו שאני ערבי, ושאני לא אוהב את ולא יהודי, יש לי דבר אחד להיד להם והוא: אתם עיוורים.

סליחה? ברק הייה מוכן לחזור כמעט לקווי 48', כולל חלוקת ירושלים. עראפת דחה את ההצעה!

אתה לא ערבי, אתה פשוט לא רואה את המצב כמו שהוא... כשתתבגר אולי תבין...

ס'ראבק, תנו לשלוח הודעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני פסיכי, כי אני לא חושב כמו כולם, כי אני לא אומר "צריך להרוג את כל הערבים".

לא, אתה פשוט בן 14 ואתה לא מבין כלום מהחיים שלך.

יש פה הרבה שמאלנים שחושבים כמוך רק שהם יודעים על מה הם מדברים

אתה חיי בסרט שישראל לא רוצה לחלק את ה"צעצועים שלה" כשברור שאין לך מושג למה בן גוריון הסכים ב-48 ומה הפלסטינים רצו.

אתה פשוט לא יודע היסטוריה בגרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-תגיד לי הייתה פעם בעזה. למה לדעתך הקימו את כל אירגוני הטרור האלה הא?

תחשוב טוב ואל תגיד רק "כדאי להרוג יהודים"

2-לא אתה לא מבין, ותאמין לי שאני יודע טוב מאד על מה אני מדבר.

תסתכל ותפתח את העיינם, ותגיד לי שכל הדיבורים האלה על הריגת כל הערבים הם לא גזעניים, ושזה לא מזכיר את הדיברוים של היטלר

תענה לי ותגיד לי מה אתה יודע עליי.

אתה יודע מה אני יודע ומה לא.

הדבר היחיד שאתה יודע עליי זה שאני בן 14.

(עוד הוכחה לדרך החשיבה ההמקובעת שלך: הוא בן 14 אז הוא בטח לא יודע היסטוריה, מה כל מי שבן 14 לא יודע כלום :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-תגיד לי הייתה פעם בעזה. למה לדעתך הקימו את כל אירגוני הטרור האלה הא?

תחשוב טוב ואל תגיד רק "כדאי להרוג יהודים"

2-לא אתה לא מבין, ותאמין לי שאני יודע טוב מאד על מה אני מדבר.

תסתכל ותפתח את העיינם, ותגיד לי שכל הדיבורים האלה על הריגת כל הערבים הם לא גזעניים, ושזה לא מזכיר את הדיברוים של היטלר

טוב, ניסיון אחרון:

אירוגוני טרור הוקמו כד לכבוש את כל הארץ, ולגרש את היהודים- גם אם זה אומר הריגה של כולם... פירסמו פה פעם את אמנת החמס בתרגום לעברית... חפש אותה, תקרא ותשכיל.

הדיבורים על הריגת הערבים לא גזעניים כי הריגת הערבים לא מתייחסת לזה שהם ערבים, אלא לזה שהם אוייבים שלנו שעושים כל מה שהם יכולים כדי לחסל את ואת הישראלים. תחשוב על זה ותבין את ההבדל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לפני שאתה אומר מה אני יודע ומה לא אז תעשה עליי חיפוש קצת יותר מקיף.

אתם חושבים שרק אתם צודקים, ושאתם עוד יותר צודקים כי אתם גדולים ממני, אולי אתם גדולים ממני אבל אין לכם מושג על מה אתם מדברים.

יש לכם דרך חשיבה שניווצרה מהדעות של הרוב.

אתם חושבים שכל הערבים הם מחבלים ושתמיד אנחנו צודקים.

תגיד לי מי היה פו בארץ הזאת קודם, לא לא בעצם מי שלט בארץ הזאת קודם ומי לקח אותה ללוא רשות.

תגדי לי אתה.

דבר נוסף: אתה מצליח להבין שלא כל הערבים הם שייחים לאירגוני טרור.

אתה לא קולט שאתה משתמש בסטיגמוט על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענה לי ותגיד לי מה אתה יודע עליי.

אתה יודע מה אני יודע ומה לא.

הדבר היחיד שאתה יודע עליי זה שאני בן 14.

(עוד הוכחה לדרך החשיבה ההמקובעת שלך: הוא בן 14 אז הוא בטח לא יודע היסטוריה, מה כל מי שבן 14 לא יודע כלום :lol:)

אני לא צריך לדעת שום דבר חוץ מזה

גם אני הייתי פעם בן 14 וגם אני חשבתי אז בדיוק את אותו דבר.

זה שאני בן 14 לא אומר כלום ושסתם מזלזלים בין כי אני צעיר.

אבל כשאתה תגדל אתה תבין כמה זה נכון.

בגיל 14 עוד לא עשית בגרות בשום דבר ובקושי התחלת תיכון.

תאמין לי שאתה לא מבין כלום מהחיים שלי בדיוק כמו שאני וכל שאר ילד בן 14 לא הבין מהחיים שלו

תגיד לי מי היה פו בארץ הזאת קודם, לא לא בעצם מי שלט בארץ הזאת קודם ומי לקח אותה ללוא רשות.

תגדי לי אתה

אתה רואה שאתה חושב כמו ילד קטן?

משתמש בביטויים כמו "לקח ללא רשות"

מה זה גנון?

אתה לא מבין מה זה מלחמת הישרדות?

אתה לא מבין שאם לא היינו "לוקחים את ללא רשות" לא היינו קיימים

אתה חושב שאנחנו מחזיקים בדעת הרוב? רואים שאין לך זכות הצבעה(וטוב שכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, עשית בגרות ואתה לא יודע על דבר שנקרא "גבולות הקו הירוק"

אתה לא מבין בעצמך שיש עוד אפשרות והיא נקראת דו-קיום, רק שישראל לא כל כך מוכנה לזה.

אתה לא רואה את הקיפוח והניצול של הפלסטינאים.

אתה לא רואה את התלות הגדולה שלהם בנו.

אם הייתה פותח את הראש ומנסה להבין את הצד השני ולא כל הזמן לראות את הדברים דרך העיינים שלך הייתה מבין.

(אני לא רוצה להתנשא או משהוא אבל אני בן 14 אבל יש צורת מחשבה מפותחת יותר)

תחשוב טוב, אתה בטוח ב-100% שאתה צודק, ושכל הפלסטינאים רעים, ושהם צריכים להמשיך להיות כמו אזרחים מדרגה שניה.

בתור אדם בן14+ הייתי מתצפה שתבין את זה מתי שהוא, אבל יש לך דרך מחשבה מקובעת ולא שיוויונית. אתה נותן לאנשים אחרים לחשוב בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לפני שאתה אומר מה אני יודע ומה לא אז תעשה עליי חיפוש קצת יותר מקיף.

אתם חושבים שרק אתם צודקים, ושאתם עוד יותר צודקים כי אתם גדולים ממני, אולי אתם גדולים ממני אבל אין לכם מושג על מה אתם מדברים.

יש לכם דרך חשיבה שניווצרה מהדעות של הרוב.

אתם חושבים שכל הערבים הם מחבלים ושתמיד אנחנו צודקים.

תגדי לי אתה

אווו, אתה ניגרר להיסטוריה? אין בעייה.

לפי עדויות ארכיאולוגיות נמצא שלפני איזה 3000 שנה ממלכת שלטה על כל האיזור, וזה אחרי שהם חיסלו לגמרי את כל העמים שהיו פה לפניהם.

בשלב מסויים רומי כבשה את את האיזור הזה ופיזרה את התושבים בכול האימפריה. בערך 500 שנה אחרי זה נוסד האיסלם, ויצא למסע כיבושים בצפון אפריקה, אסיה ודרום אירופה. אז גם הגיעו לפה הערבים.

הפלסטינאים- או הפלישטים בשמם המקורי הם ימאים שהגיעו לפה מקפריסין או האיים היוונים (יש כמה סברות) כמה מאות שנים לפני שאלכסנדר מוקדון נולד.

מי שלט פה? הבריטים (בתוקף המנדט שהוענק להם מהאו"ם ה"ישן"...), הבריטים כבשו את הארץ מהטורקים, הטורקים מעוד מישהו, וכו...

הרשות "לקחת" את הארץ ניתנה ע"י האו"ם, ולקחת זה לפי תוכנית החלוקה, המאוווד "צודקת" לצד הערבי, שהתנגד לה.

אז כן... אתה ילד קטן שלא יודע שום דבר מהחיים שלו, ובמיוחד לא היסטוריה.

אבל אותי לא מעניינת היסטוריה. אנחו כאן- אז זה שלנו, ואין שום סיבה שנוותר על זה, במיוחד כתוצאה מהפעלת טרור נגד אזרחים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...