החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

תהיו בטוחים שברגע זה נחפרת לה עוד איזו מנהרה.

מפחיד אותי רק לחשוב על זה

כנראה שהברירה היחידה היא לחפור תעלה מהים מסביב לרצועת עזה, 200 מטר עומק 100 מטר רוחב (ולקוות שהחולרות לא יעשו פרסה דרך סיני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כל יום שואל את עצמי מחדש איך הגענו למצב הזה איך איךך כבר יותר מ 30 שנה שיש פיגועים למה נראה לכם שהשנה הכל יהיה טוב או שנה הבאה או עוד שנתיים צריך לעשות משהו עכשיו ועכשיו זה עכשיו !!!! הזמן הכי טוב בשביל שינוי זה עכשיו היום אבל לא למה שזה יקרה כרגיל יעבור יום יומיים וימשיכו כרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שלא חיסלנו את הטרור כשזה עוד היה קטן ב87' ואם כבר שם היינו מחסלים וגובים מחיר גבוהה היום מספר ההרוגים והפצועים משתי הצדדים היה הרבה פחות...

ואותי מעניין עוד כמה זמן יקח עד שנבין שכל יום שעובר ולא גובים מחיר כבד מאוד מהם בסיכום הכללי יהיו הרבה יותר הרוגים ופצועים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במישור הצבאי

=======

קשה להודות בזה, אבל מדובר במהלך מבריק של הפלסטינים, מבחינתם הם לא יכלו לקוות לתוצאות טובות מזה, צה"ל ספג את אחת ההשפלות הגדולות ביותר שלו בשנים האחרונות, משהו לא טוב קורה שם בפיקוד הדרום וזה עוד התחיל בתקופה של בוגי כרמטכ"ל, שר הביטחון דאז מסוכסך עם הרמטכ"ל , הרמטכ"ל ואלוף פיקוד דרום דן הראל מסוכסכים עם מפקד אוגדת עזה תא"ל שמואל זכאי, שניהם יחד גורמים לעזיבתו וממנים במקומו את יאיר כוכבי, באותה תקופה ספגנו גם את המכה הקשה של פיצוץ הנגמ"שים, כל שרשרת הפיקוד בפיקוד דרום, נראית מאוד לא יציבה.

במישור המדיני

=======

אין הנהגה, קרה פה אסון גם לשמאל וגם לימין , חבורה של שלושה נוכלים , חלאות אדם, טינופות ואני מתכוון לאייל ארד, ראובן אדלר וליאור חורב שעשו לציבור כאן שטיפת מוח המונית וגנבו את השילטון באמצעות סיסמאות נבובות, סקרים שיקריים, זיהום השפה העברית , הפעילו מכבסה של מילים, הקימו מפלגה כמו שמקימים סטארט-אופ ומכרו את "קדימה" כמותג צרכני , חסר דרך, נטול אידאולוגיה מורכבת מחבורה של אנשים אופורטיוניסטים שאין להם שום מכנה משותף, השילטון המוחלף המושחת של הליכוד מצד שני תרם את תוצאות הבחירות האחרונות העגומות : 37% מכלל בעלי זכות הצבעה כלל לא הצביעו, לכן לממשלה נוכחית אין מנדט אפילו להחליט החלטה הכי פעוטה כמו הסטת תקציב של מיליון ש"ח ממשרד למשרד, קל וחומר שאין לממשלה הנוכחית מנדט להחליט איזשהן החלטות כבדות משקל וקשות מאוד כמו במצב המסובך שבו אנחנו נתונים בו כרגע ובטח שהיא לא יכולה לזוז סנטימטר גם בנושא האיום האיראני, הממשלה הנוכחית הנה ממשלת שיתוק, ממשלה צמח, בדיוק כמו רה"מ הקודם, כל ממשלה אחרת, שמאלית (ברשות מישהו כמו אהוד ברק או מתן ווילנאי ולא פרץ) או ימנית (בראשות ביבי ולא סילבן) ובלבד שנבחרה בשיעור הצבעה גבוה, עדיפה מממשלת האסון הנוכחית.

והנה עכשיו וברוח ה- "חפיפניקיות" וההרדמה של "קדימה" כשגם אידאולוגיה אפשר לסחור בבורסה , בערב קשה כזה, משדרים בערוץ 2 "פיספוסים" , צחוקים דאחקות בזמן ששני משפחות בישראל נמצאות בעיצומן של סידורי קבורה לבניהם , חללי צה"ל שנפלו היום, ומשפחה נוספת לא יודעת את נפשה מרוב דאגה על הבן שנחטף ונמצא אי שם בעזה פצוע שותת דם מוחזק בידי חלאות. וזה בדיוק מה שהממשלה הנכה הזאת רוצה והתקשורת עוזרת לה, שנירדם גם כשהמצב קשה, שלא נחשוב על זה, שלא נחשוב בכלל, שנצפה בליצן החצר נצחק ונשכח מהבעיות האמיתיות שלנו , לסמם אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שאנחנו מדברים על זה ולא צופים בפיספוסים או מתעלמים מזה באיזה שהיא דרך, ואני חושב שאנחנו מיצגים טוב את האוכלוסיה (אם לא בפורום אז במספרה ואם לא במספרה אז בעבודה, אבל מדברים על זה)

זאת רק דעתי אבל אני לא חושב שלתקשורת יש השפעה עד כדי כך חזקה על עם שהיא תגרום לנו לשכוח מזה או להשלים עם זה.

תזכור שיש 20 מהדורות חדשות או יותר רק בערוצים הישראלים כל יום אז מה עוד אתה מבקש? דקה דומיה על כל פיגוע?

ערב אחרי הפיגוע בתאומים לדוגמה שודר פרק של SNL באמריקה, מה זה אומר? כלום.

זה לא לשכוח מבעיות זה לשמור על יציבות, זאת שהטרור מנסה לשבור.

בכל השאר אתה צודק 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

איזה כימי?

הפלוצים מהחומוס? :cool2:

GIVE ME A BREAK

אין להם שום דבר.הם פשוט מפחדים.

כרגיל, הגופות עוד לא הספיקו להתקרר וכבר הישראלי המצוי חוזר למנטרת ה"הם לא מסוגלים לזה" ::)

בכל מקרה

אני מת לפגוש את הבנאדם שתרגם את אמנת ז'נבה לערבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלל לשלומו של החייל גלעד שליט ומקווה שיחזור הבייתה בשלום

ומאחל מוות בייסורים למי שחטף אותו והרג את החיילים ז"ל , בוא נקווה שצה"ל והארגון שחטף אותו

יפעלו בזהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, הגופות עוד לא הספיקו להתקרר וכבר הישראלי המצוי חוזר למנטרת ה"הם לא מסוגלים לזה" ::)

בכל מקרה

אני מת לפגוש את הבנאדם שתרגם את אמנת ז'נבה לערבית

מאיפה נראה לך שלמסכנים האלה יש כזה?

מעניין שווקא עכשיו הם מאיימים להשתמש בו...אם הם היו יכולים הם היו משתמשים בו כבר מזמן.

אז,GIVE ME A BREAK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...