החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

אתה לא מבין, עשית בגרות ואתה לא יודע על דבר שנקרא "גבולות הקו הירוק"

אתה לא מבין בעצמך שיש עוד אפשרות והיא נקראת דו-קיום, רק שישראל לא כל כך מוכנה לזה.

ישראל לא מוכנה לזה?

בוא נספר לך קצת היסטוריה של כיתה יא'(אני חושב).

ב-48, תום המנדט הבריטי, האו"ם קבע תוכנית שנקראה תוכנית החלוקה.

התוכנית חילקה את בגבולות דיי שוויוניים(הרבה יותר גרועים לישראל מאשר 67')

בן גוריון קיבל את תוכנית החלוקה והקים את מדינת . מדינות ערב והפלסטינים דחו את ההצעה ופתחו במלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה סתום, אתה לא מבין , אתה מתעקש להגן על כלום. אתה מדבר דברים טיפשיים, אם היה לך טיפה של חשיבה עמוקה הייתה מבין.

אז מה..... אז אתה יודע קצת את ההיסטוריה של אזור ארץ .

אבל אתה לא יכול להכחיש שאנחנו נוהגים בפלסטינים בצורה לא אנושית, ושהמצב צריך להישתנות.

אני לא אומר שאנחנו צריכים לעזוב את ארץ אבל אני אומר שאנחנו נוהגים בפלסטים בצורה איומה, ועוד בסוץ גם מאשימים אותם (אני לא אומר שהם נשמות טהורות), אבל אי אפשר לומר שכולם בעזה הם מחבלים ולא רוצים שלום.

לכן הפיתרון היחידי הוא דו-קיום (אתה לא מסכים איתי). אבל לא..... כאן נכנס הקטע של הסיגמות: "ערבים מחבחלים" "צריך להרוג אותם" ,ועל זה אני מוחה.

ואומר שאין לכם מושג כלוש מה קורה בצד השני, אתם משוכנעים שישראל תמיד צודקת בכל מהלך צבאי ופוליטי שההיא מקיימת כנד הפלסטינים.

(ואני אומר את זה לא סתם. שמעתי כמה הרצאות מכה וכמה אנשים בנושא בעמדות שונות, והגעתי למסקנה הזאת. אבל אתם דור ההמשך מתנגדים לזה בכל תוקף כי אתם משוכנעים שאתם יותר טובים מהם בכל מובן, ולמה? כי הם ערבים, כי נילחמים כדי להשיג את מה שהיה שלהם, כי הם לא מוכנים להיות כל הזמן משופלים ע"י המדינה שלנן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, עשית בגרות ואתה לא יודע על דבר שנקרא "גבולות הקו הירוק"

אתה לא מבין בעצמך שיש עוד אפשרות והיא נקראת דו-קיום, רק שישראל לא כל כך מוכנה לזה.

אתה לא רואה את הקיפוח והניצול של הפלסטינאים.

אתה לא רואה את התלות הגדולה שלהם בנו.

אם הייתה פותח את הראש ומנסה להבין את הצד השני ולא כל הזמן לראות את הדברים דרך העיינים שלך הייתה מבין.

(אני לא רוצה להתנשא או משהוא אבל אני בן 14 אבל יש צורת מחשבה מפותחת יותר)

תחשוב טוב, אתה בטוח ב-100% שאתה צודק, ושכל הפלסטינאים רעים, ושהם צריכים להמשיך להיות כמו אזרחים מדרגה שניה.

בתור אדם בן14+ הייתי מתצפה שתבין את זה מתי שהוא, אבל יש לך דרך מחשבה מקובעת ולא שיוויונית. אתה נותן לאנשים אחרים לחשוב בשבילך

בו נראה אותך, מה זה "הקו הירוק"?

ישראל לא מוכנה לדו קיום? ניסתה באינספור הסכמים להגיע לדו קיום- והערבים הפרו את כוווולם. תקרא עוד קצת על ברק...

ניצול וקיפוח של הפלסטינאים?! ממתי צריכה בכלל לדאוג לאנשים שלא אזרחים במדינה? רק שתדע, המים, החשמל והגז (נראה לי) שהפלסטינאים מקבלים- זה מישראל!

התלות שלהם בנו זה בגלל חוסר היכולת שלהם להתפתח ולהשקיע מאמצים בשיפור תנאי החיים שלהם, במקום להשקיע את כל הכסף שלהם בטרור. עם כל התרומות שהם קיבלו הם יכלו לבנות בעזה עיר לא פחות מפותחת מת"א!

להבין את הצד השני: "בו נבחר בחמס כמפלגת שילטון..." ע"ע "חמס".

לחשוב בשבילי: הרבה מהימניים (אני וברטון לדוגמא) היו שמולאנים. תמכתי בזמנו ברבין, אחר כך בפרס, אחר כך בשינוי ועכשו בליברמן. כשחתמו על אוסלו (זה בערך הזמן שנולדת...) כולם קיוו שעכשו, כשמרשים למנהיג הפלסטינאי- עראפת- לחזור לשטחים, הוא יסדר את המצב ויעשה איתנו שלום. גם נתנו לו 10,000 רובים- שאחרי 3 שנים הופנו נגדנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מי היה פו בארץ הזאת קודם, לא לא בעצם מי שלט בארץ הזאת קודם ומי לקח אותה ללוא רשות.

תגדי לי אתה.

אם כבר מה שקובע לדעתך זאת השאלה מי היה "פו" (פה) קודם, זה היהודים

ואם היינו תובעים את "זכות השיבה" שלנו אז מדינת היתה צריכה להתפרס על פני חלקים של ירדן סוריה ועיראק

לא צריך להיות דתי אדוק ופנאטי כדי להאמין בכך, ממצאים מדעים ארכיאולוגים מוכחים זאת

העם היהודי הוא העם היחיד בעולם שעדיין מקיים את אותם מנהגים, מצוות, אותה שפה כמו מלפני 5000 שנים

למיצרים היתה תרבות מפוארת ומשגשגת, היום לא נשאר מזה כלום, למצרים של היום אין שום קשר למיצרים שחיו בה לפני 5000 שנה

כך לגבי יתר עמי האזור שחיו כאן לפני אלפי שנים, לא נשאר מהם זכר.

דרוש באנר : amitaihasnes7 יכנע לטרור, אסור לתת לו מדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אסור לי להגיד את דעתי?

כי אני חשבתי שכן.

ורק שתדעו שמפלגת החמאס ניבחרה לא בגלל מדיניות החוץ שלה, אלא בגלל מדיניות הפנים שלה שלה, כלומר האופן שבו היא דואגת לאזרחים שלה.

ואיך היא בדיוק "דואגת" לאזרחים שלה?

מבצעת פעולות טרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדעו שמפלגת החמאס ניבחרה לא בגלל מדיניות החוץ שלה, אלא בגלל מדיניות הפנים שלה שלה, כלומר האופן שבו היא דואגת לאזרחים שלה.

דיי כבר לקשקש שטויות. אין לך מושג איך היא דואגת לאזרחים ואין לך מושג למה בחרו אותה

אתה אומר לנו ללכת לבקר בעזה.

עומרי יכול לצייר לך מפה של עזה. אתה לעומת זאת בטוח שלא ביקרת שם.

תבין כבר שאתה עדיין ילד, ומה לעשות שהדיעות שלך מבוססות על דברים שאתה שומע ולא על דברים שאתה יודע.

וזה ההבדל ביניינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרעת אותי מצחוק על מה שכתבת למטה, אהבתי :D.

אבל אתם לא מבינים. מה שקרה זה שאירגוני טרור עשוים פעיליות חבלניות כנגד , נוכון? יופי אתם מסכימים איתי.

עכשיו אירגוני הטרור האלה הם קומץ מעזה אני דיי בטוח שהם אפילו לא מכסים חצי מהאוכלוסיה של עזה.

עכשיו גם אני לא בעד אירגוני הטרור, אני מתאב את כל הפיגועים למיניהם, אבל יש גבול. אתם לא יכולים להאשים את כל עזה, ולהגדי שכולם שם הם רוצחים ורעים, וצריך להרוג אותם, כי זה לא נכון.

עכשיו לגבי מדיניות הפנים של החמאס, אני יודע שהם דואגים לאזרחים שלהם יותר טוב משאר האירגונים האחרים שכיימים: מקימים בתי ספר, צוערונים לילדים ודברים כאלה. עובדה שהם שהאזרחים הפלסטינים בחרו "בחמאס", ולא ב"פתח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקימים בתי ספר עם חינוך אנטי-ישראלי\אנטי-ציוני. זה מקובל עליך שהם מלמדים שנאה כלפיך? אתה מזוכיסט. לך תגור בעזה בעצמך.

פצמ"ר לא התפוצץ 15 מטר ממך, רקטות RPG לא עברו מעל ראשך, כדורי AK לא שרקו סביבך. שתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף להיות אדם שלא חווה את זה בשטח עצמו ולהבין את הדברים בצורה יותר עמוקה, מאשר להיות אזרח בשדרות שכל הזמן נופלים קאסמים בחצר שלו, אבל הוא לא מצליח להבין את הצד השני, ואת העיובדה שהוא לא האדם היחידי שמקופח. ושהאנשים האלה זורקים לו קאסמים לבית שלו לא סתם, אלא מתוך סבל.

לגבי מדיניות הפנים של החאמס: תגיד לי אתה יודע מה היא או אתה רק שומע את השם "חמאס" ואומר לעצמך ברשא: הם ערבים, הם רעים צריך להרוג אותם.

תאמין לי שזה לא כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרעת אותי מצחוק על מה שכתבת למטה, אהבתי :D.

אבל אתם לא מבינים. מה שקרה זה שאירגוני טרור עשוים פעיליות חבלניות כנגד , נוכון? יופי אתם מסכימים איתי.

עכשיו אירגוני הטרור האלה הם קומץ מעזה אני דיי בטוח שהם אפילו לא מכסים חצי מהאוכלוסיה של עזה.

עכשיו גם אני לא בעד אירגוני הטרור, אני מתאב את כל הפיגועים למיניהם, אבל יש גבול. אתם לא יכולים להאשים את כל עזה, ולהגדי שכולם שם הם רוצחים ורעים, וצריך להרוג אותם, כי זה לא נכון.

עכשיו לגבי מדיניות הפנים של החמאס, אני יודע שהם דואגים לאזרחים שלהם יותר טוב משאר האירגונים האחרים שכיימים: מקימים בתי ספר, צוערונים לילדים ודברים כאלה. עובדה שהם שהאזרחים הפלסטינים בחרו "בחמאס", ולא ב"פתח".

חכה עוד חודש, כשיתחילו להראות שוב תמונות מקייטנת החמס- שהיא אומנם בחינם, אבל היא כוללת בין היתר לימודי וקליעה עבור ילדים בני 12, וצעידות בלבוש חגורות נפץ עבור ילדים בני 6.

המצב של הפלסטינאים בזמן השילטון הצבאי שם, לפני האינטיפדה הראשונה עוד, הייה הרבה יותר טוב ממה שהוא עכשו. ברגע שאירגוני הטרור התחילו לפעול המצב רק מתדרדר, והם בחרו באירגון טרור שהצהיר על המשך לחימה לראשות הממשלה שלהם.

אני מעדיף להיות אדם שלא חווה את זה בשטח עצמו ולהבין את הדברים בצורה יותר עמוקה, מאשר להיות אזרח בשדרות שכל הזמן נופלים קאסמים בחצר שלו, אבל הוא לא מצליח להבין את הצד השני, ואת העיובדה שהוא לא האדם היחידי שמקופח. ושהאנשים האלה זורקים לו קאסמים לבית שלו לא סתם, אלא מתוך סבל.

לגבי מדיניות הפנים של החאמס: תגיד לי אתה יודע מה היא או אתה רק שומע את השם "חמאס" ואומר לעצמך ברשא: הם ערבים, הם רעים צריך להרוג אותם.

תאמין לי שזה לא כך.

טוב, ההודעה הזו סתם מוכיחה עד כמה אתה ילד קטן, אגואיסט ולא מבין שום דבר מהחיים שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ.. בואו נחשוב, אולי יש סיכוי שהאזרחים הפלשתינאים הצביעו לחמאס כי הם

רוצים טרור?

נהה, איזה שטויות אני מקשקש, הפלשתינים בסך הכל רוצים מיםגזחשמל חינם ועבודה מהכובש הווסל האכזר וצמא הדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, התגובות לכם רק מחזקות את הטענה שלי שאתם מתעקשים לא לראות את הצד השני.

רוב האנשים ברצועת עזה הם עניים מרודים, והם בחרו בחמאס בגלל מדיניות הפנים שלו, כי הוא נותן להם הרבה דברים: כסף תעסוקה ועוד.

תאמין לי שאם הם היו רוצים טרור הם היו בוחרים באירגון אחר כמו ה"פתח", שהיה ידוע יותר, ובעל יותר כוח פיזי מאשר החמאס.

אבל יכול להיות שאתם לא מכירים את מי שהנהיג את החמאס לא מזמן ואת סיפור חייו, וזאת עוד סיבה לכך שבחרו בחמאס.

אתם באמת חושבים שכל הפלסטינים רוצים טרור?. זאת טענה כל כל, אבל כל כך שיטחית וגיזענית שאפילו לא שווה להיתייחס אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...