החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס תקף מוצב של צה"ל בפעילות משולבת

evman007

Recommended Posts

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://news.walla.co.il/?w=//929139

אני רותח מכעס :pissed:

צריך להשמיד את הערבושים האלה.

נראה מה שמאלמרט יעשה עכשיו (וזה שלא יודע אנגלית).

מה שמדאיג זה שכנראה שהחיילים שלנו מומחים בגירוש יהודים,אבל להילחם באויבים שלהם לא ממש.

אני מקווה שימצאו את החייל החטוף,ושלא נדע מעוד מקרים כאלו. עכשיו זה הזמן לתגובה חריפה.

דא ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך קודם כל להוציא את החייל משם

הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה שחיטה בשידור חי בסטייל אל קעידה

או עוד מקרה נחשון ווקסמן

לעשות כל מה שצריך (תוך כדי פגיעה מינימלית בחפים מפשע) ולהוציא את החייל

מי שחושב שערבים הם טיפשים, שיחשוב שוב הם חכמים,ויודעים לתכנן.

אסור לנו לזלזל בהם, ולצערי כל הזמן אני מזלזלים בהם- וזה עולה לנו בחיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח הרגתם אותי זה ההיה כזה שקוף שזה יקרה עם השמאלמארט האדיוט הזה ופרץ הקומוניסט

אין מה לעשות ואני חותך תזין בשידור חי אם יעשו איזה פעילות צבאית כמו שצריך!

בטח יכניסו כמה טנקים יהרסו איזה מחסן נטוש

הערבים יראו לנו איזה צעצועים חדשים הם קיבלו מסטנה קלואס

אלפי טונות של חומר נפץ איכותי שהם רק חלמו עליו ועכשיו הוא ישמש למטענים שכבר הוצבו בכול עזה וקיצר כול עזה ממוקשת עכשיו

בכול חור הם שמעו מטען איכותי שמפחיד לחשוב מה יקרה אם נכניס כוחות לעזה עם כול המטענים שיש שם

אממ כול ערבי מסריח עכשיו בעל גאה של RPG ואיזה m4 עם כוונת טלסקופית

קיצר שחיטה להכניס לשם כוחות

צריך להוציא תחיל החטוף עם היחידות המיוחדות

ולהפוך את עזה לחממה חלקאית חדשה לתושבי הדרום

פעילות של לנתק תחשמל לא תעזור צריך פשוט מאוד להכנס בהם כול כך חזק ובלי רחמים שהם יפחדו כול כך כמו שהירדנים כיסחו אותם ומאז לירדן אין בעיות עם הפלתשתינים (זה לא שגיאת כתיב פשוט הם שווים לשתן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתם בשמאלמרט? זאת התוצאה.

ותאמינו לי,זאת רק ההתחלה..הערבושים האלה עושים עלינו שרירים,קאסמים בשדרות חוטפים\הורגים חיילים.. זה פשוט לא יכול להימשך.

מה שעצוב שזה ימשך 4 שנים (או שנתיים במקרה שלנו) עד הימין יהיה בשלטון.

דא ליברמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעת מאוחר מדיי אולמרט שמולמרט "חרא עליו" בערך כמו שאמר הקצין משטרה בפינוי ,כעת צריך להסתכל לעתיד ,שיחרור החיל דבר ראשון במעלה ,אחרי זה חיסול ,כן יפי הנפש חיסול עזה קן של טרור ומרצחים ,לא יעשו כך ,להתכונן להרבה יותר גרוע מהיום ,היום זה רק דוגמית למה שיעשו לנו ,אם לא נעשה לזה סוף אחת ולתמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן.

זאת תוצאה ישירה של עקירת היישובים. הטרור עובד, חביבי.

אני חייב לתקן אותך הטרור לא עובד

זה שהם קופים מטומטים שלמדו לחטוף חייל זה לא עושה את זה עובד!

זה שיש לנו תולעת כראש ממשלה זה עושה אשלייה שהטרור עובד

תראו את ירדן הפלאשתינים התחילו לעשות בלאגן הירדנים נכסנו באמא שלהם

ואופה איזה קסם הם הפסיקו וברחו עם הזנב בין הרגלים למישהו פחדן שעליו הם יכולים לעשות פוזות

אז אני אומר לתפס להם תראש ולשים אותו כול כך חזק בקיר שהם יקלטו שעלינו פוזות לא עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחיקו אותי כמה תגובות לכתבה הזו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3266884,00.html

7. לצאת מנצרים מיד ! אין לנו מה לחפש שם!

אחרי שנפנה את כל עזה תראו שיהי שקט!

גלינטון , דרום עזה (25.06.06)

13. לפנות מיד את כל ההתנחלויות בעזה!!!

בנינו לא יהיו הפקר.

רק פינוי ההתישבות בעזה תביא לנו שלום ובטחון!!!!!!!

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאא , בבבבבבבבבבבבבבבבבבבב (25.06.06)

20. אין בטחון בלי שלום

מה ציפינו אחרי הריגת המשפחה בעזה.בלי שלום המקום הזה יהפוך לגיהינום

jad , המרכז (

25.06.06)

ממש אנשים מעודכנים יש במדינה... כאילו אנחנו עדיין בעזה וכאילו אנחנו הרגנו את המשפחה ההיא... מישהו אמר שהתקשורת לא משפיעה? ::) שפירסום כתבות מגמתיות לא פוגעת בדעת הקהל? (אני מדבר על התחקיר של צה"ל שאומר שלא הרגנו את המשפחה ההיא, ועדיין יש אנשים שחושבים שצה"ל אשם... למתקשים...)

RK, זה לא קרה בגלל אולמרט, זה קרה בגלל שרון, שהייה צריך להשקיט את השטח לגמרי לפני ההתנתקות, ולשטח שכונות אחרי כל פצמ"ר וקסאם שהערבים ירו.

כל ההבלגות האלה פשוט מחקו את ההרתעה של . היום זה כבר נהייה הספורט הלאומי של הערבים לירות עלינו קסאמים ולזרוק אבנים על חיילים.

אם היו מבהירים להם עוד מתחילת האינטיפאדה שמי שמתקרב לטווח זריקה של אבן חוטף כדור ברגל, ומי שיורה טיל יחייה (אם בכלל) כמה חודשים באוהל, ביחד עם השכונה שלו, ובלי חשמל, המצב לא הייה מתדרדר עד כדי כך.

לא הומאני? מצטער, אבל זו אשמתם הבלעדית של הערבים. לטרור צריך להיות מחיר! זה לא מתקבל על הדעת שטרוריסטים צ'צ'ניים חיים ביערות, בין לאדן חי במערות, טרוריסטים בדרום אמריקה מסתובבים בג'ונגלים, ורק פה לטרוריסטים יש ממשלה, ובתים בכלל לא רעים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...